Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

nasao mi cacanski lerdi zvani Kicanovic sa foruma hahahah


Radanovic

Citat: Kalesin poslato 07 Decembar, 2014, 23:47
Moj stariji sin (br 10)... Prvaci Beograda...pobedili su RK Crvena Zvezda 18:15 i osvojili zlato na Ligi mladjih kategorija 2001 i mladji..




sta bude kad ti je roditelj motorista ... jedino on ima slajdere na koljenima  ;D

Kostić

nego, slaninar, vi bre novosaðani vi¹e nemate iè kulture. da nije neki kombi ablendovo, ja bi osto bez motora. sreæa pa sam ukoèio ispred onog radara, na izlazu za rumenku, ¹to skuplja pare za kasicu, to nije lepo! sto auta proðe, a niko da ablenduje ;D

joka

Verovatno ne vole motorðije, koji po ovom kijametu voze!   [neampojma]    [cheers]

balcan girl

stizem sutra :D be afraid, be very afraid :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić


balcan girl

mislim da treba da se paze od mene :D resila sam malo da vilenim po bg-u :D nosim èak i stikle i neke minjake :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

e sad su te 'èuli' znaèi  u narednih par dana nema levkova, mo¾e da se pije nesmetano ;D

mareskin

Citat: balcan girl poslato 11 Decembar, 2014, 22:54
mislim da treba da se paze od mene :D resila sam malo da vilenim po bg-u :D nosim èak i stikle i neke minjake :D :D :P

Halterèiæe?!? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zVuk

Citat: balcan girl poslato 11 Decembar, 2014, 22:54
mislim da treba da se paze od mene :D resila sam malo da vilenim po bg-u :D nosim èak i stikle i neke minjake :D :D :P

miss prissy
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 11 Decembar, 2014, 19:45
nego, slaninar, vi bre novosaðani vi¹e nemate iè kulture. da nije neki kombi ablendovo, ja bi osto bez motora. sreæa pa sam ukoèio ispred onog radara, na izlazu za rumenku, ¹to skuplja pare za kasicu, to nije lepo! sto auta proðe, a niko da ablenduje ;D

Mad¾arske pièke!  :)

Ja ka¾em: solidarniji i bolji vozaèi su u BG, lak¹e mi je tamo voziti.

Danas na putu do pekare, na trotoar, baja parkira d¾ip, onako popreko, ostalo 20 cm da se proðe od haube do zida. I gledam, izlazi iz kola. Rek'o: "svaka èast kako Ste parkirali!" i poka¾em mu palac.   [thumb_up]

Gleda me belo, tele. Izlazim iz pekare i stoji i dalje i gleda me. Stanem da vidim hoæe reæi ne¹to, a bio sam ba¹ u raspolo¾enju da mi trebaju dobre batine. Ni¹ta, tele, ne zna ni gde je pogre¹io valda. Ode na¹ lepi grad u tri lepe... veæ poodavno.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: Slaninar poslato 12 Decembar, 2014, 15:14
a bio sam ba¹ u raspolo¾enju da mi trebaju dobre batine.

nasmeja me

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt


Hurricane


Slaninar

Pa... ti s brda su doneli takav stav, a po¹to se iz ljudi uvek najlak¹e izvlaèi ono najprimitivnije, ko god je imao tendenciju da bude takav, kad vidi da "to svi rade", poèeo je. Tako da sad tu nema pravila. Sve je to ista fela: stoka bez repa.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Boban_m


balcan girl

Citat: zVuk poslato 12 Decembar, 2014, 08:24
Citat: balcan girl poslato 11 Decembar, 2014, 22:54
mislim da treba da se paze od mene :D resila sam malo da vilenim po bg-u :D nosim èak i stikle i neke minjake :D :D :P

miss prissy


muza ne trazim :D al planiram da pijeeeem :D a to moze da bude opasnooo :D
p.s. mareskin da naravno :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

joka

Citat: Slaninar poslato 12 Decembar, 2014, 16:11
Pa... ti s brda su doneli takav stav, a po¹to se iz ljudi uvek najlak¹e izvlaèi ono najprimitivnije, ko god je imao tendenciju da bude takav, kad vidi da "to svi rade", poèeo je. Tako da sad tu nema pravila. Sve je to ista fela: stoka bez repa.
Nije to samo, u novom sadu tako!   [ljutko]   [prebicute]   [thumb_down]

Kalesin

Citat: Radanovic poslato 11 Decembar, 2014, 19:22
Citat: Kalesin poslato 07 Decembar, 2014, 23:47
Moj stariji sin (br 10)... Prvaci Beograda...pobedili su RK Crvena Zvezda 18:15 i osvojili zlato na Ligi mladjih kategorija 2001 i mladji..




sta bude kad ti je roditelj motorista ... jedino on ima slajdere na koljenima  ;D

Sta ces druze kad je pre tri meseca uspeo na utakmici protiv Lazarevca da se povredi tako da mu je naprsla golenjaca (tibia) i to tacno na mestu gde kost raste i odvojila se 5mm...zato sad mora jos da se cuva....
A sledece godine...ako u skoli sve bude kako treba eto nama jos jednog manijaka...na nekoj rndalici ili TDRu...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain