Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Kostić

pfff, jaka ti fora. prepravljaj. imam ja beskonaènih dugodov¹tina da isprièam. a ba¹ sam teo da stanem na tih 2000, da ne silujem forum  :-*

Kostić


Kostić

nekada su (mo¾da i dan danas) lepili protektore na æelave gume autobusa gradskog prevoza, kao i na turistièke buseve, a danas ka¾u da takva guma ne mo¾e da se montira i da ne valja za putnièko vozilo. istina je da je najbolja nova, koja je juèe iza¹la iz prese.

jo¹ 500 :)

Kostić

al zamalo. lagao si  [vatromet] [gsxr] [vatromet] [gsxr] [vatromet] [motor] [vatromet] [gsxr] [vatromet] [gsxr] [vatromet] [kawasaki_ninja] [vatromet] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing]

odo na odmor :)

Hurricane

..veæ je postalo napeto.. poèeo sam i sam da odbrojavam..

uzdravlje..

Kalesin

Nas dragi Mare (mareskin) na FB okacio ovo..  [rofl] [rofl]

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: Kalesin poslato 02 Decembar, 2014, 19:55
Nas dragi Mare (mareskin) na FB okacio ovo..  [rofl] [rofl]





ISTINA


jebem ti zene



bukvalno :)

Nadalina

Tako ja jutros sredim stan, iznesem smece, odem na posao, vratim se gajbi... Pauza, imam jos jedan cas kasnije... Spremam se za taj cas, cek da stavim prsten onaj lepi, aha, na stocicu sam ga ostavila... Nema... Hmmm... Mora da je u spavacoj... Ok, nema ni tamo...
Sad se vec nerviram i zurim, posle cu ga pronaci. Vratim se, prevrnem celi stan i nista. Setim se!!!
Sa stola sam pobacala racune i papirne maramice jutros. U smece. Koje sam iznela!
Faaaak, valjda ga nisu odneli! Nekoliko minuta kasnije... Nisu. Ok, cek da nadjem svoju kesu! Trazi, preturaj, ha - evo je!!!
Nazad u stan, otvaraj i vadi stvar po stvar. A, tuuuuu si!!!  Eto, glamur i rovarenje po smecu...
Sad sedim i smejem se.... Da me je neko video, rek'o bi: Eto, prokleto ti je to, ima para koliko hoces i opet rovari po smecu! ;D ;D ;D

Dzukela u podznaku

Hohštapler

Nova ja¹aaa za motor!  [yahoo]
Da jedem ne moram -ceo prvi deo plate oti¹ao! [hello]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ljilja-pei

svasta nesto sjajno, uglavnom, novi pocetak :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

makinjo

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Decembar, 2014, 19:52Nova jašaaa za motor!  [yahoo]
Da jedem ne moram -ceo prvi deo plate otišao! [hello]
Baci sliku da vidimo na cega je otisla plata?

BOKYBOY


VR 46

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Decembar, 2014, 19:52
Nova ja¹aaa za motor!  [yahoo]
Da jedem ne moram -ceo prvi deo plate oti¹ao! [hello]

Sto mi je to poznato... [zvizdi]
Twist of wrist!

Hohštapler

Malo pre idem Had¾i Ruvimovom i proleæe èièa na tomos automatiku, braon-bordo,
Sa sve ¹takam okaèenim o korman i oslonjenim na fuzaster,  a nema levu nogu od kuka na dole...
Pun gas! Motor vri¹ti!
Skidam kapu,  beskrajno po¹tovanje.

Makinjo, ni¹ta fensi ali je mesh i ima zimsku i ki¹nu postavu koja se skida,  13500din

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

...ta bez dobrog pojasa vi¹e ¹kodi nego ¹to valja, sve ti toplo samo po krstima bije, crni sine..

tako sam se i ja zajebao..

eclipse4


Hohštapler

Nazad je produ¾ena, a i imam pojas...


Ja sam prirodno ¹irok (takav sam po celom telu)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska