Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: Jecko poslato 03 Novembar, 2014, 22:32
Imacu privatnog vozaca u Kataru obezbedjenog od strane hotela......  [kralj]


to se u mom selu zove podvoðenje :)

Radanovic


Kostić

sedim sdocom u kafiæu, kad staje auto, izlazi neka devojka, obilazi, zagleda ovako ru¾an motor i sede u auto i ode.

UFF

nije mogla da se nacudi koliko je ruzan pa je izasla izbliza da pogleda

clutch&brake

jok brate verovatno joj decko vozi nesto slicno i rekao joj da ne moze da se vidi sa njom jer mora da radi nesto... dobro je da nije bilo... cao srce gde si? evo me na poslu. dobro kada zavrsis izadji da vidis gume... probusila sam ih... ali ja sma stvarno na poslu... e jbg neko mora da kupi gume   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Nadalina

Cinjenica da se ovde snalazim po gradskom prevozu isto kao i u BG! Laganica samo takva!

Skontah da mi do privatnog casa ide bus direktno od kuce, pa ne moram da idem taksijem no lepo prevozom. A, da. Prevoz mi je manje od 1 posto od cene casa - da odem i da se vratim. Taksijem ako idem, bude nesto manje od deset posto.

Znaci, zivela Kina!
Dzukela u podznaku

stilgar

Citat: Nadalina poslato 07 Novembar, 2014, 19:17
Cinjenica da se ovde snalazim po gradskom prevozu isto kao i u BG! Laganica samo takva!

Skontah da mi do privatnog casa ide bus direktno od kuce, pa ne moram da idem taksijem no lepo prevozom. A, da. Prevoz mi je manje od 1 posto od cene casa - da odem i da se vratim. Taksijem ako idem, bude nesto manje od deset posto.

Znaci, zivela Kina!

sta je filozofija minimalizma u masi od milijardu ljudi, to se siri ko virus. Cekamo izjavu tipa: danas sam radila puno radno vreme u skoli, i jos 3 privatna casa, a isla sam biciklom i pojela samo saku pirinca :)

Jecko

Mislim da to nikad ne bih umela. Pa za sta radim :D

stilgar

Citat: Jecko poslato 07 Novembar, 2014, 21:17
Mislim da to nikad ne bih umela. Pa za sta radim :D
to je uticaj mase, bogata si duhom a materijalno je sporedno :) vis da je pocela da se vozi autobusom, bicikl je sledeci :) pa onda pirinac :)

Tatica

Citat: Nadalina poslato 07 Novembar, 2014, 19:17
Cinjenica da se ovde snalazim po gradskom prevozu isto kao i u BG! Laganica samo takva!

Skontah da mi do privatnog casa ide bus direktno od kuce, pa ne moram da idem taksijem no lepo prevozom. A, da. Prevoz mi je manje od 1 posto od cene casa - da odem i da se vratim. Taksijem ako idem, bude nesto manje od deset posto.

Znaci, zivela Kina!

А још кад провалиш да је рикша још економичнија.....


ЯЭВОЛУТИОН

a kad provali da riksom moze da pokupi jos nekog i da uzme pare,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Tatica

И да им успут одржи час енглеског, по групној тарифи?

eclipse4

kasnite svi...ideja je vec oblikovana pre par dana,ceka se samo ostvarenje :)

Jecko

Hahhahahahha.....E ja ne dam mog vozaca :D Ne zanima me koji procenat plate ide :D

Samo bahato jel :P :P :P

Nadalina

Imam i ja ovde vozaca i koristim njegove usluge samo kad treba da odem bas negde dalje - tipa druga provincija ili neka papirologija da se odradi. :)

Tebi ce trebati jer je u Dohi preko dana smrt vreme, pa ti treba iz klimatizovanog hotela u klimatizovan auto u klimatizovanu prostoriju - koju god. I uvece je pakao, ali je podnosljivije. :) I ima da pizdis sto ce naocari za sunce da ti se zamagle svaki put kad iz klimatizovanog izadjes napolje. ;D ;D ;D

Meni je Marriott nudio posao Asst Training Mgr tu u Dohi, i dosli smo do potpisivanja ugovora a onda su mi rekli drugu platu, tj. u startu su me pitali moja ocekivanja, ja im rekla, oni nastavili razgovor, ja sve prosla i op, plata duplo manja od moje ocekivane. :D
Ja se nasmejem i kazem caaaaaaaaao!

Ja da bih se obavezala na 2 godine, koliko su ugovori po arapskim zemljama, meni moraju da ponude ozbiljnu kintu. Uslovi zivota su bili ok, zivis u vili, imas svoju sobu, svoje kupatilo, delis kuhinju i dnevni boravak, imas vozaca, sve ti je placeno, klopas u hotelu, oni ti peru i uniformu, bla, bla, ali kinta je bila presmesna u odnosu na ono sto sam trazila. Ok, nekome je i ta kinta super, i iskreno, jeste ok cifra kad odes iz Srb, ali za Dohu je to sica. A za ustedeti, nemoguca misija.

Sto se Kine tice, ne biste vi verovali koliko su ovde ljudi zapravo puni para i koliko to vole da pokazuju! Na primer, cak i druzenjem sa strancima. ;) To znaci da si dovoljno bogat da mozes da provodis vreme sa nama, ili da ti ja ucim decu engleski ili da sam im bejbisiterka.

@ stilgar
Pa, ja uglavnom odradim svoje radno vreme i onda i imam privatne casove! :)
A, kad dodjem do toga da imam 3 privatna dnevno, ja cu biti naaaaaaaaaaaaaajsrecnija jer cu ubijati ozbiljne pare tad! ;D ;D ;D

Sto se tice toga, za sta radim i to - pa, ja radim za pare i plan je da se do 30. penzionisem, kupim nekretninu jos jednu koju cu da izdajem (nadam se u nekoj drugoj drzavi) i onda da zivim na Tajlandu, predajem engleski za sicu, nekih 1000 usd mesecno, troskovi zivljenja su oko 500 i 500 da se bahatim. :)

E, da. Sto se taksija ovde tice... Taksista kupi putnike usput, znaci isto se guras sa njima kao u prevozu. :D
Jedina razlika je sto te doveze do kapije, a bus ti staje nekih 100 metara dalje.
Dzukela u podznaku

Boban_m

Citat: Nadalina poslato 08 Novembar, 2014, 06:42
plan je da se do 30. penzionisem, kupim nekretninu jos jednu koju cu da izdajem (nadam se u nekoj drugoj drzavi) i onda da zivim na Tajlandu, predajem engleski za sicu, nekih 1000 usd mesecno, troskovi zivljenja su oko 500 i 500 da se bahatim. :)
Nisu ti rekli da troskovi tek pocinju u tridesetoj? Ali da te utjesim, to je nista kako je posle ;D

Nadalina

Citat: Boban_m poslato 08 Novembar, 2014, 07:08
Citat: Nadalina poslato 08 Novembar, 2014, 06:42
plan je da se do 30. penzionisem, kupim nekretninu jos jednu koju cu da izdajem (nadam se u nekoj drugoj drzavi) i onda da zivim na Tajlandu, predajem engleski za sicu, nekih 1000 usd mesecno, troskovi zivljenja su oko 500 i 500 da se bahatim. :)
Nisu ti rekli da troskovi tek pocinju u tridesetoj? Ali da te utjesim, to je nista kako je posle ;D

A to kad se zeznes u tridesetoj pa se ozenis ili udas! :P
A posle dodju deca.... I tasta.... Ihhhhhh.... ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

Tatica

A to kad se zeznes u tridesetoj pa se ozenis ili udas! :P
A posle dodju deca.... I tasta.... Ihhhhhh.... ;D ;D ;D



А ти се онда удај за мушкарца, па нећеш имати ташту!

Nadalina

Dzukela u podznaku

pittatore

Ajde de pustite je da zivi punim plucima, vidite da su joj ovo poslednji trzaji pred udaju ;D