Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

svaka èas momci, sad ste ¹kolovani motociklisti, niste bagra neotesana : ) jel zna neko gde je nestao andreja, nema ga od roðendana, ne odgovara na sms?

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 16 Oktobar, 2014, 23:00
jel zna neko gde je nestao andreja, nema ga od roðendana, ne odgovara na sms?

...verovatno je otisao negde u pustaru i iskljucio telefon...i vezba da vozi sedeci na rezervoaru... ;D

Kostić

ma da nije negde poljubio patos, nema ga nigde, a svaki dan je visio na fejsu, sonim like ovo ono, a i ne odgovara na sms

clutch&brake

majstorski  [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

Izvesni Spliæanin jednom ¹iptaru, na portalu B92:
"@Komshija Hashim
Ja bi tebi od srca èestita.Ovo je povjesni dan za veliku albansku naciju.Izveli ste prvi let u povjesti albanskog naroda.Cili svit slavi braæu Wright,a vi sad mo¾ete slavit braæu Rama.Je da je malo èudno ¹ta ste za povjesni albanski let odabrali susjednu zemlju i da je to bespilotna letjelica ali ni Amerikanci ne ¹alju odma na Mars ¾ive ljude,polako i za koju godinu imat æe te èovika koji se otisnija u nebo.Juèera¹nji dan velika Albanska nacija mo¾e slavit ka dan osnivanje Albanskog ratnog zrakoplostva i protuzraène obrane.
Sinko Bo¾ji ovo ¹ta ste napravili u Beogradu je dno dna,ja da san tvom mistu bi se pokrija u¹ima i ne bi pustija glasa od srama,a vi slavite.©ta slavite?
To ¹ta je idiot svjesno stavija glave va¹ih sporta¹a na panj?To ¹ta je ovo moglo zavr¹it krvoproliæen da nije bilo srpski nogometa¹a?Ma,¹ta slavite da mi je znat?Malicioznost i provokaciju u kojoj van nisu bitni ni sport ni moguæe posljedice koje æe izazvat ta provokacija.
Zami¹ljan ¹ta bi se dogodilo na Maksimiru na utakmici izmeðu Hrvatske i Srbije da je ovakav avion ponija kartu velike Srbije.Ma,ne bi kume osta kamen na kamenu od srpske ambasade.
Samo ¹ta ni mi Hrvati,a ni oni Srbi ne mo¾emo ovako ne¹to blesavo i djetinasto smislit.
Sram vas mo¾e bit.Ne zbog provokacije,nego zbog reakcije va¹ih igraèa i va¹e nacije.Slavit to ¹ta ste nekog uspili uvridit mogu samo jadni i mali ljudi.
Moja velika podr¹ka srpskim nogometa¹ima koji su se pokazali velikim ljudima i sporta¹ima!
(miro split, 15. oktobar 2014 18:36)"
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

makinjo


Nadalina

Covek car! :)

Ali, kad spomenu bracu Rajt... ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

Plazma Keks

èudno ¹ta ste za povjesni albanski let odabrali susjednu zemlju i da je to bespilotna letjelica ali ni Amerikanci ne ¹alju odma na Mars ¾ive ljude,polako i za koju godinu imat æe te èovika koji se otisnija u nebo  [rofl] [rofl] [kralj]

Nadalina

Sta mi je izmamilo osmeh - hmmmm, upravo odrzah privatni cas engleskog, sat vremena i dobih duplo vece pare nego u Bg... A, to je jos i ok cena ovde, povoljno. Od sledece nedelje pocinjem i samostalno, poslovni engleski i sa onima koji planiraju da se sele preko, a tu cena ide i do 4 puta onog sto sam dobijala u Srb.

Kino, divna li si! :D
Dzukela u podznaku

Taraba

Odkle njima lova...
Ono ¹to smo mi èuli za kinu je da rade u fabrikama po 20h dnevno, spavaju na patosu i jedu bubi¹arbe.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Tatica

Citat: Nadalina poslato 17 Oktobar, 2014, 12:47
Sta mi je izmamilo osmeh - hmmmm, upravo odrzah privatni cas engleskog, sat vremena i dobih duplo vece pare nego u Bg... A, to je jos i ok cena ovde, povoljno. Od sledece nedelje pocinjem i samostalno, poslovni engleski i sa onima koji planiraju da se sele preko, a tu cena ide i do 4 puta onog sto sam dobijala u Srb.

Kino, divna li si! :D
Дај оглас да подучаваш и новобеоградски језик (дијалект блока 70), тек ту ће бизнисмени Кинези да откаче.

Nadalina

Dzukela u podznaku

Hurricane

Citat: Nadalina poslato 17 Oktobar, 2014, 12:47
Sta mi je izmamilo osmeh - hmmmm, upravo odrzah privatni cas engleskog, sat vremena i dobih duplo vece pare nego u Bg... A, to je jos i ok cena ovde, povoljno. Od sledece nedelje pocinjem i samostalno, poslovni engleski i sa onima koji planiraju da se sele preko, a tu cena ide i do 4 puta onog sto sam dobijala u Srb.

Kino, divna li si! :D

[clapp]

bravo!!

[cheers]

Bori¹a

preveden motorcek, ujutru idem da registrujem [yahoo] [yahoo] ;D ;D

joka

Ide¹ li ti, sine Bori¹a u ¹kolu uop¹te? Od kada si kupio motor, samo se ¹vræka¹, i be¾i¹ sa èasova!   [neampojma]   [stop]    [cheers]

Bori¹a

joko, nista me ne pitaj
pricam razrednoj svasta, cak i meni bude smesno sta sve kazem da bi mi opravdala.. te izadji po opremu, pa da registrujem, pa da prevedem, pa da provozam.. hahah

eclipse4

e borisa mene su u tvojim godinama pajserom odlepljivali  sa sica motora jer sam ga vozio i zimi,

Balsa Wrx

Mene ne mogu ni pajserom da im je prosto :D dan, noc, kisa, sunce, grad..Ma kakvi sm je mama :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Bori¹a

ja jedino nemam muda da vozim bez dozvole :D :D :D
ali to ce se promeniti u skorije vreme, i ne pomaze pajser ;D

Bori¹a


clutch&brake

#6099
Jos dozvola i da ti damo titulu jebaca presretaca u razvoju  [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!