Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić


mkt

opaaaa i ja samih danas trosio

mareskin


Bio u ¾enskoj vo¾nji sa Silvanom, Tamarom i Neskezom :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Silvana

Jednog dana, kad nam jezik postane rodno ravnopravan, govoriæemo ''al' smo mu¹ko-¾enski odvezli ovo''. Dotad, reæi æu da je bilo mu¹ki :)
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 13 Jul, 2014, 01:36
ceo dan danas vozam nasjtarijeg po gradu. i¹li smo na bubanj potok, pa u arhagel na kafu i pivo, pa na kraju, tj veèeras u strogi centar grada, da ovaj moj sin vidi noæni ¾ivot i da gleda pièke, jer u gradu nije bio deset godina (brcka stoka ;D ) i naravno, u sred konja kr¹ina neæe da upali. on gurne, ja upalim, drknem akrapa da se ne ugasi i sednemo na bika i krenemo polako. izaðemo na ulicu, kad dva komunalca prilaze polako i ma¹u da parkiram., a pre nas odo¹e dvojca, isto malo turnu¹e, al su bili malo ti¹i od nas. ja lepo popnem motor opet na trotoar i poènemo razgovor. u sred razgovora najðu neki klincii i napado¹e komunalce, bilo mi simpa, al kad odo¹e, reko, pusti bre klince, nisu ni¹ta lo¹e mislili. isprièamo se i odemo kuæi. nisam znao da je kod konja zabranjeno parkiranje motora, da sam znao ne bi stao, al bilo ih mo¾da sedam - osam, pa stao i ja. ustvari komunalci me ustavili zbog turiranja, al turno sam samo jednom, da se ne ugasi, al akrap ko akrap ;D
Jao ¹to bi voleo da poku¹aju komunalci da me zaustave... Ako ni¹ta garantujem im krvarenje iz u¹iju od mog acerbis-a...:o ;D

edit:
ne mogu da se smaram sa æirilicom, ne rade smajliji...:o ;D ovako nekako... :о ;Д

Radanovic


Kostić


Lazic


mali_zmaj

znaci opet ce krenut trkanje i izgibija po cestama navece!! donesu normalan zakon i onda ga ukinu!!! mozda i nije bilo rezultata ko ce ga znati!!!!??
jin-jang

Kostić

tri ivine pljeske. svoju sam pojeo za dva minuta i zalio tuborgom.  [klanjam_se]


Kostić

ptica koja svako jutro peva negde ispred

Jecko

Mene to izbacuje iz takta svako jutro....dodje mi da uzmem atin karabin da joj fino objasnim da mi se ne dere kod prozora....

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

au. pa bolje da pevaju ptice nego autobus bez èunka il ¹emsa suljakoviæ iz susedne zgrade sa okasnelom ¾urkom  ;)

zVuk

...ili hilti u 7:00 kad komsija renovira stan....i tako mesecima svaki dan, pa cak i nedeljom....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Alo bre, pogre¹na tema...:P

ontopic:
Konaèno neka vajda od sjebane kième... Omoguæiæe mi jo¹ nekoliko meseci plate...:D

Jecko

#5417
Jok....ni hilti, ni pticice, nit semsa..... za sve....karabin :D Zasto zivim na periferiji ako ne mogu da imam mir i tisinu od ranog jutra :D

Ispadoh sad neka urbana koja mrzi prirodu..... Ne mrzim, nije frka...ali ne mora da mi se dernja bas ispod prozora svako jutro :D


edit: @on topic

Stojim sa drugaricom....prolazi decko pored nas...24-25 god.... napred na majici pise "Imam najbolji alat" a pozadi pise "Probaj me"..... Priceless!   [rofl]

Tatica

Citat: kosta66 poslato 16 Jul, 2014, 08:59
au. pa bolje da pevaju ptice nego autobus bez èunka il ¹emsa suljakoviæ iz susedne zgrade sa okasnelom ¾urkom  ;)

Ако вам сметају 'тице, Шемсе, хилтииииии... проверено спавате са осмехом. 3М  неопренски чепићи за уши, спава се као у подморници.



mareskin

Citat: Jecko poslato 16 Jul, 2014, 10:59
Stojim sa drugaricom....prolazi decko pored nas...24-25 god.... napred na majici pise "Imam najbolji alat" a pozadi pise "Probaj me"..... Priceless!   [rofl]

Ne naSedaj na propagandu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu