Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

evo moj sin ka¾e, od japana je, plus nov Kn.

evo dodaje dve reèi Sumo Power.

(inaèe nam namere da snimim i da vam pokazujem, al ko oæe nek sedne pa nek razvesla u 14.....)

Kostić

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 21 Jul, 2014, 21:21
Citat: BOKYBOY poslato 21 Jul, 2014, 21:13
Citat: kosta66 poslato 21 Jul, 2014, 20:59
èetvrta mi nije trebala ;D

...ali zasto...? [facepalm]


Mani ti za¹to, mene interesuje kako??? Kako taj suzuki veæ tolko odbija da rikne? Od èega je? Na 3 cilindra 220...

prijatelju, ovo ti je komentar dana... Stefan Kostiæ.

Kostić

Citat: BOKYBOY poslato 21 Jul, 2014, 21:13
Citat: kosta66 poslato 21 Jul, 2014, 20:59
èetvrta mi nije trebala ;D

...ali zasto...? [facepalm]

vi, kavasakijevci u va¹oj temi hvalite kavu kako se vrti na 14 iljada. ok, lepo je to, al, dal vi to terate tako il je to samo reklama? moj suzuki je recimo, od
9 000 preðenih km-a kod mene, (a uzeo sam ga veæ naèetog, nije ventil ba¹ bio dobar, palio je povremeno fi indikator) u tih 14 000 obrtaja sigurno pre¹ao jedno pet hiljada km-a. umro jo¹ nije, ventil jeste oti¹o, èuje se, al ova stvar i dalje ide. da ne spominjem da mi je sajla za gornji leptir zapela, pukla je nit negde u bu¾iru pa zajebava i nema sinhronizaciju gornjih i donjih obrtaja, pa kako joj dune, èas se otvori, èas neæe, pa èas ide lepo na malim, èas na velikim. nije to neka te¹ka greda, al kako ka¾e Rev, a potvrðuje uff, poluraspadnut motor po imenu Suzuki ulazi u narednih 10 000 kilometara ovako poluispravan. kad napuni tih 10 000 km-a, (od kraja februara pa do sad) slaviæemo ime Suzuki.  [klanjam_se] [cheers]

Kostić

a ovo za autoput je po¹alica, nisam pre¹o osam banki, al volim da sla¾em pa to ti je ;D

BOKYBOY

#5464
...brate Kole,nije bitno koja je marka motora uopste,poenta je zasto ici u toliko visoke obrtaje bez potrebe,to mi reci? Zasto ici trecom 200 a ne sestom...sta dobijas,na stazi si...? [neampojma] p.s.Moja Kawa se vrti do 13 000 rpm max...jednom ili dva puta isla do 11 000 i to 6-om, ( to je oko 300 km/h) ovako nikada preko 6-7k...nema potrebe stvarno...litra je to...  ;)

;D


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić

ne bi ni ja vijao u 14 da je potpuno ispravan. em je 750 em nema snage da ubrza, pa mogu bezbedno da èekam da navije, ko bemve. kad popravim glavu, neæu ni ja preko 11 u retkim trenucima. lako je tebi sa litrom. vilijam volas se borio inatom ;) a stil vo¾nje je osam banke.

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 21 Jul, 2014, 23:45
ne bi ni ja vijao u 14 da je potpuno ispravan. em je 750 em nema snage da ubrza, pa mogu bezbedno da èekam da navije, ko bemve. kad popravim glavu, neæu ni ja preko 11 u retkim trenucima. lako je tebi sa litrom. vilijam volas se borio inatom ;) a stil vo¾nje je osam banke.

...eve ti +   ;)

Hohštapler

Citat: BOKYBOY poslato 21 Jul, 2014, 23:12
...brate Kole,nije bitno koja je marka motora uopste,poenta je zasto ici u toliko visoke obrtaje bez potrebe,to mi reci? Zasto ici trecom 200 a ne sestom...sta dobijas,na stazi si...? [neampojma] p.s.Moja Kawa se vrti do 13 000 rpm max...jednom ili dva puta isla do 11 000 i to 6-om, ( to je oko 300 km/h) ovako nikada preko 6-7k...nema potrebe stvarno...litra je to...  ;)

;D



Taj ZZR je navodno i¹ao 298kmh, a ima onaj snimak na YT gde ga je Dr Suda naturpijao i jedva je pre¹ao magiènu cifru 300kmh... Dodu¹e bio je meðu prvim fabrièkim modelima koji je to mogao.
To na satu... mani to... ;) svi satovi la¾u poprilièno..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Taraba

Montirao si wireless antenu pa si srecan zbog toga? :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF


Tatica

Па 'де си КОМШИЈА!

Tatica

Citat: BOKYBOY poslato 21 Jul, 2014, 23:12
...brate Kole,nije bitno koja je marka motora uopste,poenta je zasto ici u toliko visoke obrtaje bez potrebe,to mi reci? Zasto ici trecom 200 a ne sestom...sta dobijas,na stazi si...? [neampojma] p.s.Moja Kawa se vrti do 13 000 rpm max...jednom ili dva puta isla do 11 000 i to 6-om, ( to je oko 300 km/h) ovako nikada preko 6-7k...nema potrebe stvarno...litra je to...  ;)

;D


Наравно да не наврћемо баш често тих 14.000, али мора се признати да је тада звук мотора (4 цилиндра, 4 такта) такав да се ''пишка фирнајз''. То данас обично ураде они испод 20 или преко 50 година. Те 1990. када се појавио ЗЗР600 (и када сам купио првог) се Формула 1 вртела на 11 до 12 хиљада, а због тог звука се путовало на Хунгароринг.

Kostić

Citat: BOKYBOY poslato 21 Jul, 2014, 23:51
Citat: kosta66 poslato 21 Jul, 2014, 23:45
ne bi ni ja vijao u 14 da je potpuno ispravan. em je 750 em nema snage da ubrza, pa mogu bezbedno da èekam da navije, ko bemve. kad popravim glavu, neæu ni ja preko 11 u retkim trenucima. lako je tebi sa litrom. vilijam volas se borio inatom ;) a stil vo¾nje je osam banke.

...eve ti +   ;)
e fala ti ko bratu, ba¹ si me obradovao nakon onih silnih MM crnih minusa ;D

kom¹ija, momci ispod dvadeset ginu zbog neznanja, a oni preko pedeset odu na man i znaju za ¹ta ¾ive ;D

Kostić


clutch&brake

Dve cice na brdu mi ponudile da me povezu... ja reko i u dobru i zlu bajk je tu... reakcija... pa vi bajkeri niste normalni :D

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Kako su znale da si bajker kad si na skud¾u?! :D ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: Tatica poslato 22 Jul, 2014, 02:02
Па 'де си КОМШИЈА!

preko puta mene ima parkiran sveze ofarban narandzasto crni hornet S, znas mozda ko je?

Tatica

Не знам. Ја сам у сивим зградама, иза зелене и жуте (трећа слика).