Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Citat: Laziæ poslato 28 Jun, 2014, 01:33
Sine Borko, nemoj da me bruka¹ da nisi omanuo na popravni iz bar 2 predmeta...:o ;D Kad se setim kakav je moj prosek bio...:o :o :o

Ne smeju deca da saznaju dok ne zavr¹e ¹kolu, inaèe sam najebao...:o ;D
a tek ja.....

Slaninar

Moj ludi kum. To ne mo¾e da se opi¹e, to mora da se do¾ivi!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

hahahaha nisam otisao 2x na gradjansko vaspitanje... meni moji nista ne pricaju za skolu jer kakav god da budem, gori necu biti hahahahah

mi¹ko_kolo

Meni je to "graðansko vaspitanje" potpuna budala¹tina. Kao ¹to je i veronauka uvedena u ¹kole. Ko hoæe da vaspitava decu u verskom duhu - vodiæe ga u bogomolje, ma kojoj zajednici pripadali. A ko ne vaspitava svoju decu uop¹te, neæe mu pomoæi ni to ¹to je uvedeno u ¹kole. Makar se ocenjivalo i od 1 do 5, a ne kao sad.

Bori¹a

ma nema tu 'vaspitanja'
tu se prica o problemima drustva, kurac palac, nisam ni isao na to

mi¹ko_kolo

Meni je sam naziv potpuno oduran. Za¹to ga, uop¹te, tako i zovu?

Bori¹a

verovatno da bi neki profesor 'filozofije' i 'sociologije' (to imam kao gradjevinac, bullshit) ispunio fond casova...

crvena

24h do mora...
24h do mora...
23h59min do mora...
23h59min do mora...
23h58min do mora...

aaaaaaa  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

ЯЭВОЛУТИОН

pa....kad se mora...mora se....aj osoliu bulju i za nas koji necemo.....bem ti zivot...gde mi bila pamet dok je bila mlados'
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Jun, 2014, 12:44
gde mi bila pamet dok je bila mlados'

E bogami se ja jos uvek secam gde mi je pamet bila u mladosti  :)! Sve redje, al' secam se, rado se secam  [rofl]!



Mik

Citat: crvena poslato 29 Jun, 2014, 11:28
24h do mora...
24h do mora...
23h59min do mora...
23h59min do mora...
23h58min do mora...

aaaaaaa  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Uuuuuuu  :'(  [veryangry]  [ljutko]

(Sala, nego evo ovaj smajli [hello] i sretan put. )

(Ma otis'o bi i ja al' me mrzi. Na jedno tri dana, ne vise, mrzelo bi me da ostanem duze. Pa se onda poplasim sta ako me bude mrzelo da se vratim, a mrzi me i tamo da budem. I onda evo tako sedim i nista,  [watching])


crvena

Mene ne bi mrzelo. Ni da krenem. Ni da ostanem. Ni da se vratim.

O kako je lepo biti mlad...  [andjeo] [srce]

Darko

Sve se moze i mlad i star... :-)

balcan girl

ja bi ako odem tamo i da ostanem :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić


goranvojska


Kostić

bane flekica i njegove prièe

goranvojska

sunce.putujem po lepom vremenu.......

Kostić

krenem da gledam neki auto i ugasi mi se motor na mostiæu. najðe èovek i ponudi pomoæ, reko n etreba tu mi ortak na 50m i saèekam i upalim i na 8 iljada do marièke, da se ne ugasi i stanem na semafor i opet se ugasi i guram do kuæe. a da sam juèe napunio kumulator... ne bi se danas smejao ;D

mali_zmaj

napokon zamjenio sjebane farove na autu novima,jest da me na kraju malo skuplje izaslo po¹to sam morao voziti auto elektrièaru,jer je struja bila u haosu,sve spojeno ko zna gdje,milion ¾ica ,ma neko se zajebavao zato sve crkavalo,i na kraju otkazala ruèica za komande dugog svjetla pa i to kupio... al napokom  imam FAROVE!!
jin-jang