Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


stilgar


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Danas montirane nove gume. Ako obaveze dozvole za vikend pada vo¾nja :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

cudak!

ispao mu kompresor iz kolica pa mu napuklo nesto,ja mu zavario pre dva dana...
dosao danas da uzme deo i da plati,ja u sahtu lepim neki stirodur na plocu,izadjem po 100ti put iz sahte dam mu deo i tu tip pocinje neku pricu iz cista mira kako je neko krenuo da mu merka alat,pa on sa pistoljem jurio onog u gacama poselu....ali to je nebitno...

nakon 10-ak minuta ja ga prekinem i kazem mu da imam lepak u sahtu da mi se ne osusi moram tamo i tip ladno kao ok,ajde pricacu ti ja od gore.
ja u sahtu on gore trabunja o pijanim rumunima,kamufliranom lopovu sa salom preko glave,on sakriven u lijander s terase....i oduzi bre pricu a ja iz sahte vicem celo vreme da,da..jeste,jeste...

ja mu u jednom momentu kazem "slobodane,de se malo pomeri u desno ne cujem te najbolje i on se covek pomeri i samo trabunja,mislim,nisam ja njega ni slusao sta prica,nego da mi drzi ladovinu da me sunce ne bije kroz otvor.

u jednom momentu kaze sad cu ja,i ode pa se vrati sa ladnom kokakolom i nastavlja dalje trabunjanje.....mislim da mi je covek ispricao i kako sisao kod majke kad bio mali.....i tako do mraka sedeo i pricao...

jebem ga....neznam zasto al bas mi izmamio osmeh ;)

Kostić

Zoran Radmiloviæ i majstorska radionica

Darko



Moja zena se spetljala sa crnjom iz Jamajke koji plete narukvice na plazi....jes da cu dobiti kompleks od baticine patke , ali , mozda ce konacno da me ostavi....hahahahha

Hurricane

...udri crnju meðu rogove, veæ je on tu po meni ne¹to mnogo pri¹ao..

[bejzbolka]

Darko

Cuti bre , mozda me resi bede...hahaha

crvena


BOKYBOY


crvena

Bruno je prekrasni medvedic...  [andjeo] [srce]

eclipse4

Citat: Darko poslato 26 Jun, 2014, 14:30
Cuti bre , mozda me resi bede...hahaha

ako te resi te bede bices jos bedniji ;)

ne kaki imas divnu zenu.....sad cu joj kazem sta si napisao...pa ces posle opet da kacis slike iz urgentnog po forumu i da lazes da nije od oklagije  [rofl] [rofl]

Darko

Hahahaha...da znas jbt...

Kostić

dvesta metara guranja do nizbrdice sa pauzom. (minus gore je od mene)  [thumb_down]

balcan girl

i ja cu da te tuzim kod zene darkooo :D :D moj osmeh gotovo kupatiloooo :D :D :D ostaje jos plakar, kuhinja, sto i krevet :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

Sto sad ti ?!? pa zar ne treba da pokazes bajkersku solidarnost i budes na mojoj strani...moja zena je ipak samo suvozac-ica :-)

Silvana

Ne bih da ti remetim romansu  ;D, a jeR zna¹ da je kazna za kupovinu bilo èega od nigersa na pla¾i u Grèki oko 500 evra? Koliko sam ja obave¹tena.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

sta æu kad mi se svidja tvoja zena :D :D taman da tebe sutne i useli se kod mene :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

i smell love in the air :)

irena,ako se njegova zena uda za tebe,bar cete imati besplatnu muziku  [rofl]