Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jefta

Pa ni honda se nije nesto proslavila farom na cb1000r... Meni je ruzan, ali svako ima drugaviji ukus.

UFF


Plazma Keks


Kalesin

U jbt.. nisam videla ovu hondu, zajebali su i aliena :) .... ali kako god....meni je bilo lepo na ER6n i tad mi je bio prava lepota :D .. i bas me je bilo briga za far :P ....
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Jecko


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

jes vala
borba za prvo mesto se vodi izmedju versysa i 990 duke-a

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 15 Jun, 2014, 14:03
jes vala
borba za prvo mesto se vodi izmedju versysa i 990 duke-a

...ma daj bre,sije ih Versus sve ubedljivo... [rofl]

Slaninar

Dobar motor, a usra¹e ga s tim farom... ko to pravi, dizajnira, kome je to lepo?   [neampojma]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Andreja

25km napravljenih u E36 ///M3 3.0, kao vozaè :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

poku¹aji trgovaca na autopijaci da se ogrebu jeftino za auto, kao da je neko izgoreo po glavi pa jedva èeka da im napoji crevca jagnjetinom i pivom.

Lazic


Hohštapler

Citat: dzimika poslato 14 Jun, 2014, 17:32
nije problem far nego proizvodjac :P

;D

...zna¹ od koga je plus... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane


Kostić

pa¹teta sa sirom iz pekare bane

mrle

Napisao Danas, 09:04 AM

Savan, on 15 June 2014 - 19:42 PM, said:

zivi negde na pocetku ulice te ih on kad preteraju doceka bejzbolkom i skida ih sa motora. A mi mu aplaudiramo




u kom filmu Stivna Sigala ¾ivi¹?

neko bejzbolkom skida sa motora.
Ajd da se desi jednom, ali da on to stalno radi...
Izvini, ali ne volim kad ljudi prde.

Kostić

ima takvih likova, ima i onih koji oæe rukom da te omlate, ja skoro izbegao jednog pa mi do¹lo da se okrenem, pa da ga dignem i lupim toèkom u glavu, pa makar se razbio o asfalt, al raèunam, ne vredi bolesnik kazne, pa sam nastavio.

Lazic

Hodam lagano kroz sobu u mraku sa pivom u ruci, sapliæem se o neki glupi kofer, letim preko njega i veæ psujem smotanost i poslednje pivo koje æe da poleti samnom, padam kao kreten, ali automatski ¾iroskopski sistem odr¾ava pivo u horizontali i u èa¹i, nisam skoro ni kap prosuo...;D [yahoo] Jes' da bole prsti na nozi, ali vredelo je...;D

Taraba

©to ne pade na glavu... da se resetuje¹ od onog podruma iz mladosti.
:P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?