Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

idanijel

 [thumb_
Citat: Che poslato 05 Jun, 2014, 15:45
Ja je vec 2 sezone gulim na mom TDM i odlicne su   [thumb_up]
nemogu da poznam tdm, toliko je upravljiviji  [thumb_up]

Kostić

ujeban stari gsxr iz 88me. toliko ujeban da se èovek zapita za¹to je tako ujeban.

Lazic


Kostić

¹to bi ja pootimo te bonseke i makaze onima koji upropaste lepu dugo èuvanu staru stvar da bi bila 'lep¹a'. i onda oæe da je prodaju.

Kostić

najaèi likovi su oni koji nabud¾e ono sranje za u plafon, halogen od pet wati umesto fara da im motor izgleda ko kurac u vitrini. usput to poseku bonsekom i ve¾u ¾icom. pa kad padne mrak, baja¹ u pasulj gde je ivica puta. i nasmeje¹ se kad vidi¹ 'to' umesto normalnog fara.

Lazic

Danmoto ima takvu uljaru, sa sve tim "farovima"...:o I danas se skrljao solidno...:o

Taraba

I tebi je to izmamilo osmeh?
CCCC olo¹u nijedan. Stidi se!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt

pa to je za njega normalna stvar

K0le

 Èekaj, skrljao se, jel OK ??  Ja sam mislio da je on imao neke LED k...c palac  napred, da sija..

Lazic

Citat: Taraba poslato 06 Jun, 2014, 10:30
I tebi je to izmamilo osmeh?
CCCC olo¹u nijedan. Stidi se!
'oæemo da odemo do ranjenika...? ;D

Jecko

Danas sam okupala mog haskija.....kakav je to idiot od psa...  [plazi_se_2]

Lazic

kapiram da si se i ti kupala sa njim...;D

balcan girl

znajuæi haskije pretpostavljam da je haski kupao pastetus :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

onaj ¹to sam ja gledao nije dugo vo¾en pa raèunam nije taj ¹to se razbio. osmeh, eeeee, ma¹e èovek na tomosu da usporim, za njim ide marsovac i ablenduje i isto ma¹e da usporim, pa za njima neka krstarica na dva toèka isto ablenduje i ma¹e, kad posle nekih mo¾da 1 km, mo¾da manje, radar. kul. fala svima za upozorenju, pro¹ao radar sa 50 : )

[plazi_se] [plazi_se_2]

VR 46

Ono kad te magarac sa puntom isece na kosutnjaku a ti ga preteknes i dodjes do njegovog otvorenog prozora i zavrtis ninju u blokadu a akrap mu bukvalno u kabini  ijaoj gde ces lepse osvete  [yahoo] [dancing] [yahoo]
Twist of wrist!

Jecko

@ Lazic, Balcan

Imam je vec 3 godine....do sad sam naucila kako da okupam nju a da ne budem ja mokra kao mis..... Zajebano je samo kad otresa vodu sa sebe :D

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska


pittatore


mareskin

Citat: pittatore poslato 06 Jun, 2014, 23:02
Eto publike za kupanje psa ;D

Mi volimo da poma¾emo kuænim ljubimcima :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu