Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

gledam trku danas, gabor pobegao svim ostalim 20 sekundi i vise, lik staje na sred staze i pocinje da prica sa nekim covekom... alal mu vera ;D

Zvonèica

#5041
Ma koliko ja nervozna bila uvek ona  izazove osmeh  :D  !!!!! Ne mo¾e da miruje ni sekund  [srce]
https://imagizer.imageshack.us/v2/264x470q90/844/v38q.jpg
Hold your head high and your middle finger higher

Jecko


Major


mi¹ko_kolo

Citat: Zvonèica poslato 02 Jun, 2014, 06:57
Ma koliko ja nervozna bila uvek ona  izazove osmeh  :D  !!!!! Ne mo¾e da miruje ni sekund  [srce]
https://imagizer.imageshack.us/v2/264x470q90/844/v38q.jpg
Æerka ili sestrièina-bratanica?!

El Jefe

U Maxiju na kasi, u jednom redu klovn,pop i baba koja ne moze da seti svog pin koda
Друштво за заштиту од животиња

mkt


Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

BOKYBOY


Lazic

Citat: El Jefe poslato 02 Jun, 2014, 15:46
U Maxiju na kasi, u jednom redu klovn,pop i baba koja ne moze da seti svog pin koda
Pa zavr¹i vic jeb'o ga...;D

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Kostić

crni kec na moj poslednji osmeh. zaboravio sam da dodam da sam ba¹ tu, na kraju surduka, na tom kilavom putu do novog slankamena, od nepuna dva metra (¹ljunak ne raèunam) tero bika 260. poskakivo je, leteo levo desno, kad odskoèi toèak ubrza pa kad se vrati na 'asfalt' zabaci levodesno, sa knedlom u grlu i bilo mi je ¾ao ¹to nisam sedeo na rezervoaru. ponoviæu èas. ne volim da preskaèem gradivo. ako uspem da me vetar ne odnese il baci u ¹oder il njivu, nastaviæu sa èlanstvom na ovom sajtu. na 170 garant sedim, za 260 æe vidimo.

ako ne¹to volim, to su minusi  [thumb_up]

ps: obrijo sam gumu do platna, da bi èas doneo pet plus, ne menjam gumu pre reprize  [joint]

[cheers]

Kostić


Kostić



Kostić

¹umska ¹urendija 'la musica' trezilindra krljave mia bella debelinna [plazi_se]

Lazic

Citat: kosta66 poslato 05 Jun, 2014, 00:45
¹umska ¹urendija 'la musica' trezilindra krljave mia bella debelinna [plazi_se]
Opet ti ne radi jedan cilindar...??? :o [rofl]

Kostić


idanijel


Che

Ja je vec 2 sezone gulim na mom TDM i odlicne su   [thumb_up]