Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

demontira se HAARP evo na tv-u pricaju o tome i potvrðuju  se predpostavke da su poplave izazvane od strane SAD-a,a sve u cilju ekonomskog kraha srbije.


eclipse4

danas mi je opet bio majstor i poceo da kenja kako nisam kupio sve od materijala (ovo mu je vec deseti put da dodje i nema sta mu treba (inace komsija) )......toliko me izvuko iz normale da mi je doslo da ga polomim tu na licu mesta,jer znam da sam kupio sve sto mi je napisao.

u tolikoj nervozi zapelo mi dupe da trazim taj papir pa razbih celu kucu ceprkajuci po svim fiokama a najvise u fascikli gde drzim razna dokumenta (obicno ne bacam nista dok ne prodje bar 10 god ;) )........kad zavrsih kucu krenuh u drugo pa nema pa kod babe i dede pa nema pa po automobilima i nemogu da nadjem.....

stigne zena s posla i pitala sta trazim ja joj objasnim i kaze da je pre 3 dana ocistila po kuci i da je dosta papira i nepotrebnih stvari bacila u kontenjer (kucni),i dalje pod utiskom nervoze odem i prevrnem prvi kontenjer nema,prevrnem drugi nema,prevrnem treci nema,prevrnem cetvrti nema.......pogledam bacila neki escajg iz doba jure,tj od kad mi pradeda bio u pripremni razred.....uzmem otvorim ono neki stari nozevi i viljuske pa ko da me neko natera da podignem onaj sundjer gde bili nabiveni,kad ispod sunjera.....sta????




iako mozda mislite da je unutra bio papir sa ispisanim materijalom moram da vas razocaram da nije bio.....ali umesto toga nadjem ni manje ni vise nego cetiri ljubicaste......dve iljade jevreja...  [yahoo] [yahoo] [dancing] [dancing]

u momentu zaboravih i majstora i materijal i zenu sto sam mislio da mi pobacala to i oprostim svima...pa cak i sebi ;)

na kraju mi je zena nasla papir u fascikli,verovatno od nervoze nisam ni video.....pa pocastih zenu  [ljubav] :-* i komsiju [cheers] ali od zove ;) a sebe sa cetiri ljubicaste ;)

sto je najbolja fora cale nije stavio,keva nije,baba ne,deda ne,burazer ne,snajka ne......i posto poreklo nemoze da se utvrdi.....imam pravo da zadrzim svih 100%

UFF


Alchemist

ok... idem da preturam po kuæi...
You're just jealous cause voices are talking to me

BOKYBOY


mi¹ko_kolo

Citat: eclipse4 poslato 31 Maj, 2014, 23:47
stigne zena s posla i pitala sta trazim ja joj objasnim i kaze da je pre 3 dana ocistila po kuci i da je dosta papira i nepotrebnih stvari bacila u kontenjer (kucni),i dalje pod utiskom nervoze odem i prevrnem prvi kontenjer nema,prevrnem drugi nema,prevrnem treci nema,prevrnem cetvrti nema.......pogledam bacila neki escajg iz doba jure,tj od kad mi pradeda bio u pripremni razred.....uzmem otvorim ono neki stari nozevi i viljuske pa ko da me neko natera da podignem onaj sundjer gde bili nabiveni,kad ispod sundjera.....sta????

Blago tebi! Tebi ne nose ðubre svaki dan. Kod mene bi to oti¹lo isto veèe a onda bi se neko na deponiji u Vinèi leeeeepo ovajdio! ;D

eclipse4

ja imam jednu maniju,neznam zasto (cini mi se da sam jednom i napisao ovde),kad god sam se napio i dosao kuci,jedan jebeni dinar da imam u dzepu ja ga sakrijem.....zasto,nije mi jasno.....milion puta sam razmisljao o tome,zasto to radim,i zajsta ni sam neznam odgovor,jednostavno dodjem pijan sakrijem pare i nemam pojma gde sam sakrio,nit znam da sam sakrio,sto je najgore neznam ni koliko sam imao kod mene.....tako da je mozda i ovo moje delo ali nemam blage veze dal sam ja to sakrio ili ne.....


eclipse4

Citat: mi¹ko_kolo poslato 31 Maj, 2014, 23:56
Citat: eclipse4 poslato 31 Maj, 2014, 23:47
stigne zena s posla i pitala sta trazim ja joj objasnim i kaze da je pre 3 dana ocistila po kuci i da je dosta papira i nepotrebnih stvari bacila u kontenjer (kucni),i dalje pod utiskom nervoze odem i prevrnem prvi kontenjer nema,prevrnem drugi nema,prevrnem treci nema,prevrnem cetvrti nema.......pogledam bacila neki escajg iz doba jure,tj od kad mi pradeda bio u pripremni razred.....uzmem otvorim ono neki stari nozevi i viljuske pa ko da me neko natera da podignem onaj sundjer gde bili nabiveni,kad ispod sundjera.....sta????

Blago tebi! Tebi ne nose ðubre svaki dan. Kod mene bi to oti¹lo isto veèe a onda bi se neko na deponiji u Vinèi leeeeepo ovajdio! ;D

u jedan bacam stara odela koja su flekava i koja ne idu u donacijama a koristim ih u radionici za brisanje ruku.
u drugi bacam raznorazne papire koje kasnije koristim za potpalu kotla ili slicno
u treci bacam flase plasticne i slicno tome
u cetvrti sve sto ne spada u ova tri
a u ulicni kontenjer sve ono sto ne bacam u ova cetiri hehehe

Lazic

ali dva soma...:o ;D Da nema¹ posebnu kantu za pare, da ne preturamo po svima...;D

eclipse4

kantu za pare imam ali je prazna ;)

ja pare ni ne drzim kuci....ali odakle se ovo stvorilo....nemam pojam

Lazic

Kad bi tako na¹ao 4 crvene, skakao bih od sreæe...

UFF

Citat: eclipse4 poslato 01 Jun, 2014, 00:01
ja imam jednu maniju,neznam zasto (cini mi se da sam jednom i napisao ovde),kad god sam se napio i dosao kuci,jedan jebeni dinar da imam u dzepu ja ga sakrijem.....zasto,nije mi jasno.....milion puta sam razmisljao o tome,zasto to radim,i zajsta ni sam neznam odgovor,jednostavno dodjem pijan sakrijem pare i nemam pojma gde sam sakrio,nit znam da sam sakrio,sto je najgore neznam ni koliko sam imao kod mene.....tako da je mozda i ovo moje delo ali nemam blage veze dal sam ja to sakrio ili ne.....



[ludak]

https://www.youtube.com/watch?v=T-ZX73ZUl-0&feature=kp



Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2014, 00:14
ali dva soma...:o ;D Da nema¹ posebnu kantu za pare, da ne preturamo po svima...;D

Great minds think alike  [rofl]

eclipse4

somewhere in Radujevac........master uff with katana and his assistant lazic with a shooriken

funny Ninja accident

UFF

 [rofl] [rofl] [rofl]   ako bi kojim slucajem lazic uspeo da preskoci ovaj zid (sto je nemoguce) kad bi se docekao ovako na mene tu bi mi bio kraj  [rofl]

Lazic


Kostić

o eklipso, dajem ti pet zvezdica za ono pismo, da ne citiram biæe podugo  [cheers]

nego, osmeh. sedim na rezervoaru, digo noge, teram sedmnes banki, motor  sav razdrkan i psujem vetar ¹to me ¹eta levodesno, pa malo popustim, kad pasat pored mene fijuuu. oooo pa ne mo¾e tako roðaèe, skoèim u sedlo i 2.6.. a vetar samo ¹eta glavu. direkt mamumuj.pustahijsku.

to je adrenalin  ;D

Kostić


Kostić


mareskin


Sredili ¹raf na desnom deklu. Urezali malo veæi navoj i obradili ¹raf na strugu.
Podmazali sajle gasa i podesili manji prazan hod. Pode¹eno kvaèilo.
Sad ma¹ina skaèe na gasu kao divokoza :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu