Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

Citat: redshadow poslato 30 Maj, 2014, 01:56
gasiranje na pravcu smori posle dva dana od kad sednes na motor..
mene na kocenju puca adrenalin....
vise gotivim svoj zivot nego da udjem u krivinu a da ne znam sta je iza.
neko ce me nazvati pickom zbog toga, a obicno je taj neko poljubio asvalt ko zna kolko puta do sad
i samo zato sto ga je bog spasao je ziv.
ulica je sranje a kurcenje na ulici ne izlazi na dobro. od recimo 20 ljudi koje znam da voze 15 je palo u dve godine.
da bi vozio stazu u srbiji (lol staza u srbiji) ili negde drugde zahteva mnogo love i samim tim odricanja.
r u srbiji zajebana prica totalno :|
edit : tek sam sad skapirao da sam sve napisao u blowjob maniru xD ali stvarno tako stoje stvari...sto ne znaci
da ja licno ne pravim sranja...jbg, covek sam

meni je skoro pedeset, jo¹ sam ¾iv. poljubio sam direkt auto u mladosti i od tad vuèem strahove od raskrsnice i onoga ¹ta je iza krivine. kacigu volim vi¹e no lebac. æale mi je bio ¹ofer, ¹lepera¹, stric pilot borbenog aviona, keva padobranac. od svih tih opièenih gena, mora da je ne¹to pre¹lo i na mene. ako je neko oprezan, to sam ja. ne kurobecam se po ulicama, veoma dobro vidim petsto metara unapred, vozim od malih nogu sve ¹to ima toèkove, izbegao sam mnoge sigurne kontakte u saobraæaju. ispred svake raskrsnice usporim, ako na autoputu vidim kamion i par auta iza, ne teram 250 levom trakom no ujednaèim brzinu kad im priðem, bez obzira ¹to sam u levoj traci. ako oni idu 120, ja 250 i auto krene da obilazi kamion jer sam im ja daleko u ogledalu, biæu u problemu jel. i tako, da ne nabrajam dalje elementarnu fiziku, cake, trikove, savete i ostalo. naranvo, koliko god da si oprezan, uvek mo¾e da se desi da negde iz svemira doleti neki kamièak i pogodi te u glavu ko bumbar u vizir. i ti padne¹. to se zove lo¹a karma.

moj moto je, pi¹e ispod slike: slow drive - long life : )

Kostić

Citat: Darko poslato 30 Maj, 2014, 00:43
pa brate , poteram ga i ja muski , ali sem autoputa - ne vidim drugo mesto gde bi mogao da mu povadis dusu tako kako ti pricas , a na auto putu nisam bas cesto....

a i ne moras da ulazis u crveno i blokadu da bi ga poterao i da bi me puko adrenalin... ne koristis ti ni 50% onoga sto taj motor moze da pruzi , tako da smo mi jos daleko od "vadjenja duse"...

glancam ga zato sto volim da mi motor bude cist , a i zzr je putni motor a ne sportski ;)

ja autoputem idem samo ako ¾urim. autoput je dosadan. a da nema gde da se tera, eee, ima ima. itekako ima.

Hohštapler

...nisi se ti vozio samnom, da vidi¹ ¹ta je spora vo¾nja...
I taèno mi se jebe. Mo¾e 10 njih da mi gasira bmw-a iza mene... 
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Maj, 2014, 09:06
...nisi se ti vozio samnom, da vidi¹ ¹ta je spora vo¾nja...
I taèno mi se jebe. Mo¾e 10 njih da mi gasira bmw-a iza mene... 

ne razumem ovu prozivku? :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Plazma Keks

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Maj, 2014, 09:06
...nisi se ti vozio samnom, da vidi¹ ¹ta je spora vo¾nja...
I taèno mi se jebe. Mo¾e 10 njih da mi gasira bmw-a iza mene... 
svaka cast na zivcima onda ;D

Hohštapler

Citat: njanja poslato 30 Maj, 2014, 09:07
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Maj, 2014, 09:06
...nisi se ti vozio samnom, da vidi¹ ¹ta je spora vo¾nja...
I taèno mi se jebe. Mo¾e 10 njih da mi gasira bmw-a iza mene... 

ne razumem ovu prozivku? :-*
[rofl]
:-* [srce]

...Bori¹a sine, ko se sam èuva i Bog ga èuva... i pored toga ¹to nisam Rossi, imao sam beeeezbroj situacija gde me je pogledao.. Nisam ja pu¾, ne vozim ko duduk, provlaèim se, pretièem, ali ne jurcam.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

La¾e¹ krvavi ti zubi, video sam lièno ¹to ne jurca¹...:P ;D :-*

Plazma Keks

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Maj, 2014, 09:34
Citat: njanja poslato 30 Maj, 2014, 09:07
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Maj, 2014, 09:06
...nisi se ti vozio samnom, da vidi¹ ¹ta je spora vo¾nja...
I taèno mi se jebe. Mo¾e 10 njih da mi gasira bmw-a iza mene... 

ne razumem ovu prozivku? :-*
[rofl]
:-* [srce]

...Bori¹a sine, ko se sam èuva i Bog ga èuva... i pored toga ¹to nisam Rossi, imao sam beeeezbroj situacija gde me je pogledao.. Nisam ja pu¾, ne vozim ko duduk, provlaèim se, pretièem, ali ne jurcam.

ali njanja nije borisa... [neampojma]

Kostić

ra¹telovao sam ventil na prvom cilindru. odo da menjam alfu i ovu igraèku za ne¹to izdr¾ljivije ;D e manijaci, da se raspadne u delove ispod mene ne ¾alim ni centa. ostvario sam mladalaèke snove, uspeo da ga skrljam, sad me boli dupe, odo na bus plus ;D

Lazic


Kostić

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Maj, 2014, 09:34
Citat: njanja poslato 30 Maj, 2014, 09:07
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Maj, 2014, 09:06
...nisi se ti vozio samnom, da vidi¹ ¹ta je spora vo¾nja...
I taèno mi se jebe. Mo¾e 10 njih da mi gasira bmw-a iza mene...  

ne razumem ovu prozivku? :-*
[rofl]
:-* [srce]

...Bori¹a sine, ko se sam èuva i Bog ga èuva... i pored toga ¹to nisam Rossi, imao sam beeeezbroj situacija gde me je pogledao.. Nisam ja pu¾, ne vozim ko duduk, provlaèim se, pretièem, ali ne jurcam.


ako si vozio 40, 50, ovakvu stvar po gradu ko ja, svaka ti èast. ja ne idem imeðu, ne idem sa desene strane, ne preskaèem, ja pucam na sigurno ; )

Hohštapler

Citat: Plazma Keks poslato 30 Maj, 2014, 09:42
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Maj, 2014, 09:34
Citat: njanja poslato 30 Maj, 2014, 09:07
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Maj, 2014, 09:06
...nisi se ti vozio samnom, da vidi¹ ¹ta je spora vo¾nja...
I taèno mi se jebe. Mo¾e 10 njih da mi gasira bmw-a iza mene... 

ne razumem ovu prozivku? :-*
[rofl]
:-* [srce]

...Bori¹a sine, ko se sam èuva i Bog ga èuva... i pored toga ¹to nisam Rossi, imao sam beeeezbroj situacija gde me je pogledao.. Nisam ja pu¾, ne vozim ko duduk, provlaèim se, pretièem, ali ne jurcam.

ali njanja nije borisa... [neampojma]


[thumb_up] [thumb_up]
"PLAZMA sine" trebalo da pi¹e.  ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Spavaj spavaj, jo¹ je rano...:D :-*

Kostić

ako me ovako ra¹telovan odveze u ns i vrati kuæi, a da ne stane, uramiæu ga i otiæu da vidim onog ducu ¹to neko ponudio za alfu. jes slaba¹an al kad nema ki¹e dobar je i grad  [neampojma]

Plazma Keks

pa dobro, jutro je pa se malo teze cita, pise, misli...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 30 Maj, 2014, 00:14
kakva je svrha da èovek kupi takav motor i da ga glanca svaki dan, izla¾e, ode do kfiæa.

pa recimo da bas u tome uziva,glanca,vozi do kafica ali i na mnogo duze staze......

nesto ne vidim svrhu da ga drzim olupanog u garazi umesto da ga vozim......da mu krpim plastike umesto da ga poliram uz "ladan sok"......da vozim neku picku umesto da mene drugi vozi,da mu menjam ulje umesto da mu menjam cilindre.......i da se kurcim bwwwweeeeee ako ocu a ne da me skidaju spaklom sa kamiona ;) ;) ;) ;)

a sad malo licni stav a to je da i dalje (a drago mi je zbog toga) mislim i verujem da seoske ulice i nasi putevi (sem autoputa ili bolje "magistrale") nije za divljanje....

nit bre znas dal je neki traktor s dve prikolice sena preprecio put,nit znas koji je krater iza krivine nit znas ciji je jugo stao pa ga guraju....zato mnooooogo mrzim da razmisljam o tome na 300km/h pa obicno razmislim pre nego sto krenem na voznju a dok vozim opustam se u razgledanju okoline,dupeta,sisica i minica....jos kad se neka nakezi a ti ga malo turiras..... ;)


Citat: kosta66 poslato 30 Maj, 2014, 00:14
za to postoje lepi kinezi sa celih 12 konja, za laganicu postoje turing motori, za ¹umu kros, za spidvej bicikle.

jebi ga ja ovde malo pobrkao vode tako da mi taj kinez sluzi za njive kad idem u lov ili sa detektorom....automatik koristim samo kad kinez stane,dedinu cetvorku ili kako se zove iz sezdeset i neke nisam nikad vozio a kad nam je do glupiranja uzmem poket bike od sina pa ih ganjamo po selu ;)

Citat: kosta66 poslato 30 Maj, 2014, 00:14
¹ta èovek da radi sa 160 konja? da ih potera u bespuæu i vukojebini. bajdvej, motocikl je stvar koju kupujemo mi. ne oni nas. [cheers]

160 konja treba cuvati i voditi racuna o njima kako bi jos duuugo vremena ostali 160.....mnogo je tesko kad ti ugine jedan konj a kamoli 10 ili 20.....a najveca zalost bi bila da se zapali cela ergela :( .......zato ih uvek hrani i lepo tretiraj ;)

perlx


Bori¹a

pre 6-7 godina sam na bazenu slomio zub, i to jedinicu :-D
popravio ja to, i sinoc mi otpadne nadogradnja... kezim se u ogledalu i smesno mi je sto sam krezav :-D

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher