Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

...kenja kao foka...njemu je zao potrosenog goriva...neka ide bus-om u buduce... [facepalm]


...ja se skenjam svaki put sto nisam jos vise peglao...  ;D

mkt

jezivo je kakvih sve likova ima na tom foumu

clutch&brake

I kod nas  ima koji zale gorivo :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Plazma Keks

sto ga je kupio kada se plasi sto ga je vozio 180kmh? ako mu je problem brzina neka kupi MZ-a ili IZH-a...

UFF

ma plasio se bre sto je mogao nekog dubije i da se povredi
znate on je drustveno odgovoran lik i motor kao i svako drugo prevozno sredstvo ne sme da se vozi vise od 50kmh po gradu, o d 80kmh na otvorenom tj regionalnom putu... a on dodao 1 ispred tih 80 i sad mu zao sto mu neko nije napisao kaznu

mkt


BOKYBOY

...a da...180 km/h jbt :o ...ja znam neke Manijake ovde koji toliko razviju od semafora do semafora...pogotovo kada je crni GSXR ispred njih...ups,iza njih... ;D

Kostić

Citat: BOKYBOY poslato 28 Maj, 2014, 11:27


...ja se skenjam svaki put sto nisam jos vise peglao...  ;D

ja ponovim krug da zaokru¾im ;D

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 28 Maj, 2014, 12:08
Citat: BOKYBOY poslato 28 Maj, 2014, 11:27


...ja se skenjam svaki put sto nisam jos vise peglao...  ;D

ja ponovim krug da zaokru¾im ;D

...ne mogu brate...zao mi goriva posle... :P

Kostić

ti crni su ba¹ simpa. ja im ponekad mahnem kad najðu  [thumb_up] al ne uzvrate  :( a gara¾a im puna umrlih agregata  [thumb_up]

Kostić

evo ja æu ti dam iz mog rezervoara  [yahoo]

VR 46

Nikad mi nije zao corbe,ono stanem na pumpu i kao aj da sipam za soma,i fzn natocim 1002din,i onda kao ma aj 1500din da zaokruzim  ;D i onda skala samo skoci a ja srecan  [dancing]
Twist of wrist!

clutch&brake

Citat: BOKYBOY poslato 28 Maj, 2014, 12:08
...a da...180 km/h jbt :o ...ja znam neke Manijake ovde koji toliko razviju od semafora do semafora...pogotovo kada je crni GSXR ispred njih...ups,iza njih... ;D
[neampojma] [srce]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Andreja

Citat: VR 46 poslato 28 Maj, 2014, 12:22
Nikad mi nije zao corbe,ono stanem na pumpu i kao aj da sipam za soma,i fzn natocim 1002din,i onda kao ma aj 1500din da zaokruzim  ;D i onda skala samo skoci a ja srecan  [dancing]

... i tako ti se omakne svaki put ;)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Citat: Andreja poslato 28 Maj, 2014, 14:24
Citat: VR 46 poslato 28 Maj, 2014, 12:22
Nikad mi nije zao corbe,ono stanem na pumpu i kao aj da sipam za soma,i fzn natocim 1002din,i onda kao ma aj 1500din da zaokruzim  ;D i onda skala samo skoci a ja srecan  [dancing]

... i tako ti se omakne svaki put ;)
Nikad dosta corbe  ;D
Twist of wrist!

Joker

Ja i ne mogu da razvijem 180km/h.. 176 km/h plafon...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Major

Citat: Darko poslato 28 Maj, 2014, 00:41
ajde ti u mercedese ..ali pobednici su ubedljivo vozaci suzuki svifta , reno klia , pezo 106 i tako tih klompica na tockovima.... znaci , nepobedivi su... pogotovo kad cujes tups , tups , tups iz auta , okvir za registraciju im se trese , djoleri na ocima , jedna ruka na volanu , lezeci stav i najbrzi su...

Dare 100% si u pravu [rofl]

Bori¹a

kupio oakley jawbone, srecan sam kao pas haha
mnogo je lepse voziti u njima, posto nema odsjaja od asfalta (polarizovano staklo)
bas sam se nalozio...
evo jedna fotka, 18+ NE PUSTAJTE DECU DA GLEDAJU ;D

http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10426805_539960826112859_4881732936136838205_n.jpg

Lazic

Pklatovi imaju oèi i u¹i...:o ;D

Jecko

Hhahaha malo podsecas na SSZGO-a :D