Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

kaze brat ne moze vise debela sam :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

pu, jebote. odma da ide¹ na dijetu. 299 ko ni da je ¹ta je kad nije makar 300, ono, èisto zarad satisfakcije  [joint] [yahoo]

Joker

Ne pokazuje sat vise od 299...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Od ne znam koje godine kad su se proizvoðaèi motora tako dogovorili... Osim recimo mv aguste...

Kostić

moj pokazuje 399 u nultom polo¾aju, u vo¾nji sam samo jednom probao i pokazao je 301 302, pa bi verovatno pokazao i tih 399, al kad bi stvar mogla tolko da navije

Ivan1979

Cika policajac na debelom propeleru sa kojim sam se ganjao od Galenike do mosta na Adi ;D
Na svakom semaforu razmenimo po koju I gas.
Svo vreme sam ocekivao da upali sirenu I da me zaustavi, ali nije.
Jos dobismo kompliment I ja I suvozacica  [rofl] [rofl] [rofl]

Kostić

blago tebi, ti si naleteo na pravog indijanca, moj drugar danas naleteo na ozbiljnog za¹titnika zakona. sa prilièno pohabanim gumama : )

Hohštapler

Gledao ti suvozaèici u dupe, zato te i nije zaustavljao! ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Citat: kosta66 poslato 26 Maj, 2014, 16:37
moj pokazuje 399 u nultom polo¾aju, u vo¾nji sam samo jednom probao i pokazao je 301 302, pa bi verovatno pokazao i tih 399, al kad bi stvar mogla tolko da navije

Izvini, nisam razumeo..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

BOKYBOY

Citat: Joker poslato 26 Maj, 2014, 18:41
Citat: kosta66 poslato 26 Maj, 2014, 16:37
moj pokazuje 399 u nultom polo¾aju, u vo¾nji sam samo jednom probao i pokazao je 301 302, pa bi verovatno pokazao i tih 399, al kad bi stvar mogla tolko da navije

Izvini, nisam razumeo..

...izvini al nisam ni ja... [neampojma]

Hurricane


Andreja

Citat: BOKYBOY poslato 26 Maj, 2014, 18:44
Citat: Joker poslato 26 Maj, 2014, 18:41
Citat: kosta66 poslato 26 Maj, 2014, 16:37
moj pokazuje 399 u nultom polo¾aju, u vo¾nji sam samo jednom probao i pokazao je 301 302, pa bi verovatno pokazao i tih 399, al kad bi stvar mogla tolko da navije

Izvini, nisam razumeo..

...izvini al nisam ni ja... [neampojma]

399 mu poka¾e na digitalnom displeju kada upali motor, hoæe reæi da bi mogao toliko da poka¾e u toku vo¾nje kad mi motor mogao toliko brzo da ide. Po¹to je prva cifra na displeju trojka...

Translated by Google Translate.

:D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane

hvala Andreja, ali nisi ceo post preveo..

...ja nisam razumeo onaj deo : 301, 302  [neampojma]



balcan girl

jebote brza je honda danas od kise :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hurricane


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

ko nije razumeo, evo mu kljuè, nek ide na autoput pa nek proba da razume. samo treba poneti litar ulja i jedno 12 do 14 litara goriva  [klanjam_se]  [joint]

Hurricane

...tra¾e se zamorèiæi, ja ne smem ali platiæu tu litru ulja kao kauciju...

Kostić

Citat: Andreja poslato 26 Maj, 2014, 19:15
Citat: BOKYBOY poslato 26 Maj, 2014, 18:44
Citat: Joker poslato 26 Maj, 2014, 18:41
Citat: kosta66 poslato 26 Maj, 2014, 16:37
moj pokazuje 399 u nultom polo¾aju, u vo¾nji sam samo jednom probao i pokazao je 301 302, pa bi verovatno pokazao i tih 399, al kad bi stvar mogla tolko da navije

Izvini, nisam razumeo..

...izvini al nisam ni ja... [neampojma]

399 mu poka¾e na digitalnom displeju kada upali motor, hoæe reæi da bi mogao toliko da poka¾e u toku vo¾nje kad mi motor mogao toliko brzo da ide. Po¹to je prva cifra na displeju trojka...

Translated by Google Translate.

:D

eto, lepo èovek ka¾e. kad da¹ kontakt, prika¾e dva i tri, odnosno dvojku sa spojenom crtom i dve devetke. kad sedne¹ na njega pa ga otrese¹ u over, pa doðe¹ u ¹estu pa kolko mo¾e. ¹esta nema over jer nema snage da je napuni jel tako? tako je. ja sam probao do 301, blic 302 i pustio gas jer mi se smrzlo govno u guzici od pomisli da ne¹to mo¾e da poðe naopako.

Hurricane

aaa tooo, nije to 2 sa crtom od 3, to je 6 u ogledalu  ;D