Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.


Andreja

Perlix, Feelgod i ja bili na moto skupu kod Panonskih vukova u Zrenjaninu.
Vo¾nja sa drugarima! Beskrajna sprdnja, vri¹tali smo non-stop a nismo bli pijani. Dobro, oni nisu bili pijani :D
Uspeo sam na putu do Zrenjanina izgubim patike, vidim blica mi neki matorac, ne prestaje, reko' ¹ta li hoæe ovaj i èuh nekako "Ispala ti kesa!". Joj, patike! Krenem nazad, po¹aljem Filipu poruku da me saèekaju, vozi, vozi, vozi... Naletim na kesu, na sred puta, do jaja! Kesa veæ sva iscepana i izga¾ena, uhvatim je, samo jedna patika u njoj. U æurac! Krenem jo¹ nazad, 5, 10km... Ni traga ni glasa od druge patike. Ni¹ta, idemo dalje, doðem do drugara, oni lepo odmorili (prièam kao da smo krenuli na put od 1200km)... Ove patike su trenutno jedine koje imam, nisam planirao kupovinu drugih dok ne izgubih ove ali nisam se smorio ni malo, idemo na moto skup, zezanje, ludilo, jeb'o patike, daj ti meni Andrija da vozim Africu, da vidim ¹ta to pljujem svakodnevno :D Ja ðiram Trafiku, Andrija Filipovog SR400 a Filip moje kljuse, svima interesantno :) I naravno, USPEO SAM DA POKVARIM HONDU AFRICU TWIN!!! :D Dodu¹e, crkao mi je osiguraè paljenja kada sam je spièio 130km/h pa smo shvatili da taj motor nikada nije tako vo¾en i da definitivno treba da nastavim da ga vozim kako je vo¾en do sada, 80km/h maksimum! :P Interesantan motor, lomatam ga levo-desno, taènije svi izmi¹ljamo krivine na dojajno dosadnom putu do Zrenjanina, razmi¹ljam kako mi je XT i vi¹e nego dovoljan za putovanja, peglanje, super allround bajk ali Africa bi bila mnogo bolja za vo¾nju udvoje, fala æurcu pa nemam neku ozbiljnu vezu :D I definitivno bih na njoj po¾iveo du¾e, sa XTom sam non stop u nekoj kritiènoj situaciji, previ¹e divljam, Africa uop¹e ni ne podseæa na bilo kakvu sportskiju vo¾nju, jes' da mo¾e lepo da se obara ali tu se prièa zavr¹ava, ne mogu da pretièem po trotoaru i preleæem automobile kao sa XTom :D Ali eto, reæi æu ono ¹to nisam nikad ni zami¹ljao da æu reæi: Sviða mi se RD04 :D Mada i dalje stojim iza izjave da su precenjene i da ih di¾u u nebo, tj. to je i jedini razlog za¹to ih ne volim.

Sti¾emo u Zrenjanin konaèno, posle epskog putovanja, ceo dan kenjamo o motorima, svaki bismo voleli da imamo, ma hangarèina nam ne bi bila dovoljna da ih sve potrpamo unutra, Andrija poredi F800GS i Africu Twin, ka¾e Africa bolja za off... Filip ga pogleda i prodere se MA DAAAAAAAAAAAAJ BRATE, ¹ta kenja¹ vi¹e :D I tako napravismo foru, to MA DAAAAAJ nam je obele¾ilo dogaðaj, a boga mi i ostalim posetiocima skupa, s' obzirom da smo to izgovorili najmanje 200 puta za dva dana :D Dolazi ostalo dru¹tvo iz Zrenjanina, sprdaèina, dolazi Viktor Black Adder sa novim ZZR-om... Fina muzika, izgubio sam glas uz jebeno Bijelo Dugme tribjut bend, naravno, odvalio se od piva k'o majka iako nisam ljubitelj, al' ¹ta æu, ¾ivot me naterao :D A DAAAAAAAAAJ BRATE, ©TA KENJA©, LEBA TI se ¹iri sve vi¹e i vi¹e, k'o zaraza :D

Penzosi Filip i Andrija polegali, ja ostajem do fajronta... Le¾em oko 4, 5, bem li ga. Ma oèi ne zatvorih, èujem BUÐENJEEE! Ajde, osam sati je! Au bajo, pa koj vam je æurac, ste normalni, nedelja je, znate kad sam legao? I ustajem jebeno pijan :D
Doruèak, pakovanje, ajmo u Beograd, stajemo usput, fotkamo se, snimamo, jebavamo ale, moji saborci ponovo zamenili motore, Andrija svr¹ava vozeæi SR-a... :D Ulazimo u Borèu, ja naravno poslednji u redu jer sam najluði i imam najluði motor (kenjam), Filip izbacuje levu nogu, pokazuje na ne¹to na sred puta, posle 50tak metara staje, ja odmah skontao ¹ta je.

NA DUPLOJ RAZDELNOJ LINIJI DRUGA PATIKA!!! :D Eeeej, ona je mene èekala ceo dan tu, gde prolaze hiljade vozila dnevno, na sred puta! Nekako sam sve vreme znao da ne treba da se nerviram zbog 'ebene patike i verovao sam da æu je naæi, mada sam i zaboravio da sam je izgubio dok je nisam video :)

Do¹li kod Filipa, odmorili malo, 'ajmo na Miljakovac kod Viktora u gara¾icu. Dru¹tvo me smara veæ neko vreme da sredim korman koji je iskrivljen kao kifla od padova (ali simetrièno! :D ), Filip mi pozamljuje neki drag bar sa nadrkanim riserima koji ko¹taju kao pola mog motora, 'ajde da ga montiramo, bolje i drag bar nego kifla bar, ¹ta ga hebem... Dobijam od Viktora nosaèe za kofere i zidni nosaè za kacigu, sreðujemo izduv na XT-u, dugo me veæ zajebava, nikako da se nakanim da ga re¹im, naravno, DAAAAAJ BRATE sprdnja i dalje aktuelna, ro¹tilj se ¾vaæe, nikako bez njega... :)

Raziðosmo se polako, ja spièio do Mirijeva, ostali odo¹e u Resnik (ili okolinu Resnika) na peèenje :) Stigoh kuæi, najeo se lepo kaèamaka, trebalo bi da ¹aljem slike ljudima koje sam fotkao al mnogo sam umoran, sutra æu pre posla.

Ne oèekujem da bilo ko ovo proèita al' eto, do¹lo mi je da se otvorim, mnogo volim moje drugare sa Karaburme i Miljakovca, stvarno izuzetni ljudi, za njih u vatru skaèem :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major


Lazic


Plazma Keks


Taraba

Video sam ti patiku :D
Mislio sam da je nekoga izuo auto.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

bora63

Sta mi je izmamilo smeh? Budjenje sa secanjem na jucerasnji dan !
470km dobrih vibracija,cuj dobrih...... kako je to blago receno al ajd,nek bude tako.....



















Kalesin

Evo kezim se procitah Andrejino ludovanje  [thumb_up] ...mali jednom da ides sa nama na Divcibare...da vidimo kako jare skace po rupama i krivinicama  [djavo] .....

a onda jos veci kez posle jucerasnje voznje...nije bilo tako blesavo koliko je bilo ludo i ludih lakat krivina, povremeno ispravljenih  [panic]..tu i tamo nekog jarka ( nista strasno)... malo blata i valjanja motora u njemu... [rofl] [rofl] ma sve u svemu super...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mareskin

Ove godine sam vozio 100-inak km od i do majstora.

U subotu prva prava vo¾nja od 100 km èisto da vidim da li sam zaboravio da vozim :)

U nedelju sa drugarima kreæem da otvorimo sezonu vo¾njom na Ponikve. Da malo gledamo moto trke.

Veæ na putu za Po¾egu pokvari se drugaru Kavasaki. Odseko sam se, jer sam shvatio u jednom trenutku da iza mene nema motora. Malo usporio, malo saèekao pa krenuo nazad da ga tra¾im. Nema ga. Onda pojurim za njima da vidim da me mo¾da nekom èarolijom nije pretekao, a da nisam primetio. Stignem ostale i ka¾u mi da se javio i vratio nazad kuæi.

Stigli na Ponikve, pozdravili se sa ljudima, a onda mene uhvati neizdr¾ jer mi se vozi motor. Bez veze mi da gledam druge kako voze, a apstinirao sam celu zimu.

Re¹im da odem da nam kupim ladnu koka kolu na Zlatiboru :) Vratim se sa Ponikava u U¾ice, pa onda na Zlatibor. Kupim koka kolu, a zatim preko Kremana i Tare sluèajno odem na Bajinu Ba¹tu :D Onda prema U¾icu, Kadinjaèa pa Ponivke.
Lepih 274km vo¾nje juèe. Malo boli desna ruka nenavikla na gas, ali i to æe se popraviti.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: mareskin poslato 12 Maj, 2014, 12:11

Veæ na putu za Po¾egu pokvari se drugaru Kavasaki....

Nisi morao da napi¹e¹ koji je motor, pretposavili bi mi i sami. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Maj, 2014, 12:53
Citat: mareskin poslato 12 Maj, 2014, 12:11

Veæ na putu za Po¾egu pokvari se drugaru Kavasaki....

Nisi morao da napi¹e¹ koji je motor, pretposavili bi mi i sami. ;)

[rofl] [rofl] [rofl]

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Maj, 2014, 12:53
Citat: mareskin poslato 12 Maj, 2014, 12:11

Veæ na putu za Po¾egu pokvari se drugaru Kavasaki....

Nisi morao da napi¹e¹ koji je motor, pretposavili bi mi i sami. ;)

Znao sam da æe neko da se javi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Andreja

Citat: Major poslato 12 Maj, 2014, 08:32
[thumb_up]

Citat: Plazma Keks poslato 12 Maj, 2014, 09:43
[clapp] [clapp]

Citat: Laziæ poslato 12 Maj, 2014, 09:39
E neka si na¹ao patike...;D :-*

Citat: Kalesin poslato 12 Maj, 2014, 11:27
Evo kezim se procitah Andrejino ludovanje  [thumb_up] ...mali jednom da ides sa nama na Divcibare...da vidimo kako jare skace po rupama i krivinicama  [djavo] .....

Hvala drugari :-* Jeco, idemo, kad god 'oæe¹ :)

Citat: Taraba poslato 12 Maj, 2014, 10:34
Video sam ti patiku :D
Mislio sam da je nekoga izuo auto.


Al' koliko sam se smejao kada sam je video kako bleji na sred puta, brate :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Maj, 2014, 12:53
Citat: mareskin poslato 12 Maj, 2014, 12:11

Veæ na putu za Po¾egu pokvari se drugaru Kavasaki....

Nisi morao da napi¹e¹ koji je motor, pretposavili bi mi i sami. ;)

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Moj kavasaki se do sada ni jednom ne bi pokvario, da je kod nekog normalnog...;D

bora63

Citat: Laziæ poslato 12 Maj, 2014, 14:58
Moj kavasaki se do sada ni jednom ne bi pokvario, da je kod nekog normalnog...;D

Uh bre naopaki! Sta tu ima vise da se pokvari sto nije dosad?
Maaaadaaaaa, kad si ti u pitanju........

Lazic


CBRR1

kakav si pokvarice ti se i staklo na faru ne polomiti POKVARITI...

Lazic


mkt