Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Silvana


Èizkejk. Biciklima su otpra¹ili po kolaèe da zahvale ¹to sam urgirala da im odlo¾e kontrolni iz istorije.  [srce]





I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic



Andreja

Nauèio drugara iz Sirije da vozi motor, to mu je dugogodi¹nja ¾elja, ba¹ mi je kul :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Silvana

Bravo! sevap  :D [clapp]

Podsetio si me: jesenas Violeta CBF i ja svratile u Pinokio na palaèinke i skoli nas neki lik da slika svog druga Tuni¹anina ili Marokanca na Violetinom motoru. A ovaj ladno stavi levu nogu na fuzaster i zamahne desnom da zaja¹e motor na æopavoj kao konja, samo ¹to ga nije oborio. Valjda èova i zna samo za konje ili kamile, tako da smo i mi bile sreæne - ¹to nije prevrnuo motor [facepalm]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Andreja

:)
Ovaj deèko je uspeo i da padne prilikom okretanja u uskoj ulièici, imam èak i snimak :D Inaèe, u poslednjih mesec dana nauèih vi¹e njih da voze, pro¹le godine bar dvojicu... Znam da sam se oseæao kao slepac u osnovnoj ¹koli kada je drugarica do¹la skuterom u ¹kolsko dvori¹te, ja je pitao za krug a ona nije htela da da (inaèe, bolelo je uvo za skuter, ima para da se razbacuje, mene je to ba¹ zanimalo a nikad nisam probao) pa velim, ako æu nekoga uèiniti sreænim time ¹to æu mu dati da oplete koji krug i nauèiti ga da vozi, ¹to da ne :)

Naravno, motor ne dajem ba¹ svakome, procenim otprilike da li je sposoban za to ili ne i sve objasnim polagano, bukvalno od stavke sa koje strane zajahati motor :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

TEEfqd

Citat: Andreja poslato 26 April, 2014, 08:00
:)
Ovaj deèko je uspeo i da padne prilikom okretanja u uskoj ulièici, imam èak i snimak :D Inaèe, u poslednjih mesec dana nauèih vi¹e njih da voze, pro¹le godine bar dvojicu... Znam da sam se oseæao kao slepac u osnovnoj ¹koli kada je drugarica do¹la skuterom u ¹kolsko dvori¹te, ja je pitao za krug a ona nije htela da da (inaèe, bolelo je uvo za skuter, ima para da se razbacuje, mene je to ba¹ zanimalo a nikad nisam probao) pa velim, ako æu nekoga uèiniti sreænim time ¹to æu mu dati da oplete koji krug i nauèiti ga da vozi, ¹to da ne :)

Naravno, motor ne dajem ba¹ svakome, procenim otprilike da li je sposoban za to ili ne i sve objasnim polagano, bukvalno od stavke sa koje strane zajahati motor :)
znaci da nisi bio dovoljno dobar drugar :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: misa-pei poslato 25 April, 2014, 23:44
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 April, 2014, 22:20
http://www.polovniautomobili.com/oglas4522980/suzuki_gsx_1100/

Znas ciji je? :D :D :D :D :D
zato mi je i izmamio osmeh....trazio moj telefon od nekog mog drugara...ovaj se pravio da nema....kaze "nelki ludak sa padine , rece da te zna, mi trazio tvoj telefon....smarac pa sam ga odjebao"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Banovali me na portalu E-novina. 

"zvinjavam se svim komentatorima koji su zapoceli raspravu sa ovim teskim slaninarom, jer nece imati priliku da je nastave.
procitao sam 20 njegovih komentara i ne dolazi u obzir da takva osoba bude na bilo koji nacin zastupljena ovde.
mod "


[rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

shvatili ljudi...valjda ce i ovaj nas mod da shvati....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Slaninar poslato 26 April, 2014, 22:02
Banovali me na portalu E-novina. 

"zvinjavam se svim komentatorima koji su zapoceli raspravu sa ovim teskim slaninarom, jer nece imati priliku da je nastave.
procitao sam 20 njegovih komentara i ne dolazi u obzir da takva osoba bude na bilo koji nacin zastupljena ovde.
mod "


[rofl]
Pa tamo je moj skroz poblesaveli brat glavni komentator...:o  [facepalm] [facepalm] [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Hohštapler

Borkoviæ nam lajkovao sliku!!!  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

dok vi ¹utirate retrovizore, meni je napalo pamet da se cerim malo. stanem na semafor, kad eto ga neki mangup pored mene, samo ¹to me ne zakaèi, ja na sred trake iza auta, lepo fino. otvori se semafor, ja krenem, krene i baja i sec ispred mene pa na koènicu da ne udari onog ispred. ok, sisu ti jebem, saæe vidi¹. popustim ga malo, pa mu priðem sleva tako da mi akrap doðe u visinu njegovog retrovizora. navr gasa ¹esta i u jednom trenu stisnem kvaèilo i rknem ga u 14. i kilnem ga jednom. kad je puko akrap uz urlik, tik uz njegov prozor, poskoèi frajer u autu, a ja se upi¹o od smeha. onda sam mu mahnuo ono  [thumb_up] car si brate, aj æao, pa petaèetvrtatreæadruga i pedala. to je bolji trip nego ¹utiranje retrovizora. objasni¹ mu na lep naèin da i motocikl ima pravo da stoji u koloni bez da ga 'gura¹' u stranu.


Kostić

bingbeng. nekad sam na dvogrlom karburatoru namestio otvaranje oba leptira istovremeno, luft u lancu, rano predpaljenje, izduv bez lonca, abart iljadarka, petostepeni menjaè, pa kad ga navijem i pustim gas, zapuca pa se trese asfalt. ovo danas je sve preseravanje za velike pare.

Kostić


Lazic

Ontopic:
Èovek od 50ak godina koji nikad nije zapalio cigaru, a poèeo da pu¹i elektriènu, probao dopala mu se...:o ;D

Hohštapler

..¹ta bi tek rekao da si mu dao buksnu.. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic