Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

 [srednjiprst]
Nikad neæu, ja strogo vodim raèuna o tome. ;)
I sad imam 26 pa imam trbu¹njake. Sve je to do navika i ishrane. Moj buraz blizanac i ja smo ti èist primer. Te¾i je od mene 20-25kg a genetika - istovetna.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

zasto osmeh....utece ti prilika.....mogla si da uzes pare i ostanes u stanu......stani bre....zar nisi renovirala stn i za to vreme bila u nekoj vukojebini pa ondak otisla u Ostrajh....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Danas gu¾va u pedesetici, puna k'o oko, ljudi se gu¾vaju a ja sedim i jedem kikiriki umoèen u karamelu i sve to zajedno umoèeno u susam, jaooooooooo :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

pittatore

Zacinjen aromom necijeg podpazusnog znoja ;D

Plazma Keks

Citat: Andreja poslato 16 April, 2014, 20:51
Danas gu¾va u pedesetici, puna k'o oko, ljudi se gu¾vaju a ja sedim i jedem kikiriki umoèen u karamelu i sve to zajedno umoèeno u susam, jaooooooooo :D
kako ti se to nije smucilo?

Andreja

Sveukupna situacija ili grickalica?
Pa probaj, kupi negde u zdravoj hrani, odlièna stvar... Nije prejak ukus pa ne mo¾e da ti se smuèi, ja kupio & pojeo okruglo 200 grama dok sam do¹ao do ©umica sa Banjice :)

Edit, inaèe sam u stanju da pojedem ceo oval kolaèa kad odem na slavu, ¹to volem kad se ostali stide pa mi sve ostane  [rofl]  :-[
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 16 April, 2014, 20:01
[srednjiprst]
Nikad neæu, ja strogo vodim raèuna o tome. ;)
I sad imam 26 pa imam trbu¹njake. Sve je to do navika i ishrane. Moj buraz blizanac i ja smo ti èist primer. Te¾i je od mene 20-25kg a genetika - istovetna.

Samo æu se nasmejati i reæi da sam i ja tako mislio pre 10 godina ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

Citat: Andreja poslato 16 April, 2014, 21:26
Sveukupna situacija ili grickalica?
Pa probaj, kupi negde u zdravoj hrani, odlièna stvar... Nije prejak ukus pa ne mo¾e da ti se smuèi, ja kupio & pojeo okruglo 200 grama dok sam do¹ao do ©umica sa Banjice :)

Edit, inaèe sam u stanju da pojedem ceo oval kolaèa kad odem na slavu, ¹to volem kad se ostali stide pa mi sve ostane  [rofl]  :-[
ma taj kikiriki sa karamelom... radim za jednog koji ima veleprodaju i cale nekad kupi dzak od 5kg, kad pocnes da jedes ne mozes da stanes, onda zderes i zderes, muka ti je od toga ali te taj ukus i dalje tera da jedes.. uzas

Andreja

Zato ja kupim samo 200g, èisto da se malo zasladim :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Plazma Keks

ma mi to kupimo da ima kuci, ali sta ces, kad ti je pri ruci onda samo zderes ;D

Hohštapler

100g 600 kalorija, skoro ko obrok. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

gurno bi ga ti jos negde ako vozi ducati  [gej]

Andreja



UFF i njegove gej fore, opet...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


BOKYBOY

...ovaj forum mi svako jutro izmami osmeh....kakvi ste Vi Manijaci jbt... [rofl] [rofl] [rofl]


Zvonèica


Malopre ulazi stranka u kancelariju, unisex, tek kad se zagledas vidis da je zensko. Hoce pare. Krenem ja da uzimam anamnezu, krece ona sa pricom-cebe, motka, drska, ograda...vidim ja da nije sama, nema nista od pisanja, pustim je da prica pa cu posle da sastavim nesto.
Pitam je da li ima dece, kaze ona- dva para blizanaca. Jel su zdravi? Kaze: ovaj prvi par jeste ali ovaj drugi nije. Bolesni su na mene. Kaze ona- nemaju aluminijum. Sta nemaju?!
Pa onaj aluminijum. Primaju one inekcije.
Mislite gvozdje?
Jeste, to. Znam da je neki metal!
Hold your head high and your middle finger higher

Ivan1979

Citat: Zvonèica poslato 17 April, 2014, 10:26

Malopre ulazi stranka u kancelariju, unisex, tek kad se zagledas vidis da je zensko. Hoce pare. Krenem ja da uzimam anamnezu, krece ona sa pricom-cebe, motka, drska, ograda...vidim ja da nije sama, nema nista od pisanja, pustim je da prica pa cu posle da sastavim nesto.
Pitam je da li ima dece, kaze ona- dva para blizanaca. Jel su zdravi? Kaze: ovaj prvi par jeste ali ovaj drugi nije. Bolesni su na mene. Kaze ona- nemaju aluminijum. Sta nemaju?!
Pa onaj aluminijum. Primaju one inekcije.
Mislite gvozdje?
Jeste, to. Znam da je neki metal!



[rofl] [rofl] [rofl]

BOKYBOY

Citat: Ivan1979 poslato 17 April, 2014, 10:28
Citat: Zvonèica poslato 17 April, 2014, 10:26

Malopre ulazi stranka u kancelariju, unisex, tek kad se zagledas vidis da je zensko. Hoce pare. Krenem ja da uzimam anamnezu, krece ona sa pricom-cebe, motka, drska, ograda...vidim ja da nije sama, nema nista od pisanja, pustim je da prica pa cu posle da sastavim nesto.
Pitam je da li ima dece, kaze ona- dva para blizanaca. Jel su zdravi? Kaze: ovaj prvi par jeste ali ovaj drugi nije. Bolesni su na mene. Kaze ona- nemaju aluminijum. Sta nemaju?!
Pa onaj aluminijum. Primaju one inekcije.
Mislite gvozdje?
Jeste, to. Znam da je neki metal!



[rofl] [rofl] [rofl]

...marinijum...!!! [rofl] [rofl] [rofl]

Aluminijum BABA