Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Citat: MIGE poslato 08 April, 2014, 10:41
Citat: mali_zmaj poslato 07 April, 2014, 21:30
jebiga,ja i zena se uzeli,zena imala dva pobacaja,pala u depru,i na kraju otkrismo sta joj je,poèesmo sa terapijom,u medjuvremenu ode jedna beba,valjda bile dvije..,rodi se Aleksa, do dvije godine bilo sve ok,onda skontasmo da nesto nije ok,i sad imamo djete sa autizmom,volimo ga,borimo se,al ni dana nisam za¾alio ¹to se rodio!! mali milo¹ je normalno djete!! drugi sin! sta da se kaze! bori se!! isplati se!! uvjek i svakako!!
ne daj se druze moj....zelim ti srecu u tvojoj borbi...
hvala,bit æe samo bolje,gore ne mo¾e,tu samo rad sa djetetom poma¾e,i treba se pomirit sa sobom,ne pasti u depresiju,nekad je te¹ko i tu¾no,al ¾ivot je takav,i ne treba ¾aliti! moj je lijek vo¾nja motorom,i spoznaja da tako stoje stvari,znam roditelje kojima su djeca u gorem stanju nego moj Aleksa,a ne priznaju realnost!! dal su glupi ili ¹ta pojma nemam... ¹to se èovjek prije suoèi sa realno¹æu,prije se uhvati posla,da se stvari unaprijede!
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 09 April, 2014, 22:10
hvala,bit æe samo bolje,gore ne mo¾e,tu samo rad sa djetetom poma¾e,i treba se pomirit sa sobom,ne pasti u depresiju,nekad je te¹ko i tu¾no,al ¾ivot je takav,i ne treba ¾aliti! moj je lijek vo¾nja motorom,i spoznaja da tako stoje stvari,znam roditelje kojima su djeca u gorem stanju nego moj Aleksa,a ne priznaju realnost!! dal su glupi ili ¹ta pojma nemam... ¹to se èovjek prije suoèi sa realno¹æu,prije se uhvati posla,da se stvari unaprijede!

[thumb_up]

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MIGE

ne znam ljudi moji da li ste primetili,al mnogo bolesne dece ima u poslednjih par godina...ne prodje nedelja a da mi cerka iz skole ne donese papir od uciteljice da se skupljaju pare za neko bolesno dete  :o  koliko se secam mog detinjstva i osnovne skole,skupljali smo kintu za nekog ko nema a hteo bi da ide ,recimo,na ekskurziju...nikad nismo skupljali za nekog bolesnog druga ili neko dete

Hohštapler

...pro¹lo se mnogo toga... zasuli su nas sranjima... jedemo lo¹e i zatrovano, pijemo zatrovano...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic


VR 46

Citat: MIGE poslato 10 April, 2014, 10:53
ne znam ljudi moji da li ste primetili,al mnogo bolesne dece ima u poslednjih par godina...ne prodje nedelja a da mi cerka iz skole ne donese papir od uciteljice da se skupljaju pare za neko bolesno dete  :o  koliko se secam mog detinjstva i osnovne skole,skupljali smo kintu za nekog ko nema a hteo bi da ide ,recimo,na ekskurziju...nikad nismo skupljali za nekog bolesnog druga ili neko dete
Pa osiromaseni uranijum je odavno krenuo da nas truje,seme im se zatrovalo americko! I onda prosetas gradom a svako drugi nosi majicu sa zastavom USA  [doh] Velicas nesto sto te je unistavalo,otrovalo i ubijalo,nikad to necu shvatiti,gde im je mozak  [samoubistvo]
Twist of wrist!

Slaninar

Osiroma¹eni uranijum je prièa. Ono ¹to truje, barem po NS i okolini je silna nafta koja je gorela iz rafinerije - veoma kancerogeno - ¹to u vazduhu, ¹to u zemlji.

Plus gomila sranja koje jedemo - postavljao sam veæ ovo u temi o zdravoj ishrani ako ne gre¹im:

UPOZORENjE - HRANA! (1- dio)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


UFF

Citat: VR 46 poslato 10 April, 2014, 11:16
Citat: MIGE poslato 10 April, 2014, 10:53
ne znam ljudi moji da li ste primetili,al mnogo bolesne dece ima u poslednjih par godina...ne prodje nedelja a da mi cerka iz skole ne donese papir od uciteljice da se skupljaju pare za neko bolesno dete  :o  koliko se secam mog detinjstva i osnovne skole,skupljali smo kintu za nekog ko nema a hteo bi da ide ,recimo,na ekskurziju...nikad nismo skupljali za nekog bolesnog druga ili neko dete
Pa osiromaseni uranijum je odavno krenuo da nas truje,seme im se zatrovalo americko! I onda prosetas gradom a svako drugi nosi majicu sa zastavom USA  [doh] Velicas nesto sto te je unistavalo,otrovalo i ubijalo,nikad to necu shvatiti,gde im je mozak  [samoubistvo]

nekim ljudima se jednostavno jebe sta pise na majici
npr dobili su je na poklon a majica je dobra moze da pise i usa i russia boli me qrac ja cu da je nosim, ni ameri ni rusi nece nit da se ovajde ni da profitiraju zbog toga
tom logikom svako ko nosi iphone ili pije coca colu je izdajnik

zVuk

Citat: UFF poslato 10 April, 2014, 12:06

tom logikom svako ko nosi iphone ili pije coca colu je izdajnik

....izdajnik, nego sta......i to ne samo da je izdajnik, nego cak direktno i finansira sve te osiromasene uranijume....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

VR 46

Citat: UFF poslato 10 April, 2014, 12:06
Citat: VR 46 poslato 10 April, 2014, 11:16
Citat: MIGE poslato 10 April, 2014, 10:53
ne znam ljudi moji da li ste primetili,al mnogo bolesne dece ima u poslednjih par godina...ne prodje nedelja a da mi cerka iz skole ne donese papir od uciteljice da se skupljaju pare za neko bolesno dete  :o  koliko se secam mog detinjstva i osnovne skole,skupljali smo kintu za nekog ko nema a hteo bi da ide ,recimo,na ekskurziju...nikad nismo skupljali za nekog bolesnog druga ili neko dete
Pa osiromaseni uranijum je odavno krenuo da nas truje,seme im se zatrovalo americko! I onda prosetas gradom a svako drugi nosi majicu sa zastavom USA  [doh] Velicas nesto sto te je unistavalo,otrovalo i ubijalo,nikad to necu shvatiti,gde im je mozak  [samoubistvo]

nekim ljudima se jednostavno jebe sta pise na majici
npr dobili su je na poklon a majica je dobra moze da pise i usa i russia boli me qrac ja cu da je nosim, ni ameri ni rusi nece nit da se ovajde ni da profitiraju zbog toga
tom logikom svako ko nosi iphone ili pije coca colu je izdajnik
Pa nekim se jebe ali neki to kupuju jer su isto tako videli na nekom drugom i misle da je to kul i gledaju po ceo dan onaj usrani MTV i zatupljuju im mozak sa tim sranjima...samo smatram da nema potrebe da ih toliko velicamo,a toliko su nas unistili i ubijali '99,ko zna sa cim su nas bombardovali i sta ima u tim bombama...
Twist of wrist!

Major

Citat: pittatore poslato 10 April, 2014, 11:52
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/456792/TV-Pink-se-povukla-sa-kabla

Nemoj mnogo da se smejes ;) Shvatili su foru da manje placaju, a i da dalje bude aktivan.

Meðutim, TV Pink je podnela zahtev za dozvole za emitovanje u Bosni i Hercegovini, gde su naknade za distribuciju programa jeftinije, pa æe zatim ponovo moæi da se naðe i u ponudi kablovskih operatora u Srbiji kao kanal
iz regiona kojem nije neophodna dozvola domaæeg regulatora, saznaje "Danas".

U svakom slucaju batalite izdajnike i trovanja i ostalo ovo je ipak tema sta vam je danas izmamilo osmeh :D

VR 46

U pravu si majore  [cheers] Jedna stvar sto mi je danas izmamila osmeh je ta da posle posla idem po novu BG tabilcu i motor se konacno vodi na mene  [yahoo]
Twist of wrist!

Hohštapler

Citat: UFF poslato 10 April, 2014, 12:06
nekim ljudima se jednostavno jebe sta pise na majici
npr dobili su je na poklon a majica je dobra moze da pise i usa i russia boli me qrac ja cu da je nosim, ni ameri ni rusi nece nit da se ovajde ni da profitiraju zbog toga
tom logikom svako ko nosi iphone ili pije coca colu je izdajnik

Nije ovde reè o amerièkim brendovima, ni dal æe neko profitirati tamo (neki kinez hoæe) veæ je reè o amerièkoj ZASTAVI. Zna se èega je zastava simbol. Dr¾ave i vojske. Amerièki narod je ne¹to drugo.
...mo¾e da bude dobra i na poklon 100 puta, hvala Bogu nije mi jedina u ormanu, raðe æu flekavu i pocepanu nositi podignute glave nego da nosam amerièku zastavu na grudima. Ove godine sam gledao klinke u amerièka zastava - helankama za Exit kako prelaze DUGU i idu gore na Tvrðavu, do¹lo mi da ih pljunem.
Na tom mostu je poginuo èovek od naprave sa istom tom zastovom na sebi. ALi ¹ta ona zna, roðena devedes' desete, ona to nije ni osetila.
Izginu¹e onoliki silni '99te, i policajci i piloti i vojska i civili, razjeba¹e gradove, mostove, fabrike, prekinu¹e mi detinjstvo, sa 11godina sam i¹ao kuæi sa treninga gledao u nebo i zapitao dal æu danas umreti, 2 dana posle sam se opra¹tao sa ujakom i tatom na kapiji. To sam oprostio, ali pamtim.
Na sve smo svoje pljunuli i zaboravili. Za svakog ko se za nas ¾rtvovao. Zato smo tu gde jesmo...
Pogledajte upravo te Amere kako su ponosni na svoju vojsku, zastavu, himnu, imaju dan boraca, komemoracije ¾trvama, 4. juli, obele¾avaju svako svoje vojevanje, a nas teraju da zaboravimo i verujemo da njihovo bitnije.
E zato taj simbol neæu nositi na grudima, jer jo¹ uvek imam èukundedu koji je na Solunu, i koji je bi se stideo da mu potomak slavi neprijatelje...
Aj uzdravlje  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt