Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

posle pet dana nerviranja upravo mi izmamio osmeh poziv nekog pacenika :D elem prodajem stan i zove lik hoce da kupi stan pa se raspituje bla bla i ostalo da bi dosli do toga cime se bavim i jel sam udata jer on misli da putem kupovine stana moze da upozna i adekvatnu zensku osobu za druzenje :D :D crkoh od smeha kakvih pacenika ima to je strasnooooo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko

Balcan napokon si pristala da se pokoris uticaju svekrve i udas se :D?

balcan girl

jok duso ja imam dva stana a drugi prodajem :D :D a tek sad ne mogu da se udam jer me doticni sutnuo na moj rodjendan :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

stilgar

postalo je ozbiljno pa si isprovocirala doticnog da on odluci umesto tebe :)

balcan girl

ma jok njemu postalo komplikovano jbg :D :D :D sto da se cima sa mnom kad je mnogo lakse da nadje neku mladju pa da dobije decu bez cimanja :D posto kod mene ipak nece moci :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

stilgar

pa on je lud! nije svestan kakvi bi manijaci ili manijakuse bila tvoja deca :)

balcan girl

pa kako kaze doktorka male su sanse da ikad bude malih manijaka ili manijakusa :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

jin-jang

Jecko

Sunce, ti i da usvojis neka nevinasca napravices od njih manijake...tako da nema brige   :D :-*

balcan girl

:D :D jos samo da promenim zakon u srbiji i da mogu samohrani roditelji da usvajaju decu i na konju sam :D :D :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

stilgar

 :(
Citat: balcan girl poslato 07 April, 2014, 20:53
pa kako kaze doktorka male su sanse da ikad bude malih manijaka ili manijakusa
:(

mi¹ko_kolo

Citat: balcan girl poslato 07 April, 2014, 20:53
pa kako kaze doktorka male su sanse da ikad bude malih manijaka ili manijakusa :(
Ako te je zbog toga ostavio treba da bude¹ sreæna, a ne tu¾na. Ako su njemu samo deca razlog da bi bio s nekim u braku onda be¾i od tog ¹to dalje jer bi te ostavio bez obzira na decu. Ako si ti njemu prava, nije bitno da li imate ili nemate decu - ti si ona prava. Ovo ti prièam iz liènog iskustva. Mi smo na¹e èekali 13 godina i 4 vantelesne i veæ se skoro pomirili da ih nikada neæemo imati.

mali_zmaj

jin-jang

balcan girl

ama nisam ja tuzna zato sto je on mene sutnuo to me trenutno najmanje tangira :D :D ja sam tuzna zato sto ja zelim dete, a male su sanse da ga imam, a cak trenutno ni to nije toliki problem koliki je problem sto su majstori usrali namestaj i stan i sve je ispalo sranje i moram da cekam mesec dana da mi cale dodje i onda ovo sranje da bacim i da kupim nov namestaj i da nateram caleta da kretena od svog kuma i majstora natera da vrati pare... :D :D ali pacenik me je ipak nasmejao posle pet dana nerviranja i na tome mu hvala :D :D :D al mi je pocela godina prosto me strah sta ce jos da me strefi :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

znas sta,ne gubi nadu,al pokusavaj,trazi rjesenje i kopaj nogama i rukama!! uglavnom nemoj se predati,vidim da te sta malo moze izbit iz cipela,i to je glavno,optimizmom zracis!!
jin-jang

balcan girl

eeeee zmajcicu mnogo gore stvari sam ja vec preturila preko glave da mu sve ovo sto me sad treska dodje kao obicna cvrga naspram udarca maljem koji sam vec prezivela :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

jebiga,ja i zena se uzeli,zena imala dva pobacaja,pala u depru,i na kraju otkrismo sta joj je,poèesmo sa terapijom,u medjuvremenu ode jedna beba,valjda bile dvije..,rodi se Aleksa, do dvije godine bilo sve ok,onda skontasmo da nesto nije ok,i sad imamo djete sa autizmom,volimo ga,borimo se,al ni dana nisam za¾alio ¹to se rodio!! mali milo¹ je normalno djete!! drugi sin! sta da se kaze! bori se!! isplati se!! uvjek i svakako!!
jin-jang

mi¹ko_kolo

Citat: balcan girl poslato 07 April, 2014, 21:13
ama nisam ja tuzna zato sto je on mene sutnuo to me trenutno najmanje tangira :D :D ja sam tuzna zato sto ja zelim dete, a male su sanse da ga imam, a cak trenutno ni to nije toliki problem koliki je problem sto su majstori usrali namestaj i stan i sve je ispalo sranje i moram da cekam mesec dana da mi cale dodje i onda ovo sranje da bacim i da kupim nov namestaj i da nateram caleta da kretena od svog kuma i majstora natera da vrati pare... :D :D ali pacenik me je ipak nasmejao posle pet dana nerviranja i na tome mu hvala :D :D :D al mi je pocela godina prosto me strah sta ce jos da me strefi :D :D :D
Za sve postoji re¹enje - sa ili bez mu¾a. Rade se vantelesne i samohranim majkama. Samo ako zna¹ kome da se obrati¹.

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 07 April, 2014, 21:13
ja sam tuzna zato sto ja zelim dete, a male su sanse da ga imam.......

to sto je sansa mala nije bitno...bitno je da je ipak ima!!! .....budi manijak i rodi dete bas u inat svima ;)

drzimo ti fige!!!

balcan girl

jel ima neki dobrovoljac? :D :D :D :D mislim kao donator spermatozoida?? :D :D :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!