Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan1979

Citat: Kalesin poslato 16 Mart, 2014, 12:15
Citat: Laziæ poslato 16 Mart, 2014, 01:09
Citat: Kalesin poslato 15 Mart, 2014, 10:43
Citat: Laziæ poslato 15 Mart, 2014, 03:10
Konaèno jednom u ¾ivotu i ja sam samom sebi uspeo da izmamim osmeh, stao mi je motor u sred grada, ostavio sam ga i nastavio pe¹ice i prevozom i nisam se iznervirao...;D

Jesi ti to na nekom Seroxatu ( serotoninskim lekicima) da si uspeo da se ne iznerviras...ja mislim da bih totalno odlepila...
U utorak mi je umro auto, juèe motor koji sam tek isterao iz gara¾e, kakvo crno nerviranje kad se nisam obesio meðu ¹unke...:o ;D

znam kako ti je.. pre dve nedelje mi je skviknulo kazance, kupi cale novo kazance bez da se samnom konsultovao (neko u domacoj radinosti) namuci se jedan nas prijatelj da ga namesti...ja dodjem kuci sa posla a ono.. piski...i opet curi na nekom tamo spoju...a usput ne moze da potera ni papiric...naravno usledila je rasprava..sutradan ja odem i kupim Geberit novi i cev novu...to se zameni.. ali tu nije kraj pre neki dan jebeni grejac na boljeru crkne.. mi kupimo novi ali ne promenimo termostat i desi se da odmah sutradan eksplodira bojler..jer je termostat zalepio...tako da sledeci dan kupovina novog bojlera..i montaza.. oteglih se kao majmun...a umalo ne obesih cangrizavog caleta u sunke (on ne sme da dize nista tesko tako da tegleca zivotinja mu dodjem JA..).

[facepalm]

Imam skoro nov bojler Tesy  80L ( ili Tasy ) , samo mu termostat fali ,  ako ti radi posao rado bih ga trampio za dve limenke piva  ;)
[cheers]

mrle

Ja æu rado da zamenim termostat, ali da obezbedite jo¹ koju limenku piva... i onu pomenutu ¹unku.

Jecko

Dosla na posao...kazu ne radi sistem....dodji sutra  [yahoo]

Lazic

Dobro je da ti nisu rekli, doði juèe...:o ;D

dr32

Hvala svima na cetitkama, nadam se da ce biti prilike da se upozna sa manijacima  [cheers]
@zorzgti bec, budimpesta, ma bilo gde... samo da se pegla.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Lazic

To ti je izmamilo osmeh...:o Jedva èekam da pobegnem...;D Do¹lo proleæe, nehumano je dr¾ati ljude u 4 zida...

Zvonèica

Koliko god da je nehumano u pitanju su neki drugi, dugorocni ciljevi
Hold your head high and your middle finger higher

Lazic

Planira¹ da zloupotrebi¹ slu¾beni polo¾aj i da se penzioni¹e¹ sa 35 godina negde na moru...??? :o :P ;D :-*

Zvonèica

Hahaha!!! Nemam bas takve beneficije ali Madagaskar...
Hold your head high and your middle finger higher

mrle

Citat: Laziæ poslato 18 Mart, 2014, 10:59
Planira¹ da zloupotrebi¹ slu¾beni polo¾aj i da se penzioni¹e¹ sa 35 godina negde na moru...??? :o :P ;D :-*

bio moj brat na Arubi, ka¾e do 00, ¹oranje po sirotinji

http://www.aruba.com/forum/f10/westin-aruba-gm-leads-motorcycle-tours-55663/

Lazic


Darko

Posle 15 neuspelih pokusaja da pijanom pedesetogodisnjem tipu ispunim muzicku zelju jer mi trazi pesme koje stvarno nikada nisam cuo (tipa Seki Turkovic, drugi album, bila je na B strani druga pesma, kako ne znas) frajer mi prilazi 16-ti put, agonija se nastavlja:

On: Brate, moze muzicka?
Ja: Ajde brate da probamo, znas kako kazu, 16-ta sreca.
On: Moze li neka pesma o majci, bilo koja al da bude o majci? (vec ubedjen da cu mu sad otpevati nesto)
Ja: Moze brate, naravno : )
On: Koju cemo : ) ?
Ja: Kralj kokaina.
On: (zbunjen) koja ti je ta???
Ja: Kralj kokaina od Moby Dick-a.
On: Pa gde se tu spominje majka???
Ja: Pa znas kad kaze ono: O mama, o mama je je je i je, o mama o mama je je i je...
On: (gleda me 20-tak sekundi) Ti si bre stvarno kreten . . .

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Citat: Darko poslato 18 Mart, 2014, 18:38
On: Pa gde se tu spominje majka???
Ja: Pa znas kad kaze ono: O mama, o mama je je je i je, o mama o mama je je i je...
On: (gleda me 20-tak sekundi) Ti si bre stvarno kreten . . .

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Bori¹a

idem skuterom 55kmh, ne moze brze jbga, i vidim motor iza mene, ide brzo, plavi r1, staje pored mene, podize vizir, pruza mi ruku, popricasmo malo i on dade gas i ode..
znam ko je ali lepo me je obradovao, bio sam srecan ;D

Slaninar

©ta je - prva ljubav? Proleæe?  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Zave¹tao guzu bajkeru na r1?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

hahahah ne ne

Major