Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Zvonèica

Sunce, divno vreme, setnja. posle duzeg vremena
Hold your head high and your middle finger higher

Kalesin

Citat: Laziæ poslato 15 Mart, 2014, 03:10
Konaèno jednom u ¾ivotu i ja sam samom sebi uspeo da izmamim osmeh, stao mi je motor u sred grada, ostavio sam ga i nastavio pe¹ice i prevozom i nisam se iznervirao...;D

Jesi ti to na nekom Seroxatu ( serotoninskim lekicima) da si uspeo da se ne iznerviras...ja mislim da bih totalno odlepila...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

pittatore

Pa videh neku kletvu bez tockova u gradu, reko kad ga pre ocerupase ;D

Taraba

E gde ti je stao motor, trebaju mi neki nosaèi fara [zvizdi]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt

voznja posle skoro 2 meseca ihaaaaaaaaa  [yahoo] [yahoo] [yahoo]
jes da sam sa kondicijom opet na pocetku, al dobro je sto je tehnika ostala  ;D


UFF

Divljanje oko avale :D
nema rizle a gume drze kao da je sred leta  [djavo]

jedino me plase oni betonski rovovi i zidici sa strane ..

Andreja

Isto, mislim da su zidiæi i kanali potpuni proma¹aj (gledajuæi kroz vizir od kacige)...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Jecko


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY


lord_oblivion

Odu¹evila me TDR 125 cvaja, kako to malecko èudo ideee :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF


mkt


VR 46

Citat: BOKYBOY poslato 15 Mart, 2014, 20:21
...voznjica sa drugarima... ;D









Ko vozi ovaj crni motor sa belim felnama? Sinoc smo drugar i ja nekog lika pogurali da upali cini mi se da je mu je motor bio isti ovaj? :D rece da je sa ceraka cini mi se :D
Twist of wrist!

UFF

pogurali ste huricane-a
lazic ostao u kvaru pa on isao da mu pomogne da upali motor i pokvario se i on  [rofl]

VR 46

eh steta sto se ne upoznasmo sa covekom :D
Twist of wrist!

Darko

Upravo taj :-) ...nas uvazeni drud huriccane...ovaj  u sredini,sa pozajmljenom katanom he bokyboj , a onaj zadnji zzr je moj...katana je od naseg druga sa foruma Zorana Gnjidics a Boky vozi isto zzr 1100..dal si skontao ko je ko ? :-)

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 15 Mart, 2014, 20:43
...ovaj  u sredini,sa pozajmljenom katanom he bokyboj , a onaj zadnji zzr je moj...katana je od naseg druga sa foruma Zorana Gnjidics a Boky vozi isto zzr 1100..dal si skontao ko je ko ? :-)

...tek sad mi nista nije jasno...ko sam ustvari ja i cime sam dosao uopste... [wtf]

Hohštapler

Naopaki Èovek. Pokvari se i onaj ko krene njega da opravi  [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

VR 46

Citat: Darko poslato 15 Mart, 2014, 20:43
Upravo taj :-) ...nas uvazeni drud huriccane...ovaj  u sredini,sa pozajmljenom katanom he bokyboj , a onaj zadnji zzr je moj...katana je od naseg druga sa foruma Zorana Gnjidics a Boky vozi isto zzr 1100..dal si skontao ko je ko ? :-)
Skapirao sam :D zzr-a tvog bih prepoznao,a nisam siguran koji je taj motor sto vozi huriccane,neka honda? :D
Twist of wrist!