Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Ivan1979 poslato 13 Mart, 2014, 09:53
Pre neki dan krecem na sljaku, napolju zamrzloooo,,,,,  upalim auto , ventilator  i izadjem da gulim led. Posle 15 sekundi krece nesto da krlja GrgggRRrrrRRrgggRRggggggRRRRrrrrrrrrr  rekoh jbt umro mi auto  :o
Brze bolje ugasim ventilaciju i krljanje prestane.... 
Odem juce do majstora da resimo misteriju ,,, kad ono medjutim...

Miki maus drzao tempo nekih 15 sekundi , sapleo se i tu mu bi kraj.  Jbga kad nije trenirao sprint  ;D




Kako je usao nemam pojma ali sam siguran da je imao voznju zivota , pa makar na kratko  ;D



ja bio jedne godine kod tipa da mu varim nesto na garazna vrata (na daljinsko otvaranje,pa one sine gore),jer inace varim ko onaj robot iz fabrika.

i tako ja varim,a on mi doneo neki mali svajs pa cim pecnem par puta na jaku amperazu on se umori,al celo vreme krajickom oka pored maske hvatam zadnji deo njegovog auta,parkiranog poed zita u garazi i kao da mu kad kad ciri nesto na auspuh,al svaki put kad pogledam auto nit nesto mokro nit ima sta.

ostavao aparat da se povrati i pusim pa gledam auto i brojim,jedno 10ak miseva mu izasli iz auspuha,kako su oni usli tamo ja nemam predstavu,jer auspuh nije bas blizu zemlje.

dodje ovaj vlasnik i ja mu kazem da ne mogu da varim sa ovom prskalicom i pitam ima li jaci svajs,kaze ima i doneo odmah,gledam kablove.......nema gde nisu izjedeni,istrosim tri kotura izolira i palim aparat,podesavam amperazu i kroz lufter svajsa spazim jedne malecke mile okice kako me posmatraju i kao da mi govore "ne pali molim te,nastadace mi deca"

..katastrofa..

BOKYBOY

...stigli novi zvucnici... ;D ...izmamilo mi osmeh i oduzelo culo sluha... [panic]






lord_oblivion

Citat: eclipse4 poslato 13 Mart, 2014, 23:03
Citat: Ivan1979 poslato 13 Mart, 2014, 09:53
Pre neki dan krecem na sljaku, napolju zamrzloooo,,,,,  upalim auto , ventilator  i izadjem da gulim led. Posle 15 sekundi krece nesto da krlja GrgggRRrrrRRrgggRRggggggRRRRrrrrrrrrr  rekoh jbt umro mi auto  :o
Brze bolje ugasim ventilaciju i krljanje prestane.... 
Odem juce do majstora da resimo misteriju ,,, kad ono medjutim...

Miki maus drzao tempo nekih 15 sekundi , sapleo se i tu mu bi kraj.  Jbga kad nije trenirao sprint  ;D




Kako je usao nemam pojma ali sam siguran da je imao voznju zivota , pa makar na kratko  ;D



ja bio jedne godine kod tipa da mu varim nesto na garazna vrata (na daljinsko otvaranje,pa one sine gore),jer inace varim ko onaj robot iz fabrika.

i tako ja varim,a on mi doneo neki mali svajs pa cim pecnem par puta na jaku amperazu on se umori,al celo vreme krajickom oka pored maske hvatam zadnji deo njegovog auta,parkiranog poed zita u garazi i kao da mu kad kad ciri nesto na auspuh,al svaki put kad pogledam auto nit nesto mokro nit ima sta.

ostavao aparat da se povrati i pusim pa gledam auto i brojim,jedno 10ak miseva mu izasli iz auspuha,kako su oni usli tamo ja nemam predstavu,jer auspuh nije bas blizu zemlje.

dodje ovaj vlasnik i ja mu kazem da ne mogu da varim sa ovom prskalicom i pitam ima li jaci svajs,kaze ima i doneo odmah,gledam kablove.......nema gde nisu izjedeni,istrosim tri kotura izolira i palim aparat,podesavam amperazu i kroz lufter svajsa spazim jedne malecke mile okice kako me posmatraju i kao da mi govore "ne pali molim te,nastadace mi deca"

..katastrofa..
Pa jesi ukljuèio aparat ?  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

eclipse4

pise na kraju dole skroz izmedju one dve tackice ;)

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Radanovic

Izmamilo mi osmjeh to ¹to sam nakon vi¹e od 4 godine kupio moto èasopis i lagano ga prelistavam uz jutarnju nes kafu  :)



jbt koliko sam prije bio navuèen , svaki mjesec sam uzimao 5-6 komada .

©ta je aktuelno od èasopisa u Srbiji ? Znam da je pre bio moto magazin , 2 toèka i moto bike , ali ih nisam viðao na kioscima .

Major

2 tocka je valjda Alvirovo, to i dalje postoji. Moto bike i Moto magazin nisam video.

zVuk

Citat: Major poslato 14 Mart, 2014, 08:55
2 tocka je valjda Alvirovo, to i dalje postoji.


i ne izlazi svaki mesec...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Plazma Keks

mislim da 2 tocka nije izasao bar dve godine

Major

Prosle godine je bilo par komada. Nesto oni to izbacuju sezonski

Radanovic

Ako je ostao isti kao onda kad sam ja kupovao pre 4 godina , onda i bolje da ne izlazi vi¹e  ;D
©teta ako nema vi¹e moto magazina , bio je dobar èasopis

evo mojih par komada



Major


doktor

Imam sve brojeve svih moto casopisa koji su ikada izlazili ovde...
Moto magazin je prestao da izlazi, ubrzo zatim je prestao i Dva tocka. Poslednje sto se pojavilo je bio casopis Motori (jesenas/zimus), izaslo 2 broja i nema ga vise. Trenutno, nista domace, samo Moto Puls neredovno (barem u Kraljevu).
Bikers work is never done!

Radanovic

Motoreviju viðam na kioscima , ali ona mi je nekako bezveze .
Moto puls sad izlazi svaka 2 mjeseca .

balcan girl

citaj bre CKM ako vec nesto oces od casopisa ja ipak najvise volim da prelistavam louisov katalog :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

doktor

Citat: Radanovic poslato 14 Mart, 2014, 11:46
Motoreviju viðam na kioscima , ali ona mi je nekako bezveze .
Moto puls sad izlazi svaka 2 mjeseca .

Jel to mislis na slovenacku Motoreviju?
Nema je u Kraljevu...
Bikers work is never done!

Radanovic


mrle

sada me podsetiste, imam negde spakovano u kutije mnogo brojeva automoto revije koje sam kupovao pre i za vrme osnovne ¹kole.
Moram da ih pronaðem, pa da zanimljive èlanke "o novitetima" skeniram i stavim na forum.

Kalesin

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic

Konaèno jednom u ¾ivotu i ja sam samom sebi uspeo da izmamim osmeh, stao mi je motor u sred grada, ostavio sam ga i nastavio pe¹ice i prevozom i nisam se iznervirao...;D