Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

meni je izmamilo osmeh sto sam OPET spojio nekog sa foruma sa nekim sa foruma ili nekim ko voli i vozi motore znajuci da je to prava stvar  [srce] [srce] [srce] [srce]

[andjeo] zato sto zasluzuju jedno drugo  :-* i zelim im sve najbolje kao i onima pre njih  [ljubav]

mi¹ko_kolo

Super! Jednog dana æe te, svako iz svog razloga, oboje mrzeti. :P ;D

UFF

xex jbg razumem to sto to govoris i verujem da je iz licnog iskustva
za sad me niko od njih ne mrzi ali se slabo, skoro nikako ne vidjamo dok je pre "spajanja" to bilo mnoooogo cesce i to samo je dovoljna kazna
ali nije mi zao i uradio bih to ponovo jer znam da su pravi jedno za drugo a to je jedino vazno

mi¹ko_kolo


Slaninar

Citat: UFF poslato 12 Mart, 2014, 02:25
meni je izmamilo osmeh sto sam OPET spojio nekog sa foruma sa nekim sa foruma ili nekim ko voli i vozi motore znajuci da je to prava stvar  [srce] [srce] [srce] [srce]

[andjeo] zato sto zasluzuju jedno drugo  :-* i zelim im sve najbolje kao i onima pre njih  [ljubav]

[rofl]



[thumb_up]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

...e Uffe, sad samo tebe da o¾enimo... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

mislish da bogato udamo ... :")
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Jecko

Nije mi bas izmamilo osmeh....ali ono.....bice od pomoci da ubijem dosadu dok ne dobijem papire za Arapsku :D

Posao...tamo negde na paliluli....neki marketing consultant....neki kaktus....nije lose.. :)

Bice zanimljivo posle 2 godine opet malo imati radno vreme, poslovna garderoba, kolege u odelima i to :D

DebeliZmaj

uuuu ... ;) biznis jecko aka ``kaktus`` aka ``pastetus`` ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Jecko


DebeliZmaj

kad vidim da likovi na fb stavljaju
sliku nekog ubivenog, odstreljenog,
hostaplera i prevaranta...

samo ih josh malo bombardujte...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: UFF poslato 12 Mart, 2014, 02:25
meni je izmamilo osmeh sto sam OPET spojio nekog sa foruma sa nekim sa foruma ili nekim ko voli i vozi motore znajuci da je to prava stvar  [srce] [srce] [srce] [srce]

[andjeo] zato sto zasluzuju jedno drugo  :-* i zelim im sve najbolje kao i onima pre njih  [ljubav]

Postaje¹ pravi kupler majstor...[rofl]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 12 Mart, 2014, 20:20
Citat: UFF poslato 12 Mart, 2014, 02:25
meni je izmamilo osmeh sto sam OPET spojio nekog sa foruma sa nekim sa foruma ili nekim ko voli i vozi motore znajuci da je to prava stvar  [srce] [srce] [srce] [srce]

[andjeo] zato sto zasluzuju jedno drugo  :-* i zelim im sve najbolje kao i onima pre njih  [ljubav]

Postaje¹ pravi kupler majstor...[rofl]

Treba da otvori agenciju ;D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: Laziæ poslato 12 Mart, 2014, 20:20
Citat: UFF poslato 12 Mart, 2014, 02:25
meni je izmamilo osmeh sto sam OPET spojio nekog sa foruma sa nekim sa foruma ili nekim ko voli i vozi motore znajuci da je to prava stvar  [srce] [srce] [srce] [srce]

[andjeo] zato sto zasluzuju jedno drugo  :-* i zelim im sve najbolje kao i onima pre njih  [ljubav]

Postaje¹ pravi kupler majstor...[rofl]

pa i tebe sam spojio  :P

Major


Ivan1979

Pre neki dan krecem na sljaku, napolju zamrzloooo,,,,,  upalim auto , ventilator  i izadjem da gulim led. Posle 15 sekundi krece nesto da krlja GrgggRRrrrRRrgggRRggggggRRRRrrrrrrrrr  rekoh jbt umro mi auto  :o
Brze bolje ugasim ventilaciju i krljanje prestane.... 
Odem juce do majstora da resimo misteriju ,,, kad ono medjutim...

Miki maus drzao tempo nekih 15 sekundi , sapleo se i tu mu bi kraj.  Jbga kad nije trenirao sprint  ;D




Kako je usao nemam pojma ali sam siguran da je imao voznju zivota , pa makar na kratko  ;D


Lazic

Citat: UFF poslato 12 Mart, 2014, 20:55
Citat: Laziæ poslato 12 Mart, 2014, 20:20
Citat: UFF poslato 12 Mart, 2014, 02:25
meni je izmamilo osmeh sto sam OPET spojio nekog sa foruma sa nekim sa foruma ili nekim ko voli i vozi motore znajuci da je to prava stvar  [srce] [srce] [srce] [srce]

[andjeo] zato sto zasluzuju jedno drugo  :-* i zelim im sve najbolje kao i onima pre njih  [ljubav]

Postaje¹ pravi kupler majstor...[rofl]

pa i tebe sam spojio  :P
:o [panic] :-*

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

Plazma Keks

Prvi put sam uzupcio bos pumpu iz prve!  [yahoo]

UFF

Citat: Alchemist poslato 13 Mart, 2014, 13:25
Uff je kriv za sve  [zvizdi]

e pa za tebe i tarabu nisam :)

ok mozda malo sto sam se druzio sa njim :D