Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


mali_zmaj

pljus,za vrijeme kad smo bili sila!! tj mislili smo da smo bili! a bili ¹uplji kao dobar ¹vicrski sir!! al bar nismo puno brigali!!
jin-jang

mkt

hajking po fruskoj gori danas


Ivan1979

Sto peske ?   gde su vam motori ?   [neampojma]  [facepalm]

mkt

jbg vole ljudi da se setaju po sumi, a kad sam spomenuo motore umalo me ne ubise tamo
opasno su kivni na motorase po fruskoj hehh

UFF

aj da ides da jebes ili da vozis pa da razumem ali da se setam po sumi? wtf? zasto??  [neampojma]
da gledas prirodu?
pa pustis kuci neki full hd film i sednes 15cm ispred tv-a
dobijes isti qrac i jos lepse a ne moras da setas  [rofl]
to setanje je za zene i penzionere

balcan girl

dobru drogu daju jebote pri operacijama :D :D :D :D bam kao maljem u glavu nemas pojma sta te snaslo i dva dana posle toga si jos uvek sanoooo dusoooooo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ti si ¹ano du¹o decenijama, nema to veze sa anestezijom...:P :-*

balcan girl

maaa znaaaam :D :D al dobra droga jebes mi sve :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Andreja

Citat: UFF poslato 03 Mart, 2014, 13:11
aj da ides da jebes ili da vozis pa da razumem ali da se setam po sumi? wtf? zasto??  [neampojma]
da gledas prirodu?
pa pustis kuci neki full hd film i sednes 15cm ispred tv-a
dobijes isti qrac i jos lepse a ne moras da setas  [rofl]
to setanje je za zene i penzionere

Brate, jesi ozbiljan?  [facepalm]
p.s. Minus nije od mene.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: balcan girl poslato 03 Mart, 2014, 14:07
maaa znaaaam :D :D al dobra droga jebes mi sve :D :D :D :D :D
:-*


Citat: Andreja poslato 03 Mart, 2014, 16:00
Citat: UFF poslato 03 Mart, 2014, 13:11
aj da ides da jebes ili da vozis pa da razumem ali da se setam po sumi? wtf? zasto??  [neampojma]
da gledas prirodu?
pa pustis kuci neki full hd film i sednes 15cm ispred tv-a
dobijes isti qrac i jos lepse a ne moras da setas  [rofl]
to setanje je za zene i penzionere

Brate, jesi ozbiljan?  [facepalm]
p.s. Minus nije od mene.
nije ni od mene(ali vlast to veæ zna), ali brate htedoh da mu ka¾em, Deeebeeliii Zmaaaj, vol. 2...[rofl]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Da nisi mo¾da pro¹etao vi¹e od 100 metara poslednjih 14 godina...??? :P

Bori¹a

Citat: Andreja poslato 03 Mart, 2014, 16:00
Brate, jesi ozbiljan?

od mene mu je plus, ne zato sto mu se slihtam ili slicno vec je covek u pravu
da imam motor takav kao on i da idem peske kroz neku nedodjiju... jednom sam isao na kablar inace sva sreca sto sam vodio kera sa mnom inace bih crk'o od dosade...

DebeliZmaj

josh 2 dana ``bolovanja`` ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Andreja poslato 03 Mart, 2014, 16:00
Citat: UFF poslato 03 Mart, 2014, 13:11
aj da ides da jebes ili da vozis pa da razumem ali da se setam po sumi? wtf? zasto??  [neampojma]
da gledas prirodu?
pa pustis kuci neki full hd film i sednes 15cm ispred tv-a
dobijes isti qrac i jos lepse a ne moras da setas  [rofl]
to setanje je za zene i penzionere

Brate, jesi ozbiljan?  [facepalm]
p.s. Minus nije od mene.

pa post je neozbiljan i zajebancija ali to ne znaci da ne mislim slicno

razumem da ides u sumu da trcis i treniras, priroda, svez vazduh, daleko od ljudi
razumem i hajking negde u vukojebini popnes se na pun Q km nadmorske visine na negu planincugu iznad oblaka..
ali ne razumem ono ako ajmo da se prosetamo pored ade, ili kroz sumu (osim ako ne ides da naguzis nesto uz drvo - outdoor sex  [djavo])

sta ima bre koji kurac da setam kroz sumu? pa nisam partizan pa da se krijem od nemaca  [neampojma]
moja keva ide da seta jer misli da ce da smrsa tako  [facepalm] a zasto ostali to rade stvarno ne razumem jer na onoj slici nista lepo video nisam (ako idu da bi uzivali u pogledu)

Hohštapler

...zapravo, od ¹etnje æe smr¹ati.
Za nekog ko ni¹ta ne trenira godinama (decenijama) ko ima relaciju kuæa-posao, ni¹ta fizièkih aktivnosti,
¹etnja je dobra rekreacija.
TO je za penzionere, ali opet, pokrene èoveka.

Inaèe, moj ludi buraz (blizanac) i njegov neki drugi, napiju se jedno veèe i odluèe da idu pe¹ke od NSa do Mitrovice, preko Fru¹ke gore. Krenuli u 5am, trebalo im 12-13 sati...
Naredna 2 dana su spavali. Na pitanje svih nas (normalnih):"Pa dobro ¹to to?" odgovor je bio - "Da vidim dal mogu."
Budale.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: UFF poslato 03 Mart, 2014, 13:11
to setanje je za zene i penzionere

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 03 Mart, 2014, 18:12
TO je za penzionere, ali opet, pokrene èoveka.

dobih 2 -
jedan od zene a jedan od penzionera  [rofl]

ne kazem da ne treba da se seta, svaka budala svoju zabavu ima, samo pricam iz moje perspektive da tu ne vidim nista zabavno, radije bi vozio motor korz tu sumu (ili bar biciklu, da bude aktivnije a i zabavnije od setnje, da se ne smorim) pa seo na vrh brda i cekao zalazak sunca, meditirao, povezivao se sa prirodom,... u prevodu da bih udisao svez vazduh i uzivao u pogledu nema potrebe da setam, ako imam problem sa kilogramima ici cu da trcim a suma je svakao bolja od trake u teretani

Slaninar

Citat: UFF poslato 03 Mart, 2014, 17:58
pa pustis kuci neki full hd film i sednes 15cm ispred tv-a
dobijes isti qrac i jos lepse a ne moras da setas  [rofl]

Uffe, je l' to va¾i i za jebanje, ili je to ipak lep¹e u¾ivo?  :)

Citat: UFF poslato 03 Mart, 2014, 17:58

pa post je neozbiljan i zajebancija ali to ne znaci da ne mislim slicno

razumem da ides u sumu da trcis i treniras, priroda, svez vazduh, daleko od ljudi
razumem i hajking negde u vukojebini popnes se na pun Q km nadmorske visine na negu planincugu iznad oblaka..

Fru¹ku Goru dosta ljudi potcenjuje. Meni je jedina zamerka ¹to se nadmorske visine tièe ta da nije dovoljno sve¾a kad doðe leto i kasno proleæe. Inaèe se mo¾e tu sasvim lepo napraviti tura - da bude i lepo i zanimljivo i izazovno.

Od ekipe koju smo vodili u ¹umu, kontam da se to sviða klincima do puberteta, a posle kad ljudi napune 30 i kusur opet u¾ivaju. Ovi izmeðu reðe, ali ima izroda.  :)


Meni je super - drugaèiji vid napora od trèanja, fudbala, bicikla. Ide¹, slu¹a¹ ptice kako "prièaju", odmori¹ mozak. Obièno u dobrom dru¹tvu, sa dobrom zajebancijom ili u ti¹ini.  Sad u nedelju mi je ker (SREMAÈKOG porekla  :)  )  na¹ao fla¹u od 4,5 litara vrhunske rakije u sred ¹ume - ko zna ko je to i kada maznuo i tu ostavio!  :)   Tako da ¹uma ima svojih èari.


Ko misli da je za penzionere, neka proba da proðe srednji fru¹kogorski maraton. Pe¹ke, polako, pa kad stigne. Sve ¹to treba za to je udobna obuæa i da èovek nema zdravstvenih problema - ali umori¹ se za sve pare i dobar je trening.

Jedino ¹to je Fru¹ka dosta pitoma, bezopasna planina, èak i po lo¹em vremenu se lako i sigurno stigne do civilizacije. Ne plaæaju se gre¹ke skupom cenom, ali ne znaèi da nije u¾ivanje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen