Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ranko

Citat: UFF poslato 21 Februar, 2014, 21:27
danas

http://www.intergalacticdiner.com/Integalactic_Diner/Fotke.html

http://s1.postimg.org/p6jqy3kyn/Image11966.jpg

bio preksinoc...

najbolji hamburger ( nisam rekao najbolja pljeskavica ) koji sam u zivotu jeo...

Uzel Large Blue nesto nesto... predobro... mada 550 kinti... ali... predobro!

ovaj tvoj mi nesto malecak :)

ps. probao i onaj Lemon pie... kaze zena ( sljakala je u NY ... jebem ga sta ... meni rekla da je konobarisala ) da je najbolji van USA koji je probala... i zauzima odlicno 3 mesto od svih koje je probala... po meni... vrhunski kolac!

CBRR1

....meni rekla da se konobarisala....kralj kralj.!!!!!!!!!!!!

Lazic

Ako jo¹ nije kupio tv, dobro je...:o [rofl]

UFF

Citat: njanja poslato 21 Februar, 2014, 21:49
To ti sve otislo u biceps..

[rofl] [rofl] tebra bicepse ne radim godinama veruj mi
sami su porasli od uskih zgibova ispred i skotove klupe jos pre 10godina



Citat: zmiya poslato 21 Februar, 2014, 21:49
A tebi sve ide u guzicu..


[rofl] [rofl] [rofl]

Citat: ranko poslato 21 Februar, 2014, 23:11
najbolji hamburger ( nisam rekao najbolja pljeskavica ) koji sam u zivotu jeo...

Uzel Large Blue nesto nesto... predobro... mada 550 kinti... ali... predobro!

ovaj tvoj mi nesto malecak :)

moj je maleck ali tehnicar  [rofl]

elem skupi su za jebeni fast food
500kinti manji a 700 veci i to bez pica ili dzerta = udaraju po usima (za te pare odes u stake hose hacienda rodrizio i jedes medium rare biftek u paper sosu ko covek sa pun kurac priloga i sala all u can eat)
sto se tice kvaliteta nisam odusevljen

maaaaasno bre u picku materinu
otici cu jos koji put da probam nesto drugo ali BE Burger je bio KEVA za ovo sranje, steta sto su propali, garant su sipali neku drogu koliko mi se svidjalo  [balavi]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ranko

[zena]   [yahoo]

ja :  [samoubistvo]  [facepalm]  [doh]  :'(  [veryangry]

http://www.bigbang.rs/televizori/42la660s-lg-televizor-527396

ps. stvarno je konobarisala ( ustvari stvarno sam poverovao da je konobarisala :) ) ... jedino mi cudno sto mi je preko skypa tada rekla da je uzela 400 baka baksisa  za dan [wtf] ... al bolje da ne znam... mada ... i bolje da ne zna :)


EDIT UFF :

Citat: UFF poslato 22 Februar, 2014, 01:48
Citat: ranko poslato 21 Februar, 2014, 23:11
najbolji hamburger ( nisam rekao najbolja pljeskavica ) koji sam u zivotu jeo...

Uzel Large Blue nesto nesto... predobro... mada 550 kinti... ali... predobro!

ovaj tvoj mi nesto malecak :)

moj je maleck ali tehnicar  [rofl]

elem skupi su za jebeni fast food
500kinti manji a 700 veci i to bez pica ili dzerta = udaraju po usima (za te pare odes u stake hose hacienda rodrizio i jedes medium rare biftek u paper sosu ko covek sa pun kurac priloga i sala all u can eat)
sto se tice kvaliteta nisam odusevljen

maaaaasno bre u picku materinu
otici cu jos koji put da probam nesto drugo ali BE Burger je bio KEVA za ovo sranje, steta sto su propali, garant su sipali neku drogu koliko mi se svidjalo  [balavi]

ma nesto si se ti tu zajebo... cenim da si uzeo pogresan burger :)

za rodizio... sta da ti kazem kad je firma placala xmas dinner da sam hteo da im jebem kevu i dovedem do zatvaranja koliko sam pojeo tj koliko sam hteo da pojedem... ali ljudi nastavili da donose a ja jos nisam ni znao da ce da bude jos jedan krug repete...

znaci posle viskija, piva, kisele, coca cole, piva, vina, piva i celog kruga sablji ( jeo svo meso osim onih jebenih ananasa... dobro probao i to ali nisam zdrao ) bilo je samo  [povracanje]

Lazic


UFF

Citat: balcan girl poslato 22 Februar, 2014, 01:53




pa jeste bitna

nekim ribama je potreban veliki jer mali ne osecaju a neke ne mogu da prime veliki jer umiru od bolova pa one zele mali da bi uzivale

isto je tako i kod vas, neka plitka a neka duboka, neka uska a neka siroka... svako nek nadje sta mu odgovara

ranko

Lazicu ne jebi me leba ti :)

i dalje mi se okrece stomak...

ps. ja na poslu u 1.03 i to mi mami osmeh jer nisam pored zene pa da mi ne da daljinski od jebenog TV-a... nek gleda sama Silu u 3D :)

UFF

heh muzj joj nije kuci celu noc a ti mislis da ona nesto samo "gleda" ?

con3

Jos malo ce napraviti 46 D gde ce likovi poceti da izlaze iz ekrana i setaju po kuci ,pa te pozovu malo kod njih u ekran

Lazic

usporite se malo, ne postizavam da kliknem dovoljno smajlija... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


@Ranko:
naravno da hoæu kad neæe¹ kom¹iju da vodi¹ na pivo...:P :-*

con3

Citat: UFF poslato 22 Februar, 2014, 02:01
heh muzj joj nije kuci celu noc a ti mislis da ona nesto samo "gleda" ?
Pa gleda i on pa je posle propitiju sta se zbivalo u Sili  ;D

UFF


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ranko

Citat: UFF poslato 22 Februar, 2014, 02:01
heh muzj joj nije kuci celu noc a ti mislis da ona nesto samo "gleda" ?

brate dam ti adresu, pare da kupis cvece, vino, svece, i ako ti da ja glavu secem...

mada... kad joj se oce oce joj se ali... iskreno ... zaboravih koji mesec to pada :) znam da nije prva polovina godine tako da ne brinem :)


Citat: con3 poslato 22 Februar, 2014, 02:02
Jos malo ce napraviti 46 D gde ce likovi poceti da izlaze iz ekrana i setaju po kuci ,pa te pozovu malo kod njih u ekran

ma brate jedu govna keve mi nevenke... znas kako smart funkcije rade na ovim TVovima ? ko internet na dial upu... serem im se u tehnologiju... aj da ne kenjam ima bolju sliku od starog CRT-a ali... za ove pare i stojka da mi lubi :)

Citat: Laziæ poslato 22 Februar, 2014, 02:02
usporite se malo, ne postizavam da kliknem dovoljno smajlija... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


@Ranko:
naravno da hoæu kad neæe¹ kom¹iju da vodi¹ na pivo...:P :-*

hahaha... nisam vise u sremcici :) vratio sam se u porodicno gnezdo ... kao hrana...medj orla :)

balcan girl

ne nego sad pozoves zenu i pitas je a sta radis jesi li kuci? ako kaze da jeste ti joj onda reci ajde ukljuci usisivac da cujem :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!