Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Video sam Kaleta Gospodara Vremena kod ¾el. stanice Novi Beograd :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


Lazic

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 14 Februar, 2014, 10:46
Ukratko, dok smo i mi bez naloga mogli da proèitamo:
Lik gleda na netu ribe, a ¾ena mu pizdi od toga, a da stvar bude jo¹ gora ne jebe je redovno, a navodno, ona je mnogo lep¹a od njega, i kad god ona hoæe da se jebe njemu se spava...
A svaki dan gleda ribe...
I sad tu kreæu saveti i mudrolije... da mu se oblaèi u sexi ve¹ i bla bla bla a ona se brani da to radi (sumnjam)...
Su¹tina prièe, liku je dopizdela jedna te ista rupa, a ¾ena je ljubomorna.
Ima taj neku sa strane, 1/1...;D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kalabic Petar

Hahahahha Andreja ja ga vidjam skoro svaki dan... Pre neki dan izlazimo ortak i ja iz busa i cujemo Kaleta: Ako imas pare brateee imaces i devojku,ako nemas pare riba ce te ostavi brateuuuu i tako ti je to :D

Lazic

Ili ako nema¹ vi¹e od jednog zuba u glavi takoðe...:o ;D


Jecko

Iako danas nisam bila ni suvozac ni vozac....ceo dan kez......svakih 10 min prozuji po par motora.... :D
Nedostaje taj zvuk...

Hohštapler

Danas u pola 11h seo na motor i oti¹ao od kuæe, do¹ao kuæi u 19h...
Po NSu, Mi¹eluku, sa Manijacima (Beogradski ogranak) na kafici, pa levo desno, u svakom sluèaju dan - NIKAD BOLJI U FEBRUARU... :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Kalesin

Lice mog starijeg klinca kad je seo na motor...osmeh i ozbiljnost sa znatizeljom...i ona iskrica...bice od njega motorista :) :) :)
i bice da ce dogodine ako ne i na jesen da se nabavlja neki quinqui od 125cc supermoto za ucenje...(mamin motor je ipak samo i iskljucivo za mamu..) :P
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic


Hohštapler

Citat: Kalesin poslato 17 Februar, 2014, 09:22
Lice mog starijeg klinca kad je seo na motor...osmeh i ozbiljnost sa znatizeljom...i ona iskrica...bice od njega motorista :) :) :)
i bice da ce dogodine ako ne i na jesen da se nabavlja neki quinqui od 125cc supermoto za ucenje...(mamin motor je ipak samo i iskljucivo za mamu..) :P

Imao i ja taj motor i super je! I toplo ga preporuèujem ga svakome za poèetak iz vi¹e razloga...
Mo¾da èak jo¹ bolji od tog SM je onaj 2D, ¹to lièi na tvog bandita, samo malo èo¹kastiji dizajn, taj je udobiniji, ima 5x bolje koènice.
No, u svakom sluèaju, ti quinqi-ji imaju vi¹e prednosti:
1. pokazivaè brzina (kad si poèetnik neprocenjivo!) :D
2. malo tro¹e (mo¾e da se voza i voza za crvenu a to je ipak kad si poèentik najbitnije)
3. jeftin ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kalesin

Hvala :)
U principu on jos uvek ne zna sta ja planiram...

ove tri stavke su neprocenjive..heheeheheh specijalno druga i treca :) :)

Uzimam u obzir 2D, samo moram da nadjem negde to cudo, vec sam pocela da spartam po oglasima da vidm koliku rupu u dzepu ce da mi napravi.
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Hohštapler

Kum i ja smo isti dan kupili nove, ja SM a on 2D, i meni posle bilo krivo ¹to nisam uzeo taj...
Ima ¹ire sedi¹te, nije ono usko "tanga" ¹to ga ja zovem, i ima ni¾i polo¾aj sedenja, kupi se manje vetra, to po gradu nije bitno al ja mog terao samo van grada... :D
ps. potro¹nja, 2.2-2.3 litre...
Ima ovde na forumu kolega sa tim 2D, mo¾da æe on prodavati, njegov je ba¹ dobar, a uvek valja kupovati od poznatog... ;)
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,11198.0.html
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

iva749

Jucerasnja voznja posle duzeeg vremena, i to od planiranih 2h produzena na ceo dan. :D :D

Andreja

Jeco, uzmi u obzir i Keeway Speed 125, kopiju Yamahe YBR125, isti je fazon a rekao bih i da je malo kvalitetniji :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

iva749

Evo imam ja YBR-a, ionako samo stoji u garazi :)

Kalesin

Oooo hvala hvala.. sto se kvaliteta tice.. bre kinki ili keeway isto poreklo, ali ako keeway 125 ima agregat ybr-a.. to je super, videh novi kinki je 1350e...(naravno novi motor za pocetnika nein!...)
(jbt dete ce da mi vozi motor koji se zove KINKI.....hahahahaah....)

Iva749...a koliko ga cenis :) :)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain