Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Vlajko

Dok ti majka kuva jo¹ uvek pored ¾ene i druge ¾ene.. da æuti¹  :P  [srednjiprst]

Uffe, pozdravljam ideju i odluku..jo¹ samo da je realizuje¹, i zove¹ na useljenje..ako treba da se pomogne ne¹to..tu smo..  [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Citat: Vlajko poslato 26 Decembar, 2013, 12:47
Dok ti majka kuva jo¹ uvek pored ¾ene i druge ¾ene.. da æuti¹  :P  [srednjiprst]

Uffe, pozdravljam ideju i odluku..jo¹ samo da je realizuje¹, i zove¹ na useljenje..ako treba da se pomogne ne¹to..tu smo..  [cheers]
:-[ [zvizdi] :P

mali_zmaj

"a bio je tako kul lik dok se nije zaposlio"...  ;)

i ja sam za ideju o kuci i garazi!! stan mi se smucio,komsije,sustanari,podstanari....,zacepljeni odvodi,dovodi,iskakanje osiguraca,stoka koja prlja,nadrkani penzioneri,nadrkani klinci....,traèare,kurve, proklete kurve (to su one koje svima daju a meni ne daju).... ;)
jin-jang

Bori¹a


Ostoja

Ma sit sam ja svih vas Motomanijaka.... Dosta mi je svega.... ©alim se, naravno, da ste mi ¾ivi i zdravi....
Hehehehe, potvrðen let, sutra u 12,10 za Beograd (za Beograd, za Beograd, s firmom Krstiæ......
https://www.youtube.com/watch?v=bEMc9HAC_mk
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Major


metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Zvonèica

Pomogla nekome da doðe do posla   [yahoo]
Hold your head high and your middle finger higher

UFF

ja cu veceras da pomognem nekome da popije pivo :D

Jecko


Uncle Bob

Pre minuta deset poziv sa Aerodroma kao jbga dotièna persona je ostala bez prevoza svi je zajebali od silnih prijatelja braæe drugova i morala je mene da pozove e kao æao ¹ta radi¹ kada sam skapirao ko je u pitanju podlo se nasmejah i odgovorih glasiæem kao da sam prehlaðen ebem a i tebe u glavu mr¹ u pizdu materinu idi pe¹ke.To sam èekao dvadeset godina od dojave carinicima da nemam talijansku vizu.:((((
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

ne znam za vas odnos, ali ja najvise volim kad mi nesto treba i svi 'drugari' ne mogu, nemaju, nece... i kad im treba nesto od mene kasnije, ja im samo prebacim ono sto su meni rekli...
srecniji sam od ikoga :)

Darko

Ti si u stvari zao :-) gde je ona , ko tebe kamenom ti njega lebom ? :-P;-)

Bori¹a

pa kad je meni trebao hleb, oni meni kamen
sad milo za drago :)

Uncle Bob

Citat: Darko poslato 27 Decembar, 2013, 23:04
Ti si u stvari zao :-) gde je ona , ko tebe kamenom ti njega lebom ? :-P;-)
Va¾i brate zao sam i lo¹ sam èovek i bio sam samo 7+1 meseci u extradicionom pritvoru zbog njene dojave  a ako te zanima skoro ti je kom¹inica iz Patrijarha Joanikija  je ako hoæe¹ idi saèekaj je nemam problem. [hello]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

ujko ? malo si omashio .. on je to borku napisao ;))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

Dobro al ,nije zgoreg ni moj komentar ko zna mo¾da nekom i zatreba jebem,li ga.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Mik

Citat: Major poslato 27 Decembar, 2013, 12:28
Poklon novi sat ;D


Au bre, jaci si ti manijak! ;D
Ja imam samo budilnik da me probudi na vreme, a posle toga me svi oteraju na vreme, a ako me ne oteraju onda ili nisam manijak ili sam u pogresnom drustvu pa pobegnem na vreme.  :)
Baci to govno, sta ce ti!

Uncle Bob

Citat: Mik poslato 27 Decembar, 2013, 23:43
Citat: Major poslato 27 Decembar, 2013, 12:28
Poklon novi sat ;D


Au bre, jaci si ti manijak! ;D
Ja imam samo budilnik da me probudi na vreme, a posle toga me svi oteraju na vreme, a ako me ne oteraju onda ili nisam manijak ili sam u pogresnom drustvu pa pobegnem na vreme.  :)
Baci to govno, sta ce ti!

Nego si pitao kuma za Ru¾u Aaaa?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Mik

Citat: UFF poslato 27 Decembar, 2013, 20:12
ja cu veceras da pomognem nekome da popije pivo :D

A gledaj i da ti se zahvali!   :)