Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: balcan girl poslato 25 Decembar, 2013, 23:23
pa majstori rade sve ispocetka kompletno kupatilo sa instalacijom vode, plocice, kompletnu stolariju, pravljenje spajza na terasi ( ukljuceno i skidanje gelendara sa istih), pravljenje namestaja po meri i zelji u tri sobe :D znaci ne vracam se dok mi sve ne bude sredjeno ukljucujuci i kablove ispod laminata i kompletnog namestaja :D znaci moje je da dodjem oribam stan i prepakujem stvari i nista vise :D znaci najkasnije kraj februara jedino moze pre :D oni kazu bice gotovo ranije, mada nisam svinja da ih teram da rade za novu godinu i bozic :D prema tome oduzmes odmah 10 dana za praznike :D

Znaèi doðe¹ u sve¾e renoviran stan. Pokupi¹ stvari i vrati¹ se kod mlado¾enje :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

hahahahah srecom nadjoh frajera koji niti hoce da se zeni niti hoce da se udajeee :D ne primam nikog na gajbu ni da plati kiriju :D jedva cekam samo da se vratim kuci i izvrnem u svoj rucno radjeni krevet 200cm sa 220cm :D :D :P da spustim nove roletne napravim mrkli mrak, sa super duplim dihtujucim prozorima koji prave divnuuu izolaciju i zahrceeeeeeem samo takooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

hahahaha mareskin moje stvari su vec kod mladozenje i zele da se vrate kuci kao i jaaaaa :D :D :D :D nije da mi je lose ovdeeee :D ali hocuuu kuciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


UFF

pa u gajbicama naravno kao i svaki drugi ktm i ducati :)

mareskin

Citat: balcan girl poslato 25 Decembar, 2013, 23:27
hahahaha mareskin moje stvari su vec kod mladozenje i zele da se vrate kuci kao i jaaaaa :D :D :D :D nije da mi je lose ovdeeee :D ali hocuuu kuciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

Znao sam da jo¹ imam ¹ansi  [yahoo]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
mareskin duso pa ti nikad nisi imao sanse da bi je sad imao jos uvek  :-*
p.s. odavnooo vise niko nema nikakveee sanseeeee :D :D :D

p.p.s ja ponajmanjeee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 25 Decembar, 2013, 23:37
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
mareskin duso pa ti nikad nisi imao sanse da bi je sad imao jos uvek  :-*

Ako se tebi sviða da veruje¹ u to... :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Boban_m


Lazic

#3349
Citat: balcan girl poslato 25 Decembar, 2013, 23:26
hahahahah srecom nadjoh frajera koji niti hoce da se zeni niti hoce da se udajeee :D ne primam nikog na gajbu ni da plati kiriju :D jedva cekam samo da se vratim kuci i izvrnem u svoj rucno radjeni krevet 200cm sa 220cm :D :D :P da spustim nove roletne napravim mrkli mrak, sa super duplim dihtujucim prozorima koji prave divnuuu izolaciju i zahrceeeeeeem samo takooo :D

Nikad od tebe trudnica...:o [facepalm] :P



Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2013, 21:57
prodao i ktm-a :)

Daj ne seri...:o

zmiya

Pro¹li put kad zafalilo gudre prodao sat,sad dao ceo motor..Gudra poskupela,motori pojeftinili,¹ta ti je zakon tr¾i¹ta..

UFF

jbg dokurcilo mi sto nemam gde da ih parkiram i sredjujem pa sam resio sve da prodam da kupim kucu sa garazom

u koju necu imati sta da parkiram  [facepalm]

Lazic

#3352
Daj ne seri...:o

UFF

pa jbg bitna je osnova
posle ce vec da se nadogradi nekako
bolje kuca sa praznom garazom nego 5 motora na ulici

Lazic

Jo¹ mi ka¾i da si na¹ao kuæu na Tre¹nji za male pare i uvaljujem ti se do daljnjeg...:D Boli me kurac, mo¾e¹ i klea da vozi¹...:P Tj, ako bude¹ dobar...:P

con3

Citat: UFF poslato 26 Decembar, 2013, 00:42
jbg dokurcilo mi sto nemam gde da ih parkiram i sredjujem pa sam resio sve da prodam da kupim kucu sa garazom

u koju necu imati sta da parkiram  [facepalm]
U prevodu resio je da se zeni  :P

Lazic


UFF

 [stop]

[nono]

[srednjiprst]

nista zenidba pa nisam valjda  [dunce] [ludak]

samo hocu da imam svoj jebeni hangar od garaze, da parkiram pun qrac motora i automobila sa otvorenim vratima i da se sa dve kacige u rukama setam oko i izmedju njih bez da ista dodirenem ili ogrebem, da pokacim alat po zidovima i da se igram revolutiona :D

con3

Tako je govorio i moj komsija a sad vozi kolica  [rofl]

Lazic

Citat: UFF poslato 26 Decembar, 2013, 01:10
[stop]

[nono]

[srednjiprst]

nista zenidba pa nisam valjda  [dunce] [ludak]

samo hocu da imam svoj jebeni hangar od garaze, da parkiram pun qrac motora i automobila sa otvorenim vratima i da se sa dve kacige u rukama setam oko i izmedju njih bez da ista dodirenem ili ogrebem, da pokacim alat po zidovima i da se igram revolutiona :D
I da se ¹eta¹ go i da bude po bong u svakoj sobi...[rofl]

Citat: con3 poslato 26 Decembar, 2013, 01:12
Tako je govorio i moj komsija a sad vozi kolica  [rofl]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Jo¹ kad otkrije ¹ta sve treba da se radi oko kuæe i u kuæi, a nije pojma imao u roditeljskom gnezdu, roknuæe se...[rofl]