Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Silvana

Idi bre, pa imaju dvojicu, treba to postiæi!
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Major

Citat: CBRR1 poslato 19 Decembar, 2013, 05:55
vidi se ko kosi a ko vodu nosi,gospodza gleda a aj ti misko uspavljuj..svaka joj cast :)  :)  :)

Muskarci to bolje rade :)

mi¹ko_kolo

Citat: CBRR1 poslato 19 Decembar, 2013, 05:55
vidi se ko kosi a ko vodu nosi,gospodza gleda a aj ti misko uspavljuj..svaka joj cast :)  :)  :)
Jesi li ti tvoju nauèio da prati i ono ¹o je, praktièno, uop¹te ne zanima?! ;) Ja moju jesam. ;D U prilog tome. Pre par godina, zove me ¾ena da doðem u dnevnu sobu. Ja tamo, na televiziji izve¹taj prethodnog kola neke evropske lige u fudbalu. Pita ona mene:"¹ta ja ovo gledam?" Ja malo pogledam i ka¾em:"drugu ¹pansku ligu". "DRUGU ©PANSKU LIGU?! Ja stvarno nisam normalna! Vidim da mi nisu poznati timovi, al' mislim se neæu da prebacujem mo¾da æe¹ me pitati za rezultate." Tako da... ;D kad to uspe¹ - javi se kod èièe.
Btw. ona je za vreme utakmice bila u kuhinji i zavr¹avala spremanje za dana¹njeg Sv. Nikolu. Naravno, posle uspavljivanja drugog klinca. "Njen" zaspao prvi. ;D

Major


mi¹ko_kolo

Kakvi sramota, ja sam ponosan! Jes' ti proèit'o anegdotu?!

Major

Jesam nego volem malo ujutru da cacnem ;D

mi¹ko_kolo

;D Bolje da si èaèn'o snajku jutros, ona bi se vi¹e radovala. ;D

Major

Jok bre jutros posle duzeg vremena moze da spava malo duze.. nisam smeo da cackam da mi ruke ne odsece [rofl]

mi¹ko_kolo


Major


clutch&brake

khm khm ja ti caki nista necu reci :D :D :D :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Ontopic:

cbrrr, Mi¹ko kolo i Major...:D :-*

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mi¹ko_kolo


Lazic


Major

Citat: njanja poslato 19 Decembar, 2013, 10:03
khm khm ja ti caki nista necu reci :D :D :D :-*

Jaooo naguzices se i bice ti fino ;D

CBRR1

misko ahahahahahahahaha
da se razumemo ja sam glavni u kuci ja zeni kazem "sedi tamo dok okupam bebca i presvucem" da vidis kako slusa.... :) :) :)

Uncle Bob

Citat: CBRR1 poslato 19 Decembar, 2013, 11:42
misko ahahahahahahahaha
da se razumemo ja sam glavni u kuci ja zeni kazem "sedi tamo dok okupam bebca i presvucem" da vidis kako slusa.... :) :) :)
[klanjam_se] [kralj]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major

Citat: CBRR1 poslato 19 Decembar, 2013, 11:42
misko ahahahahahahahaha
da se razumemo ja sam glavni u kuci ja zeni kazem "sedi tamo dok okupam bebca i presvucem" da vidis kako slusa.... :) :) :)

Kao i svaki drugi muskarcina samo ih blam da priznaju ;D

eclipse4

ja priznajen,nikad nisam mogao da presvlacim decu (da skinem pampers) :(

probao sam vise puta ali mi se sve preokrene u meni i tera na povracanje,uvek sam zvao komsiku da to uradi a zenu sam lagao da sam ja :(

a recimo kasnije mi je bilo sasvim ok da im brisem dupeta :)