Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

2 godine da traju, a placene 40 eura.. to je i vise nego isplativo.

UFF


Major

Sve ima svoju cenu :) Ja sam kupio Sidi i nadam se da ce da mi potraju godinama. Znam sigurno da noge ne smrde u njima testirane su vise od 9h u njima.

stilgar

Citat: Che poslato 04 Decembar, 2013, 15:33
Srecno ti sa njima, ja sam moje takve ostavio pored kontejnera.
Ruku na srce sluzile su 2 godine.
svestan toga al patike upropastim za sezonu, 2 sezone usteda na 2 para patika malo li je :)
@UFF
operes noge bar povremeno, koristis neku kremu ako imas gljivice jer od njih noge dismr, ako mislis da noge smrde zato sto rastu iz dupeta zajebo te neko :)

Che

Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2013, 15:35
a noige dismrrrrrrrr

I to opako ;D

Citat: Major poslato 04 Decembar, 2013, 15:37
Sve ima svoju cenu :) Ja sam kupio Sidi i nadam se da ce da mi potraju godinama. Znam sigurno da noge ne smrde u njima testirane su vise od 9h u njima.

Moje su se dezintegrisale, otisao rajf pa sam se iz CG vratio sa lepnjivom trakom umesto rajfa.
I zamenio ih ovime 





cone

ovo sto sam tek sad procitao na forumu


"Razni oglasi
Ukoliko kupujete ili prodajete papagaja, ajvar, auto, èerupaè piliæa, inventar za fast food i slièno..." :D

Plazma Keks

Citat: Major poslato 04 Decembar, 2013, 15:37
Sve ima svoju cenu :) Ja sam kupio Sidi i nadam se da ce da mi potraju godinama. Znam sigurno da noge ne smrde u njima testirane su vise od 9h u njima.
to zavisi i od licne higijene vlasnika ;D

Lazic

Aha, ali Major nikad ne pere noge...[rofl]

DebeliZmaj

posle nekolio meseci stigle nalepnice za tank :)
jedna sa znakom lava ... a jednus a vukovima
sam uzeo za zverku :) ahahaha al ce se obraduje :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Prodje skoro i ovaj dan ali jos uvek nista da mi izmami osmeh.. Idem u krevet ranije da sto pre prodje :(

dusankobgd

ako ti je bas do osmeha nabavicemo negde vesele cigare, pa da pripalimo  [joint]

Major

#3033
Ne treba mi takva vrsta osmeha..

edit> Ali neko je znao kako da mi vrati osmeh na lice, prepoznace se  :-*

balcan girl

to sto sam oprala prozore, zavese, oribala parket, stavila ves da perem i naravno poplavila kupatilo kod decka :D :D :D jer jelte moras crevo od ves masine da stavis u wc solju a kod mene kuci je to odradjeno tako da je crevo direktno sprovedeno u slivnik nema sta da vadis i stavljas crevo :D takooo daaa dzabe je to sto sam bila fina i sve sredila kad sam napravila poplavu :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

lawyer

Pih kakva je to necivilizacija sram ih bilo, kad mora¹ da se muèi¹ da crevo pomeri¹ pola metra...c..c..c..c..c..stra¹no....ma reèi nemam...  [facepalm] [facepalm] [facepalm]

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
svidja se meni ova necivilizacija extra :D :D mnogo se dobro jede ovdeee :D a jbg nisam ni razmisljala o crevu za ves masinu :D sta da radim kad sam tupadzija :D :D :D navika je majka svih zajeba :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: balcan girl poslato 05 Decembar, 2013, 15:56
to sto sam oprala prozore, zavese, oribala parket, stavila ves da perem i naravno poplavila kupatilo kod decka :D :D :D jer jelte moras crevo od ves masine da stavis u wc solju a kod mene kuci je to odradjeno tako da je crevo direktno sprovedeno u slivnik nema sta da vadis i stavljas crevo :D takooo daaa dzabe je to sto sam bila fina i sve sredila kad sam napravila poplavu :D :D

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm] [facepalm] [facepalm] :-*

DebeliZmaj

kad posle 20h nadjem parking mesto :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

i opet danas ... kad posle 22:30 nadjem parking ... :)
yeyeyyeye
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell