Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

njanja-o ... kakvo magare, kakvo blato, kakva visina .. radi se o tome da mene, lichno, zabole za njen, a ne samo za njen,
nego i za sve probleme ljudi koje ne znam lichno .. ne bitni su mi ... i nije mesto gde ce nam pricha o njima .. trebamo
sta ? da je zalim ? sa se suoscamo sa njom ? ... ok .. ako imash potrebu za time a ti se pvt nadji sa njom pa poprichajte
to je skroz ok :) .. ali ne javno na temi ..

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

clutch&brake

Da okej moj i tvoj ringispil se toatalno drugacije vrte i isto tako sto tebe boli kurac ima ljudi koje ne boli i koji su nazalost prosli tako nesto. I nema potrebe da se ti jos pravis pametan i dosipas so na rane.
Imam utisak da si se mnogo uziveo u ovo manijaci...
Samo bratac ovo su MOTO MANIJACI..
I ja kao clan foruma na sve ove ljude gledam kao na drugare  (nekoga vise nekoga manje)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

DebeliZmaj

njanja... jesam li ja vec rekao da sam sadista ?:) ... ne samo so ... natrijum generalno ... da peche .. i boli .. o stane oziljak :) .. mmm ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

OKi

Citat: Jefta poslato 26 Novembar, 2013, 12:06
Citat: mazzi poslato 26 Novembar, 2013, 11:43
Eto sta u mojim godinama moras da radis da bi te vodili na more  :-[  :-[  :-[


HAHAHAHHAHAHA PLACEM I VALJAM SE PO PODU OD SMEJANJA !!! HAHHAHA

Jebote , a tek Ja, ne smem ni da zamislim ovako matorijiiiiii sta bih morao da radim. Ako neka hvala, preslana mi voda , ne valja za pritisak  [panic]

OKi

Citat: Laziæ poslato 26 Novembar, 2013, 17:07
Veæ sam se hvalio, ali osmeh mi ne silazi sa lica veæ 2 sata...[yahoo]
To je zbog KLEMENTINE (koju nemam evo bice 3 meseca   :'(  ), ako se ne varam???

DebeliZmaj

nego .. prvi put ovim kolima sa zadnjom vuchom snegu ...
joj kakva zurka ;) ... jesu kao zimske gume i sve to .. al laganica...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

clutch&brake

U poslednje vreme sam upoznao toliko seljaka da mogu lagano biti ministar poljoprivrede!!!!
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Silvana

Nemoj, brate, ako za boga zna¹!!!
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: njanja poslato 26 Novembar, 2013, 20:54
U poslednje vreme sam upoznao toliko seljaka da mogu lagano biti ministar poljoprivrede!!!!
A kad sam ti ja rekao da me podsecas na onog iz seljacke stranke ti se skoro naljutio....ali ko te jebe kad ides po tim ruralni krajevima...virtualnim...jbg sad se i ljakse navuko na net....polja nema ko da obradjuje ali zato svi imaju farme na fejsu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi

Citat: DebeliZmaj poslato 26 Novembar, 2013, 20:49
nego .. prvi put ovim kolima sa zadnjom vuchom snegu ...
joj kakva zurka ;) ... jesu kao zimske gume i sve to .. al laganica...
Ja sam sa zadnjom vucom imo gume sa ekserima. Jos zajebavam likove i stanem na usponu pozdravim i krenem , onako ladnooo, bez ikakvih problema

WOLVERINE

Citat: DebeliZmaj poslato 26 Novembar, 2013, 20:29
Citat: WOLVERINE poslato 26 Novembar, 2013, 09:32
Vidi Zmaju.......  jesmo dobri ali nekad stvarno seres za sve pare......  bilo bi dobro da mao taj stav promenis..... da se nebi sam udavio u tolikim govnima....  i ja volim da podjebavam i jebem ljude... pogotovo one koji su ispod mene... u svakom pogledu.... i ja znam da preteram... jer nedozvoljavam da mi koje kakvi cobani se kurce..... ako nemas pametnija posla i pametnih pitanja ili neznas sta da napises.... mozemo da ti otvorimo deciji kupak ili zenski kutak pa tamo postuj koliko hoce.... dobro namerno ti kazem da se posle nebi cesao po dupetu........  vodi racuna da se posle ove poruke ne nadovezes i nekranes u prepisivanje....
Toliko od mene.....

slushaj ti prerasli medo dobricu .. ajde lepo se vrati i prochitaj opet poruku
ti si odgovorio jokeru ja sam se vezao na to ... drugo .. imash moj telefon
pa ako ti nije po pravu izvoli pa mi se najebi majke preko telefona (nebi ti
bilo prvi put) a ne preko foruma ... ?.. ne kapiram ...

Debeli.......  nisam bre ja debil pa da ne razumem sta seres i pises.....  zvao si i nisam ti se javio.....  rekoh ti da se ne nadovezujes na moje postovi....  niti da mi odgovaras.......  da bi pisao i srao za nekoga nesto........ bilo to ja ili joker ili crvene ili njanja.....  moras da znas nesto o tim ljudim........ pa tek onda da nesto polemises......

Mene dobro poznajes i zanas i ko sam i sta sam..  i opet talas tu na forumu....  odgovaras mi fino sa dozom sarkazma.... vodi racuna da nebude posle da ti nisam rekao.......
Nisam rekao da si los...... to neces naci nigde........  ali nemoj srati vise ako nemoras.........  
Jebote uzmi skini neki staf sa motora pa mu se divi i cudi kako je lep i kako to Japanci lepo i dobro prave.....  probaj da naucis nesto o tom motoru koji vozis o autu koji vozis.....  
jbt toliko pametniji stvari od toga da vredjas nekog......... da dajes zakljucke......  jbt pa zakljuci su ti toliko bolesni da smrde kroz monitor.....

Procitaj....  i dobro razmisli da li ces mi ista odgovoriti..........


DebeliZmaj

wolverine ... ne ulazim ja u nichije tuzne priche, ne me dotichu, smeta mi deljenje istih ovde na forumu sa svima
a smeta mi i to sto se mlada dama raduje necujem padu sa motora al to je gotovori o toj maldoj dami a ne o meni
ja nemam problema sa tim da ti odgovorim ... niti je napisano tebi niti si pomenut ... a za ovo drugo dvoje koje si
pomenuo :) ... mladoj dami je uff napisao sve sto joj se trebalo napisati a drugi gospodin pomenut je dobio PP
i ako mrzim iste da pishe sa ljudima koje ne poznajem ...

da uchim oko motora ? si realan ? pored toliko profesionalaca kojima ja to posao ? bolje se fokusiram da zaradim
josh neki dinar ... ovo ovde je mentalna relaksacija i razgibavanje vijuga ...

to za telefon ne kapiram, ti mene kad zovesh ja sa uredno javim, ti coolirash moj poziv .. loshe :(
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

clutch&brake

Pa ti se zapitaj sto ti kulira poziv
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

lawyer

Citat: DebeliZmaj poslato 26 Novembar, 2013, 20:36
njanja-o ... kakvo magare, kakvo blato, kakva visina .. radi se o tome da mene, lichno, zabole za njen, a ne samo za njen,
nego i za sve probleme ljudi koje ne znam lichno .. ne bitni su mi ...
i nije mesto gde ce nam pricha o njima .. trebamo
sta ? da je zalim ? sa se suoscamo sa njom ? ... ok .. ako imash potrebu za time a ti se pvt nadji sa njom pa poprichajte
to je skroz ok :) .. ali ne javno na temi ..

Ovo se u savremenoj psihologiji zove "narcisoidni poremeæaj" ili poremeæaj narcisoidne liènosti, kada nema¹ sposobnost za empatiju.

Kombinovan sa delanjem, èesto prerasta u psihopatiju, a buduæi da si sam napisao da si sadista...  [samoubistvo]

clutch&brake

A ima punobrazloga da bude narcis...
Ne bi verovao
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

DebeliZmaj

mislish da je suicid sledeci korak ?:) .. ali ako sam narcisoidan, kako kazesh, ondak previshe volim
sebe i zapravo mogu dobiti impuls da ubijem... tebe :) ..
shalu na stranu... empatija i narcisoidnost .. malko si ti neshto pobrkao ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lawyer

Citat: DebeliZmaj poslato 26 Novembar, 2013, 21:41
mislish da je suicid sledeci korak ?:) .. ali ako sam narcisoidan, kako kazesh, ondak previshe volim
sebe i zapravo mogu dobiti impuls da ubijem... tebe :) ..
shalu na stranu... empatija i narcisoidnost .. malko si ti neshto pobrkao ...


Ni¹ta pobrkao nisam, evo ti link, pa se obavesti: http://www.thirdage.com/hc/sy/inability-to-feel-sympathy-or-empathy-for-others-symptom-4055

EDIT: Narcisoidnost se mo¾e manifestovati i u mr¾nji prema drugima, bezoseæajnosti za stanje drugih, a ne samo u ljubavi prema sebi. A empatija je upravo razumevanje kako se neko drugi oseæa, a kako si sam rekao za to te nije briga. Da sam na tvom mestu, ja bih se roknuo bez daljeg...

DebeliZmaj

``Antisocial personality disorder is a psychiatric condition that causes an ongoing pattern of manipulating others and violating their rights. People with this disorder do not follow society's norms and often break the law. It is characteristic for people with this diagnosis to be entirely careless about other people's feelings and pain, and to show a pervasive pattern of no remorse together with irresponsible decisions.

Antisocial personality disorder is much more common in males than females. To be diagnosed with the disorder, a person must be at least 18 years old but have had symptoms of conduct disorder before age 15. These symptoms include aggression toward people or animals, destruction of property, deceitfulness or theft, and serious breaking of rules.

Seeking treatment is important not only to help the person with the disorder but also to protect other people who may be affected by the person's behavior``

ajde eto ja slabo baratam engleskim al tu nigde nema pomena narcisima ... :) ovo mu dodje opasnost po drustvo :)  [ninja]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lawyer

Citat: DebeliZmaj poslato 26 Novembar, 2013, 21:48
``Antisocial personality disorder is a psychiatric condition that causes an ongoing pattern of manipulating others and violating their rights. People with this disorder do not follow society's norms and often break the law. It is characteristic for people with this diagnosis to be entirely careless about other people's feelings and pain, and to show a pervasive pattern of no remorse together with irresponsible decisions.

Antisocial personality disorder is much more common in males than females. To be diagnosed with the disorder, a person must be at least 18 years old but have had symptoms of conduct disorder before age 15. These symptoms include aggression toward people or animals, destruction of property, deceitfulness or theft, and serious breaking of rules.

Seeking treatment is important not only to help the person with the disorder but also to protect other people who may be affected by the person's behavior``

ajde eto ja slabo baratam engleskim al tu nigde nema pomena narcisima ... :) ovo mu dodje opasnost po drustvo :)  [ninja]

To je samo jedan od mnogih poremeæaja sa tim simptomom, ne bih ti sada bacao niz linkova, mo¾da bolje da sam potra¾i¹ pomoæ?