Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: Darko poslato 30 Oktobar, 2013, 20:51
ti bre , kao da si isao na giljotinu svaki dan a ne na posao... jebes to,koj si qrac i radio

pa bilo mi blizu, 900m od gajbe, smeshne pare ali smeshne i obaveze... e sad
im trebam za nove projekte ali da mi ostanu iste pare ... vaaazi :0)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

makinjo

Bio sam kulturan zbog tate koji je bio u blizini :)

Uncle Bob

Citat: makinjo poslato 30 Oktobar, 2013, 20:57
klinac od jedno dve godine koji mi je naravno uz pomoc mame doneo cokoladu uz zahvalnost njegove mame sto dozvoljavam njegovom detetu da svaki dan sedi na mom motoru ;) Nece mali po sat vremena da sidje :)
Tvoj klinac il iz kom¹iluka?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Oktobar, 2013, 21:06
Citat: Darko poslato 30 Oktobar, 2013, 20:51
ti bre , kao da si isao na giljotinu svaki dan a ne na posao... jebes to,koj si qrac i radio

pa bilo mi blizu, 900m od gajbe, smeshne pare ali smeshne i obaveze... e sad
im trebam za nove projekte ali da mi ostanu iste pare ... vaaazi :0)
Zmahu ka¾e¹ sme¹ne pare okey spram zvanj,znanja. svaka èast al,bato ovo je Srbistan i primer ti doðe¹ sutra sa tvojim nekim "N" vozilom i ka¾e¹ odradi mi to i to i ja ti ka¾em neku cifru ti æe¹ mi ka¾e¹ da sam nenormalan pa jebote ceo Srbistan je takav, e da meni posao bli¾i nego tebi i crkni od muke a iskreno zna¹ li koliko njih vrlo vrednih i radnih ustanu i idu za upola manje pare i crnèe i ne nemoj biti samoljubiv neki od njih ti mo¾da i ¾ivot spase.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DebeliZmaj

bezveze ti ej komentar... a i poredjenje ... samoljubiv ako znam da mogu za vishe da ‚‚prodam‚‚ svoje znanje ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a


makinjo

Citat: UNCLEBOB poslato 30 Oktobar, 2013, 21:28
Citat: makinjo poslato 30 Oktobar, 2013, 20:57
klinac od jedno dve godine koji mi je naravno uz pomoc mame doneo cokoladu uz zahvalnost njegove mame sto dozvoljavam njegovom detetu da svaki dan sedi na mom motoru ;) Nece mali po sat vremena da sidje :)
Tvoj klinac il iz kom¹iluka?
Nije moj :). Stalno parkiram ispred lokala u kojem radim. Mali svaki dan kada se seta sa mamom place da ga mama posadi na motor i posle nece da sidje. Nije bitno koliko motora ima pored on hoce samo na moj. :)

Uncle Bob

Citat: makinjo poslato 31 Oktobar, 2013, 00:10
Citat: UNCLEBOB poslato 30 Oktobar, 2013, 21:28
Citat: makinjo poslato 30 Oktobar, 2013, 20:57
klinac od jedno dve godine koji mi je naravno uz pomoc mame doneo cokoladu uz zahvalnost njegove mame sto dozvoljavam njegovom detetu da svaki dan sedi na mom motoru ;) Nece mali po sat vremena da sidje :)
Tvoj klinac il iz kom¹iluka?
Nije moj :). Stalno parkiram ispred lokala u kojem radim. Mali svaki dan kada se seta sa mamom place da ga mama posadi na motor i posle nece da sidje. Nije bitno koliko motora ima pored on hoce samo na moj. :)
Bolje da mama hoæe na tvoj Motor naravno:)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

©ta misli¹ za¹to je dobio èokoladu...:D

mkt


Uncle Bob

Ako je lep kao ja dobio bi Tanitu Tikaram. ;) [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

makinjo

Citat: UNCLEBOB poslato 31 Oktobar, 2013, 00:14
Citat: makinjo poslato 31 Oktobar, 2013, 00:10
Citat: UNCLEBOB poslato 30 Oktobar, 2013, 21:28
Citat: makinjo poslato 30 Oktobar, 2013, 20:57
klinac od jedno dve godine koji mi je naravno uz pomoc mame doneo cokoladu uz zahvalnost njegove mame sto dozvoljavam njegovom detetu da svaki dan sedi na mom motoru ;) Nece mali po sat vremena da sidje :)
Tvoj klinac il iz kom¹iluka?
Nije moj :). Stalno parkiram ispred lokala u kojem radim. Mali svaki dan kada se seta sa mamom place da ga mama posadi na motor i posle nece da sidje. Nije bitno koliko motora ima pored on hoce samo na moj. :)
Bolje da mama hoæe na tvoj Motor naravno:)
Citat: Laziæ poslato 31 Oktobar, 2013, 00:18
©ta misli¹ za¹to je dobio èokoladu...:D
Hahahha :). Ne valja nikako, pa i tata je bio prisutan kad sam dobijao cokoladu : )

Hurricane

..sinoæ mi sin moj dragi, inaèe 3 i po god, kad sam ga predavao biv¹oj, bacio kosku i rekao:


æao, zdravo matooriiii...


tek sad videh da nemamo smajli za ono kad bi plakao od sreæe..







   

eclipse4

hebi ga :(
ovakve price me najbrze rastuze i iznerviraju.
muskarci po zakonu vise nisu ni ravnopravni sa zenama,sad su vec dosta ispod njihovih prava.
jeste da je majka majka,ali znam dosta primera gde majka nije ni priblizna slovu M a otac lebac al sud ipak dodeljuje dete majci.

dosta je njih uzivalo u sreci sto dete zivi sa njima a ne sa ocem,ali nekako kad dete krene da razmislja svojom glavom uglavnom se okrene ocu,ukoliko su imali super vezu iz detinjstva.
iako je recimo 10 god dete zivelo sa njom,shvata da ga je nakon 10 god ipak izgubila za ceo zivot,i da je to dete bilo tu samo zato sto je moralo tako biti.

da me neko ne shvati pogresno,pricao o onim drugim vrstama majki,kojima muz nije bio dovoljan ili koje su trazile proju preko pogace.

druze nadam se da cete jednog dana ipak jahati puteve zajedno.

Lazic

Imam verovatno najbolju majku na svetu, ali ipak sam 4 godine posle razvoda zapalio kod æaleta, mnogo je manje smarao... Imao sam 13 godina... Sa 19 sam se vratio kod majke jer sam manje morao da slu¹am drobljenje(mada je mnogo vi¹e drobila)...:D A i bolje i èe¹æe je kuvala, a i faks mi je bio na pljuvomet...:D

Hurricane

..hvala èovek, shvatio sam ovo kao liènu podr¹ku, malo je toga..

[cheers]

bitno je biti jaèi od svega i boriti se za neke dane buduæe.. dostojanstveno..



a da ja¹emo, ja¹emo veæ uveliko..

peglali smo auto malo preko 2 glave, i bacali Remus na Ondi u crveno, dodu¹e na ¹tenderu, odvrne gas i ne pu¹ta...

u planu je i neka kacigica spajdermen za iduæu sezonu... samo u poverenju...da me ne uapse..  ;)





Lazic

Koji ste auto peglali preko dve glave, nemoj da te sanjam...:o [prebicute] :D :-*

Ivan1979


mrle

Citat: Laziæ poslato 01 Novembar, 2013, 11:24
a i faks mi je bio na pljuvomet...:D

i znaèi bio si redovan, ali te profesori nisu voleli

Lazic

bio sam redovan dok nisam odluèio da nemam ¹lifa za uèenje po ceo dan...:D Kako mi je prva biv¹a devojka rekla pre 23 godine, mora¹ malo vi¹e da se trudi¹, a ne samo da se zeza¹... Odgovorio sam joj da je to vrlo prosto, za zezanje sam uvek trudan...:D




Citat: Ivan1979 poslato 01 Novembar, 2013, 11:40
Onaj sto si ti tero po rupama  ;D
zato se i pla¹im...:D



ontopic:
obavestila me koleginica da se razilazimo za 10 minuta, jer se opet cela firma krije od poverilaca... :o [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl]