Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Lone Wolf

ако је кул онда енфилд
Не може рај на земљи.

El Jefe

нека купи две циганке 16
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

није кул и нема причу обичан човек има 62 године треба му за пијац за до села и то него проблем је што је пилот вози неку куравелу за неку страну авио компанију а воли да попије не знам како ће три главе по земљи а ројал му се свиђа каже права направа ал је спора

Lone Wolf

Колико сам похватао за пијац и до села ништа без нинђе 300кмх. А и таман је с рефлексима.
Не може рај на земљи.

Kostić

 једном је дошо пијан са лета јесте да ми је друг ал ја се авионом не возим а за рефлексе не брини ако може да вози 200 300 људи и да се не праврне горе може и х2 доле ја му реко мени ројал лепши јебеш х2 твоја куравела је бржа каже он да знаш да јесте ено га размишља а рока само виски и нема ни један удес у ваздуху

mrle

Citat: Kostiæ poslato 28 Maj, 2021, 07:15
пита мој друг шта да купи нов ројал енфилд 650 или Х2 2018 на ројал дрка ал Х2 иде 300
Evo kom¹ijin, nov



PECA BMW

Citat: mrle poslato 29 Maj, 2021, 23:43
Citat: Kostiæ poslato 28 Maj, 2021, 07:15
пита мој друг шта да купи нов ројал енфилд 650 или Х2 2018 на ројал дрка ал Х2 иде 300
Evo kom¹ijin, nov




ovo yamaha neka ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Citat: PECA BMW poslato 31 Maj, 2021, 23:36
Citat: mrle poslato 29 Maj, 2021, 23:43
Citat: Kostiæ poslato 28 Maj, 2021, 07:15
пита мој друг шта да купи нов ројал енфилд 650 или Х2 2018 на ројал дрка ал Х2 иде 300
Evo kom¹ijin, nov




ovo yamaha neka ?


Kako zeleno moze Yamaha da bude, ne ide nikako :D

mrle


El Jefe

Јел ово његова кућа
Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Citat: dzimika poslato 01 Jun, 2021, 07:52
Citat: PECA BMW poslato 31 Maj, 2021, 23:36
Citat: mrle poslato 29 Maj, 2021, 23:43
Citat: Kostiæ poslato 28 Maj, 2021, 07:15
пита мој друг шта да купи нов ројал енфилд 650 или Х2 2018 на ројал дрка ал Х2 иде 300
Evo kom¹ijin, nov




ovo yamaha neka ?


Kako zeleno moze Yamaha da bude, ne ide nikako :D

pa to i gledam , zeleno a logo napred na masci neodoljivo podseca na yamahu .

rekoh bi da kavasaki jer mi drugar odavno ima onaj H2R , ista boja ko ovaj samo nema maske
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mrle

Citat: El Jefe poslato 01 Jun, 2021, 11:30
Јел ово његова кућа
nije, on je prekoputa. Ova je onog fudbalera Ivana Tomiæa.
A ja sam tu levo, spu¹tam se u rikverc do svoje kuæe (slikano iz auta).

Kostić

много је ружан све је много ружно боље ројал па и нек се квари него ово што данас праве и код тих наказа једино добро је што иду 300 па мош се курчиш

El Jefe

Кад сам се ономаде са Саксом једва попео до тунела на новом путу преко Тјентишта мислио сам да нема горег од мене. Кад оно сретнем на успону човека који се упрегао у нека колица са арњевима и тегли уместо коња. И тако обилази свет
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

опет ме човек пикно у задњи точак испред куће умало ми спао акумулатор са задњег седишта каже извини нисам знао да ћеш у паркинг одма извуко 50 евра каже узми мени глупо нисам тео да га ојадим за 50 еврића реко опуштено напокон нормалан човек да ме удари у точак он се насмејо ал овај мотор јебе кеву три пута у задњи точак и виљушка ништа мортизер ништа лежајеви ништа ал су га склепали свака им дала

Lone Wolf

Нудио да купи мотор можда?
Не може рај на земљи.

Kostić

овај мотор није на продају стани ми на црту за овакву увреду кошутњак круг у поноћ фар остави кући


старе форе кад рикне кумулатор или динамо па туримо од аута на задњи сиц маки се тако возио дуже него што ви имате живота ја турио од југића дао ми комшија на зајам дко се не опарим за нов

Kostić

враћали се једна риба и ја са мора магистрала равно парче пао мрак из супротног правца мили колона ја сам у траци иза никог јурим 50 знам за јадац и наравно излети ни мање ни више него ламорџини каунтач ја абленд њега боли курац ја десним точковима сишо с пута увек има оних пола метра и фрајер прође ко кроз иглу између мене и оног соне стране колона била неких два километра и до краја колоне сам дрко абленд као мигавце с целих 50 на сат и наравно још пар интелектуалаца је покушало па се вратило у траку кад је прошла колона ја згазио свих осам банке колико је по пеесу интересантно је да је мој периферни вид јасно забалежио сцену поред мене риба је тренутку дигла руке на очи и умало добила инфаркт ал ни реч није проговорила после смо стали у неку кафану на по једну љуту да манемо вражбине и болео нас курац и како је то хоштаплер једном реко тебе неко чува мене ћале чува ал кад би се гађали кромпирима имам среће у небраном грожђу и та срећа је почела да ме брине предуго траје

El Jefe

Невероватно. Риба која пије љуту
Друштво за заштиту од животиња