Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

bogdan

Juce isao do sela max-om i u sred krivine ULJE p,reko cele moje trake , srecom nikog iz drugog pravca , kad sam jutros video fleke od ulja na ramu bilo je. auhh


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

Kako mi je prijatelj uspio izgubiti orginalni kljuè od Cbf-a,agonija tra¾enja orginalnog kljuèa,kodiranje i narezivanje napokon zavr¹eno!! Neki su me htjeli oderati,al na kraju me ko¹talo negdje oko 70 i ne¹to eura..,a neki su mi tra¾ili i èak 170 eura!! Padoh za kaznu,klepio me presretaè,12,5 eura,nisam brzo i¹ao sreæom.. To je neplanski tro¹ak. I gorivo do Tuzle,do Odisej moto shopa,koji prodaje Hondu,ne raèunam..,svakako bih ja to spalio taj vikend.


poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

sasa ns 1

Citat: mali_zmaj poslato 18 Maj, 2021, 20:48
Kako mi je prijatelj uspio izgubiti orginalni kljuè od Cbf-a,agonija tra¾enja orginalnog kljuèa,kodiranje i narezivanje napokon zavr¹eno!! Neki su me htjeli oderati,al na kraju me ko¹talo negdje oko 70 i ne¹to eura..,a neki su mi tra¾ili i èak 170 eura!! Padoh za kaznu,klepio me presretaè,12,5 eura,nisam brzo i¹ao sreæom.. To je neplanski tro¹ak. I gorivo do Tuzle,do Odisej moto shopa,koji prodaje Hondu,ne raèunam..,svakako bih ja to spalio taj vikend.


poslato sa nove rupovke kurblom
opi¹i nam presretaèe,marka,boja i gde ordiniraju,ima li onih malih radara ¹to jedva vire iz trave i kako da ih uoèimo,gde je i koja im je pratnja

Kostić

јел ово неко модерно курчење са како се има се може да се купи грех повољно или реклама за продавницу м м м?

mali_zmaj

Citat: sasa ns 1 poslato 18 Maj, 2021, 22:00
Citat: mali_zmaj poslato 18 Maj, 2021, 20:48
Kako mi je prijatelj uspio izgubiti orginalni kljuè od Cbf-a,agonija tra¾enja orginalnog kljuèa,kodiranje i narezivanje napokon zavr¹eno!! Neki su me htjeli oderati,al na kraju me ko¹talo negdje oko 70 i ne¹to eura..,a neki su mi tra¾ili i èak 170 eura!! Padoh za kaznu,klepio me presretaè,12,5 eura,nisam brzo i¹ao sreæom.. To je neplanski tro¹ak. I gorivo do Tuzle,do Odisej moto shopa,koji prodaje Hondu,ne raèunam..,svakako bih ja to spalio taj vikend.


poslato sa nove rupovke kurblom


opi¹i nam presretaèe,marka,boja i gde ordiniraju,ima li onih malih radara ¹to jedva vire iz trave i kako da ih uoèimo,gde je i koja im je pratnja




Pa po¹to sumnjam da æe¹ da ubode¹ taj presretaè ,po¹to se stalno rotiraju,al nikad se ne zna!! Put od Tesliæa prema Boriju..,znaèi Tesliæka op¹tina. Opel astra H siva metalik. Nemaju nikakvu pratnju,ovo na¹i u R.Srpskoj. A trono¾ce kako mi zovemo ovdje te sakrivene radare,za njih se ne zna dok ti ne doðe koverta. Sem ako nisi na nekim od grup po mre¾ama,pa ti neko dojavi...


Jeste Kole reklama je,evo ja primam pintu kad god spomenem Odisej moto ¹op,ups evo legla pinta... ne znam kakvo kurèenje ti pada na um,napravio sam kljuè koji je izgubljen.
jin-jang

El Jefe

Сале вози се са видовитон Зорком да пресретнеш пресретаче
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

kako se nezna ,bile su plave oktavije pre 10 godina ali me zanima ima li i kakvih promena.Vido sam oko Tuzle te male radare ¹to pederski stave da jedva vire iz trave.Nemo¹ ih videti dok ne proðe¹ pored njih a onda je kasno.A nema murije okolo nego dolazi na adresu.Ili te èeka na granici -jel ima i to nisam siguran

mali_zmaj

a da se nadove¾em,imaju u voznom parku jo¹ bjele ¹kode,crnih hjundaia I30 ,bjelih i crnih golfova...,i fordova fokusa..
jin-jang

Lone Wolf

Око Брчког обилазница, ај фала курзу, али пуна линија свих 16 км, само на два места испрекидана колико ето тек да има, и то стигне само један да обиђе, други гази. Пресретач сваки дан. Патроле исто тако.
Идем мотором, почиње са узбрдицом, камион са приколицом и још нека возила иза, иду 40, ја обиђем кад на брду млад дрот размахао се да ме заустави, ја као главом јел да станем а он маше оном палицом ај у крај. Јок ја звиз по гасу и мрш, видим у ретровизор гледају се. Ма гледајте се ви слободно,  најбоље да возим у колони иза камиона на узбрдици.
Не може рај на земљи.

El Jefe

Ви сте колега малолетни деликвент
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

danas me obradovao jer sam tek sad skontao - dogaðaj od pre neki dan iz Lidla.Odam ja da kupim ne¹to i prolazim pored zamrzivaèa.Kad vidim æevapèiæi sni¾eni 30%.Ali ne lezi vra¾e lepi nalepnice na njih prodavaèica da na tih 30% jo¹ dole 30% zbog isteka roka .Ja odma kupim 4 kile æevapèiæa po 160 dind¾i kila.
Tek danas skontam koja sam ja faca,kako sam u trendu,kako sam cool ........pa to je najaèa tema u dr¾avi posle onog svetskog ¹oka od pre mesec dana kad je preuzvi¹eni reko da æe se ceo svet ¹okirati kad èuje njegovu izjavu.
Jebote i ja sam aktivni uèesnik u ¹oku nad ¹okovima po¹to onaj prvi ¹ok i nije bio neki.

sasa ns 1


Kebaplar taze mi?
ovo na turskom znaèi --da li su æevapèiæi sve¾i.U mom sluèaju su bili bajati ali jebika 160 dinara kila
evo recept iz teegrafa .spominje se i ma¹ina za mlevenje
https://www.telegraf.rs/zivot-i-stil/2120271-ovako-se-prave-savrseni-cevapi-za-rostilj-recept

Kostić

испред инђије уме да ћути радар али ако се затрчите 250 немате бриге док га окрену ви сте у београду

Kostić

кад сам пре оно јел јануар био кад сам случајно ударио у мајдан и одбио се ко пинг понг лоптица и од тад ме боле глава врат раме и рука и досадило ми да ме боли и одем код дра каже др кад си ударио у тај мајдан реко има једно пет месеци он ме гледа и каже овако: ајде мало падај на лево раме десно ти је ко да су те напали палестинци немаш целу кост уштинуо сам неки нерв и сад могу да се јебем по шумици и да берем цвеће а и кад идем лево ја паднем на десно раме и сад више немам раме имам али немам

ако неко има једно десно раме на зајам

срећа па сам имо кацигу али раме нема кацигу јебеш ти овај живот кад је мени кацига на глави само кад паднем

mali_zmaj

@Lone Wolf  ma goni ih,sad su na svakom æo¹ku,istjeralo ih,dr¾ava ostala bez para..
jin-jang

El Jefe

Ја морам организовати хуманитрану журку за вас, стално губите неке паре. Ево ко дође на Венац у недељу, у задружну продавницу, скупљамо прилоге за пиво и ракију
Друштво за заштиту од животиња

Lone Wolf

Ево и сунца више.
Не може рај на земљи.

PECA BMW

Citat: Lone Wolf poslato 21 Maj, 2021, 14:31
Ево и сунца више.

jos malo pa i neka voznja do jezera nekog na kupanje i kampovanje
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

Lagano sam namontirao komunikaciju,jbg. nije N-COM koji ide na Nolana,ali preskup je,i Albrecht radi radnju. Montirana i navigacija na Hondu,dodu¹e malo starija,Garmin Zumo 340,slika kad uslikam.
I prije nego ¹to Kole krene sa prièom  da su onomad on,i Rambo,i Nkeke Nbvele bez kaciga,samo sa mapom,oti¹li do Zimbabvea...,ne spu¹tajuæi ispod 300km/h itd. da ga preduhitrim,nisam toliko sposoban.  ;)

Da ka¾em da zajebancija radi radnju,lagano sam ga povezao i telefonom,mo¾e se i muzikica slu¹ati. Komunikacija iz Louisa,navigacija polovna sa lokalnih oglasa,al od poznatog èovjeka.. Jo¹ samo da se krene putovati. Neke pute¹estvije su se planirale,ali o tom,po tom..



jin-jang