Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


BOKYBOY

Hvala svima na cestitkama  :-* :-* :-*

@Joker- Tako nekako... ;D

@Grof-Bezao brate vec tri puta i pobegao...ovo je cetvrti i poslednji, mislim da je to to (ono pravo) napokon...  [srce]

@Peca-Ma kakav formular, to je trebalo pre, za ovu ne...  :D

@Uragan-Dobro si me podsetio, ja sam se sa drugom zenom vencao u manastiru Slanci, moram da pojurim razvod.  [pop]

@Mrle...nema tih para...ni mrtav  [doh] [samoubistvo] [povracanje]


Grof

QQ brate a ja se tek drugi put zajebao.... preteèe me .... mada ko zna mo¾da je èetvrta ipak sreæa ... makar na kratko  ;D

UFF

a koji vam to qrac treba?
sta ne moz' da se jebete i zivite srecni i bez braka?

samo problemi u slucaju da dodje do raskida i deoba imovine nikakvu prednost ne vidim

ako je ne ozenis ne mozes da je volis?

Glava Dole

To bas i jeste poenta, naci srodnu koju prihvatas takvu kakva je, s kojom se ne bojis da se "zarobis", a da se s vremena na vreme ne svadjate ne bi ni bilo zanimljivo... sve je to deo zivota... a tek brak, delite novac, pravite decicu, ako se dobro slazete zajedno i u dobru i u zlu... ko normalan to ne bi pozeleo, da imas nekog drugog "JA"? Nije sve samo u jebanju... :)

aæimo

Citat: UFF poslato 15 Januar, 2017, 00:52
a koji vam to qrac treba?
sta ne moz' da se jebete i zivite srecni i bez braka?

samo problemi u slucaju da dodje do raskida i deoba imovine nikakvu prednost ne vidim

ako je ne ozenis ne mozes da je volis?

Kad ostaris i skontas da si sam ostao pomislices, mozda, da si mozda trebao drugacije da uredis zivot.

UFF

ko kaze da sam sam?
ko kaze da ne zivim godinama sa nekim?
ko kaze da ona zeli brak i decu jer to zeli svaka druga?

gluposti


a i to da treba da se zenis iz straha da ne ostases sam je jebeno tuzno i zalosno, pre bi bio sam nego sa bilo kim

aæimo

Zato sam napisao mozda.

Svako organizuje zivot kako mu odgovara.

Gore sam napisao cesto pominjanu recenicu u slucaju drugacijeg pogleda na brak.

Nije upucena direktno tebi.

SrpskiDzedaj011

Citat: UFF poslato 15 Januar, 2017, 01:54

a i to da treba da se zenis iz straha da ne ostases sam je jebeno tuzno i zalosno, pre bi bio sam nego sa bilo kim

[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
I have to return some video tapes....

balcan girl

pazi, mozes ti da zivis s nekim i pravis decu bez da potpisujes bilo sta :D ne kazem da se ja razumem u to al moj æale se zenio i razvodio tri puta od jedne te iste zene majku mu jebem samo za takse nismo mogli da zaradimo sto se tièe razvoda :D :D sad je pametan pa ima kres varijantu i svako svoj stan :D realno se mnogo bolje slazu nego u braku :D bar me za nesto poslusao u zivotu :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: UFF poslato 15 Januar, 2017, 00:52
a koji vam to qrac treba?
sta ne moz' da se jebete i zivite srecni i bez braka?

To je stvar nekih obièaja, ¹ta ko i kako voli. Mo¾e da proðe bo¾iæ i bez slavlja, samo uglavnom ljudi vole da obele¾e bitne stvari...
Kome nije bitno, tom nije - ni¹ta lo¹e nema u tome.

Citat: UFF poslato 15 Januar, 2017, 00:52
samo problemi u slucaju da dodje do raskida i deoba imovine nikakvu prednost ne vidim

Za neke stvari, bar u jebenoj Srbiji, je bolje, za neke je lo¹ije. Ako je sve OK, onda je zgodnije kad ima¹ papir. Vanbraèna zajednica se zvanièno po zakonu kao priznaje isto kao brak, ali u (sudskoj) praksi, kad treba da se nasleðuje i deli, bude malo zajebano bez papira.

Isto tako, ljudima je nekako lak¹e kad i mama i tata i deca imaju isto prezime - manje zbunjivanja i komplikacija.


Inaèe mislim da je dobar brak vi¹e izuzetak nego pravilo, ne¹to ¹to svako treba da uradi u ¾ivotu. Jebiga, genetski smo programirani na vi¹e (du¾ih) veza u ¾ivotu. Èak i ¾ene, a pogotovo mu¹karci.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

clutch&brake

Citat: BOKYBOY poslato 12 Januar, 2017, 11:04
ZAPROSILA ME DEVOJCICA!!! Izgleda da ce na leto da bude Manijacka svadba... [vatromet] [vatromet] [vatromet]

Posto motori? 😂😂😂😂😂😂😂
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

#14772
Slannnca i Acimo odgovorili za 10... [thumb_up]
@Njanja...za tebe duso ispod svake cene... :-*

Zamisao mi je da ostane jedan manji auto, jeftiniji za odrzavanje (sorry Jefto  ;D ) , eventualno na gas, koji ce moci i zena (a i ja) da vozi i da parkira, tipa 206,Corsa i sl...
i jedan mnooogo besan motor (koji cu da vozim samo ja, mala uopste nije u moto fazonu)  :P
...radimo na tome da svi budu zadovolj(e)ni... ;)

MIGE

Citat: BOKYBOY poslato 15 Januar, 2017, 10:54
Slannnca i Acimo odgovorili za 10... [thumb_up]
@Njanja...za tebe duso ispod svake cene... :-*

Zamisao mi je da ostane jedan manji auto, jeftiniji za odrzavanje (sorry Jefto  ;D ) , eventualno na gas, koji ce moci i zena (a i ja) da vozi i da parkira, tipa 206,Corsa i sl...
i jedan mnooogo besan motor (koji cu da vozim samo ja, mala uopste nije u moto fazonu)  :P
...radimo na tome da svi budu zadovolj(e)ni... ;)
peugeot 106,bez gasa..i neka hayabusa  [thumb_up]

TEEfqd




brak je institucija koja stiti i savrseno odgovara zeni, dok muskarcu ne sluzi kurcu da izvinete. muskarac po prirodi ne treba da gura svoje imanje u zenu i brak
nego znanje u vugla a sve ostalo dolazi samo.

Bojan

Citat: BOKYBOY poslato 12 Januar, 2017, 11:04
ZAPROSILA ME DEVOJCICA!!! Izgleda da ce na leto da bude Manijacka svadba... [vatromet] [vatromet] [vatromet]
Ne znam kojih si godina tj dali si pozurio/okasnio ali cestitam ti od srca, Boki. Sigurno je OK cim je ona tebe zaprosila, zna zena sta joj treba.   [clapp]

Btw ovo ti je odllican potez posto sam se ja zabrinuo kad sam vidio cistocu i pedanteriju na tvojim motorima  ;)

Bojan

Citat: UFF poslato 15 Januar, 2017, 00:52
a koji vam to qrac treba?
sta ne moz' da se jebete i zivite srecni i bez braka?

samo problemi u slucaju da dodje do raskida i deoba imovine nikakvu prednost ne vidim

ako je ne ozenis ne mozes da je volis?
Posto sam probao obe varijante mogu da napravim kratki rezime.
Ako veza OK odlicno je u obe varijante a ako je odnos los postoje samo dva resenja, razlaz ili nastavak u mizernom zivotu. Dali je brak ili slobodna veza potpuno je svejedno.
Pravno gledajucii slobodna veza ima ista prava i obaveze kako u zivotu tako i u razlazu (provereno) Iznenadio bi se koliko malo je potrebno uz svedoke da ti devojka postane pravno partner.
Sto se tice prakticnosti tu je brak u prednosti uglavnom zbog prezimena i zajednickog boravka na istoj lokaciji. Posebno kad stignu deca.
Mada ce mnoge da kazu da im je svejedno, istina je da zene preferiraju brak. Isto tako i zele decu samo sto neke to shvate prekasno pa onda bude  [srednjiprst]

mi¹ko_kolo

Upravo tako, lo¹a veza ne mo¾e da se pobolj¹a brakom kao ¹to ni dobru vezu ne mo¾e brak da upropasti. Ko ka¾e drugaèije, krije ne¹to. Ona veza koja je propala u braku nije bila dobra ni pre njega. Samo ¹to to dvoje nisu hteli sebi da priznaju ¹ta je to ¹to ne valja. 

TEEfqd

#14778
ovo nema koji muskarac nije iskusio. zena napravi situaciju ti i ona protiv celog sveta i dok skontas gde ti je dupe gde glava odjednom je zena i ceo svet protiv tebe.
zato muskarac treba da ulaze u sebe ceo zivot jer jedino tako ne moze da propadne a uspeh u svemu mu je zagarantovan. zene preferiraju brak zato sto ovo drustvo preferira zene, jednostavno.
u braku se zena oseca bezbedno i ogradjeno jer je drustvo cuva. bez toga sve shvataju kao neozbiljno i gubljenje vremena (sto je cista manipulacija i obrtanje vrednosti u svoju korist).
I NEMA NISTA LOSE U TOME.


muskarci budite pametni, predbracni ugovor. zastitite sebe. zivi bili

kosta92

Citat: redshadow poslato 15 Januar, 2017, 16:08



muskarci budite pametni, predbracni ugovor. zastitite sebe. zivi bili
[clapp] [thumb_up]
Sam biras kako zivis ! :)