Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazza

Dve takse po 25 evra plus putni troskovi 50 plus .... tad su me vec izvukli iz crkve.
I may be dumb, but I'm not stupid.

Hurricane

...e vidi¹, ja sam se ba¹ zato u manastiru venèao onomad, s tim ¹to mi nije slu¾io venèanje pop nego monah iz tog manastira,

naravno nije ni dinara jednog uzeo...

mi smo nakon toga darivali manastir nekom ikonom raðenom u zlatu ali to je bilo samo zato ¹to smo mi tako hteli...


znaèi, verenicu pod ruku, blagoslov od va¹eg popa, da mo¾ete bilo gde i onda u neki manastir kuc kuc bez najave..

odbiti vas neæe sigurno, druga je to prièa..


ili jo¹ bolje ne venèavajte se uop¹te

UFF

 [rofl]  eto ti covek sa iskustvom

mi¹ko_kolo

Svaki put kada se povede prièa o ovome, ja ne mogu da se naèudim ljudima. Za 30+ godina koliko nosim kolaè u crkvu, kr¹tavam, venèavam, sa'ranjujem... nikada nisam do¾iveo da mi ijedan sve¹tenik ka¾e "toliko para". Dam koliko smatram da treba, ne potcenjujuæi ali ni precenjujuæi nièiji rad. I sve u redu. Ni jedan mi nije rekao "malo je" ili da me uhvatio za rame da me pita "¹ta je ovo". I za ovo, kao i za sve ostalo (lekare, birokratiju, profesore...), smo delimièno i sami krivi.

Lazza

Citat: Hurricane poslato 13 Januar, 2017, 10:51
...e vidi¹, ja sam se ba¹ zato u manastiru venèao onomad, s tim ¹to mi nije slu¾io venèanje pop nego monah iz tog manastira,

naravno nije ni dinara jednog uzeo...

mi smo nakon toga darivali manastir nekom ikonom raðenom u zlatu ali to je bilo samo zato ¹to smo mi tako hteli...


znaèi, verenicu pod ruku, blagoslov od va¹eg popa, da mo¾ete bilo gde i onda u neki manastir kuc kuc bez najave..

odbiti vas neæe sigurno, druga je to prièa..


ili jo¹ bolje ne venèavajte se uop¹te

Nismo mogli da dobijemo blagoslov od naseg namesnika da se vencamo kod koga mi hocemo, morao je on da dodje ili posalje nekog :)

Taj manastir je zenski tako da tamo nije mogao da te venca tek tako neko a palo mi je na pamet i da pitam nekog popa uz put da dodje i venca me ali je on rekao da ne moze bez odobrenja mog... mafija
I may be dumb, but I'm not stupid.

mkt

sto niste samo u opstini i cao

Lazza

Citat: mkt poslato 13 Januar, 2017, 11:21
sto niste samo u opstini i cao

Ma to kad pocnes da jedes govna onda jedes do kraja... jednom se zenim i jednom razvodim :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

PECA BMW

Citat: Hurricane poslato 13 Januar, 2017, 10:51

znaèi, verenicu pod ruku, blagoslov od va¹eg popa, da mo¾ete bilo gde i onda u neki manastir kuc kuc bez najave..


vidis u cenovniku , to kosta 4 ili 6000 din
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

MIGE

Citat: BOKYBOY poslato 12 Januar, 2017, 11:04
ZAPROSILA ME DEVOJCICA!!! Izgleda da ce na leto da bude Manijacka svadba... [vatromet] [vatromet] [vatromet]
[dobarpost] [thumb_up] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet]

Hurricane

Citat: PECA BMW poslato 13 Januar, 2017, 16:28
Citat: Hurricane poslato 13 Januar, 2017, 10:51

znaèi, verenicu pod ruku, blagoslov od va¹eg popa, da mo¾ete bilo gde i onda u neki manastir kuc kuc bez najave..


vidis u cenovniku , to kosta 4 ili 6000 din

Vidi stvarno, znaèi izvaljeno..

PECA BMW

Citat: BOKYBOY poslato 12 Januar, 2017, 11:04
ZAPROSILA ME DEVOJCICA!!! Izgleda da ce na leto da bude Manijacka svadba... [vatromet] [vatromet] [vatromet]

Druze , evo ti formular , odstampaj da imas . Trebace ti kad dolazis na MM druzenje :

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: Hurricane poslato 13 Januar, 2017, 10:51
...e vidi¹, ja sam se ba¹ zato u manastiru venèao onomad, s tim ¹to mi nije slu¾io venèanje pop nego monah iz tog manastira,

naravno nije ni dinara jednog uzeo...

mi smo nakon toga darivali manastir nekom ikonom raðenom u zlatu ali to je bilo samo zato ¹to smo mi tako hteli...


znaèi, verenicu pod ruku, blagoslov od va¹eg popa, da mo¾ete bilo gde i onda u neki manastir kuc kuc bez najave..

odbiti vas neæe sigurno, druga je to prièa..


ili jo¹ bolje ne venèavajte se uop¹te
Vidim u sreænom si braku... :o ;D :-*





Citat: PECA BMW poslato 13 Januar, 2017, 23:57

Druze , evo ti formular , odstampaj da imas . Trebace ti kad dolazis na MM druzenje :

Trebalo je da pre stavljanja slike napi¹e¹, uznemirujuæi sadr¾aj... :o :o :o ;D

Hurricane

...obrati pa¾nju na poslednji red..

Mo¾da zato i nisam vi¹e u braku jer nisam platio..  [neampojma]

Lazic


mali_zmaj

Citat: PECA BMW poslato 13 Januar, 2017, 23:57
Citat: BOKYBOY poslato 12 Januar, 2017, 11:04
ZAPROSILA ME DEVOJCICA!!! Izgleda da ce na leto da bude Manijacka svadba... [vatromet] [vatromet] [vatromet]

Druze , evo ti formular , odstampaj da imas . Trebace ti kad dolazis na MM druzenje :


al odmah sam skinuo id¹tampao deset komada. kad nisam spao sa stolice kad sam vidjeo ovo!! surovo mogu ti reæ,al istinito!!
jin-jang

UFF


Lazic

Raspikuæo... Fensi ¹mensi raspikuæo... ;D A èak nema ni na¹a slova... ;D

UFF

nikad ih ni koristio nisam nit planiram da pocnem
najezim se kad vidim nasu tatstaturu

mareskin

Citat: UFF poslato 14 Januar, 2017, 18:33
nikad ih ni koristio nisam nit planiram da pocnem
najezim se kad vidim nasu tatstaturu

Planiram da menjam tastaturu i verovatno æu Logitech MK520 be¾ièni set.
Na tvom K740 mi smeta veliki DEL taster bez Inserta.

Kakva je za kucanje?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

kratak hod kao kod laptopa i bezsumna sto su pored osvetljenja (samo dugmad a ne oko istih sto bi te zaslepljivalo nepotrebno kad kucas u mraku) i bio glavni razlog za kupovinu
u koriscenju veoma prijatan osecaj a ja sam bas i trazio da bude veci enter i delite jer su ta dva tastera pored space-a najcesce korisceni a insert nikad u zivotu koristio nisam :) kao i jebeni scroll lock npr
uz nju sam hteo mx master ali me nerviraju lose postavljeni forward i back dugmici za palac i nicemu mi ne sluzi skrol tockic na palcu (nit radim video obradu nit koristim exel tabele) pa sam uzeo performance mx
mogao sam duzmem MX800 bezicnu verijantu ali tastaturu nikad ne pomeram sa stola pa koja je poenta onda da bude bezicna osim mogucih problema u radu i dodatnog troska za zamenu baterije?
neko ko voli da se odalji od kompa ok ali ja i filmove gledam iz fotelje iz koje kuca tj radim