Glavni meni

xenon alarm itd

Započeo clutch&brake, 07 Februar, 2013, 13:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

E ovako. moj jako jako dobar drug vec god radi xenone,alarme,muziku.. ja sam na motor stavio ksenone na auto i bruka rade. ne crkavaju,ne trepere i ostala sranja. na ceraku se nalazi i za manijake ce biti popust. joca se zove 0652225555.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Jefta

Koju god temu da otvorim ono kanarinac. Nekako sam se navikao na majora da ga ima u svakoj temi, ali ne i na kanarinca

clutch&brake

axaxaxaxa pa svi se mi petljamo u sve teme.. ,meni prosto bude cudno kada listam teme pa nekoga nema u temi  :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac

Ma mislio sam da je jedan drugi Joca :D A i dosadno mi je,vozim neku carinu pa blejacim ovse :D

Major

Citat: Jefta poslato 07 Februar, 2013, 15:17
Koju god temu da otvorim ono kanarinac. Nekako sam se navikao na majora da ga ima u svakoj temi, ali ne i na kanarinca

Pa bez mene bi vam bilo dosadno ;D

Hohštapler

Jel ima projektore, bi xenone H4 i po¹to?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

gore u prvom postu imas broj tel pa ga okreni. ja nemam tal u ovoj prici i ovo sam stavio da bih pomogao njemu a i vama drugari jer je povoljan sa cenam i dace popust. zovi ga slobodno i pozovi se na manijake  t.j forum
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Citat: njanja poslato 07 Februar, 2013, 16:24
gore u prvom postu imas broj tel pa ga okreni. ja nemam tal u ovoj prici i ovo sam stavio da bih pomogao njemu a i vama drugari jer je povoljan sa cenam i dace popust. zovi ga slobodno i pozovi se na manijake  t.j forum

Ma neæu nikog da smaram, pitam samo onako, sad sam naruèio i neke èizme i pantalone i sva¹ta jo¹, totalno sam bez para...
ovih dana sam bio gledao neke projektore pa reko da pitam èisto onako, ako mo¾da zna¹....
Kad bude do¹lo do toga, zvaæu, hvala puno!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

Citat: Jefta poslato 07 Februar, 2013, 15:17
Koju god temu da otvorim ono kanarinac. Nekako sam se navikao na majora da ga ima u svakoj temi, ali ne i na kanarinca

hahaha nekad se tako pricalo za mene ;D

p.s
prica se jos uvek ;D