Glavni meni

BMW F800GS utisci....

Započeo davidoff, 06 Februar, 2013, 09:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

davidoff

Jos uvek ne...razmisljam jos uvek,propala je "dobra" ponuda ali je moped jos aktuelan ali po drugoj ceni i uslovima,ko me je.e kad sam dugo razmisljao...u svakom slucaju ce biti propelerac sad ovaj ili neki treci to je pitanje...
We won't forget you Marco....


UFF


davidoff

I hocu.. :P I ne dam ti krug... :P Salim se pojma nemam jos sta cu i kako cu sve je u igri...javljam sta sam uradio...
We won't forget you Marco....


Zeljkamp

Ako imas mogucnosti odmah kupi 1200 jer ces kad tad na njega. ;)
TwinZ Auto & Moto

UFF

sta ce mi krug na krmaci od 1200kubika bre?
imam i ja bmw od 2000kubika
od prilike su iste sirine i tezine samo moj ima malo bolju zastitu od vetra i malo je stabilniji  :P

davidoff

We won't forget you Marco....


easy

au covece ala ti ne znas sta hoces :)

Jefta

samo da se ovo ne pretvori u jos jednu kanarincevu temu o kupovini :-)

Major


mkt

kupuj brate il ode onda ova tema u 100 strana  [rofl]

srbac

Bolje kupi GS 650(jeftinii je dosta) on ima 800 ccm to samo ima kod svaba, he he he

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/bmw/bmw_f650gs%2012.htm

Mad Max

posto si javno postavio pitanje, ja cu odgovorit, nisam ga vozio, ali sam gledao i to je moj motor koi ce da stoji kraj R-a, znaci, KUPUJ
Brzi od smrti, Jaci od bola

Vlajko

Da imam para sigurno se ne bih toliko razmi¹ljao  :P

Jo¹ uvek je ovo te¹ko dostupan motor za veæinu..

Inaèe ovu vo¾nju je Mika izvozio na skroz æelavim gumama..takozvanim lubenièarkama  [yahoo]

Divčibare 15. januar 2011.

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF

Citat: Vlajko poslato 10 Februar, 2013, 00:38
Inaèe ovu vo¾nju je Mika izvozio na skroz æelavim gumama..takozvanim lubenièarkama  [yahoo]

ma nemoj bre da nas lazes to je nemoguce jer kazu da to nije motor za offroad
mika sigurno ima komplex zrtve marketinga i vi ste sanjali da je on vozio sa vama

Aussweis

Moj kom¹ija ga ima, vozi ga sve vreme-skoro sve vreme, osim kada veje i kada je napadao sneg.. Zimi je motor osoljen do jaja, beli se, plakne ga s'vremena na vreme i tera dalje a na proleæe sija.
Ni na ¹ta se do sada nije ¾alio a pre¹ao je koliko neæe¹, ima i kofere za dalji put, ni¹ta mu nije propu¹talo kad ih zatvori, uvek se drka sa nekim vizirima i nepotrebnim dodacima, ¹ta æe, èovek voli da se zanima :) Jedino ¹to je pominjao, ali nije bila zamerka, je da bi on lièno voleo da su mu malèice du¾e brzine, ali to je individualno..
Kad pomene¹ potro¹nju, odma' se nasmeje iako ima love. Ka¾e da je to jedini motor koji je vozio du¾e od 3 godine, a menja ih kao æega, ¹to ima odreðeno znaèenje :)
Eto, to je ono ¹to sam ja saznao od njega iz njegovog ugla, jer ne da motor ni za ¾ivu glavu pa nisam okrenuo ni krug na njemu.
Sve ima cenu ili čast!

pit

Citat: UFF poslato 10 Februar, 2013, 00:57
Citat: Vlajko poslato 10 Februar, 2013, 00:38
Inaèe ovu vo¾nju je Mika izvozio na skroz æelavim gumama..takozvanim lubenièarkama  [yahoo]

ma nemoj bre da nas lazes to je nemoguce jer kazu da to nije motor za offroad
mika sigurno ima komplex zrtve marketinga i vi ste sanjali da je on vozio sa vama

                A gde si ti vido da je bilo off-rouda.....samo blatnjavih puteva gde malo malo pa se prevrne neko.I poneka livada.....idi begaj.

prpa_zr

nisam imao prilike da ga vozim, drugar je imao do pre neki dan.. presao je na 1200 mada meni se to cini totalno razlicito..
na oko jedino sto bi zamerio kod 800-tke je sto bi tank mogao biti za koju litru veci

doktor

To sto nema da se nabavi ni 5 godina star ispod 8000, a nov je 10500, govori koliko drzi cenu...po svemu sudeci, ne za dzabe.
Bikers work is never done!

Boban_m

Citat: Aussweis poslato 10 Februar, 2013, 01:04
Jedino ¹to je pominjao, ali nije bila zamerka, je da bi on lièno voleo da su mu malèice du¾e brzine, ali to je individualno..
Ako se ne varam, postoji opcija 2 mjenjaca, sa kracim i duzim prenosom. Kepo je rekao da je prva preduga za off kad je probao Mikin F800, tako da... [neampojma]

doktor

Ta opcija sa 2 menjaca je za 1200 ADV
Bikers work is never done!