Glavni meni

BMW F800GS utisci....

Započeo davidoff, 06 Februar, 2013, 09:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pit



      A sta mislis klako su onaj kamen popeli gore... na ledjima....pa tu pice Lade nive i traktori samo tako....a gde moze traktor sto ne bi mogla i afrika....mada....


con3

drz400 je ovde dobitna kombinacija :)

pit


Stara planina je prelepa i ogromna ...ja sam obilazio ovna deo oko Babinog zuba ...ima sta da se vidi i sto je najlepse vrlo je prohodna ...putevi su ok...naravno trebalo bi da se ide samo ako je suvo .

pit

http://www.t-rexriders.com/forum/index.php?topic=5335.0

   Recimo i Veliki Jastrebac je odlican za voznju....popeo sam se na vrh sa putnim gumama iako je bilo i jacih uspona i ne smatram to za neko fenomenalno dostignuce...a ako sam ja mogo sa TDM -om onda moz zamilsiti taj off-roud.
      Inace proso sam i mali Jastrbac negde od Krajkovackog jezera do Vrha ima oko 30 km sumskih puteva.....pa jesam li ja Off rouder ili samo vozxim kroz sumu putnim motorom.I to sa dvoje.Imam tu i neke slike mrzi me da kacim.

Vlajko

Znamo i mi koji bi tu motor najlak¹e se uspentrao..ali meni bi recimo bio smor da vuèem motor na prikolici stotine km do odredi¹ta..menjam gume i jebavam ale..

Koliko su na¹e krave te¹ke i velike.. isto toliko su i udobne u odnosu na ostale daske.. tako da svako tera ono ¹to mo¾e i misli da mu valja..

meni je moj odlièan i mo¾da bih ga menja za f800.. al kad bi bio 2-3 soma..  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pit

Citat: Vlajko poslato 10 Februar, 2013, 22:17
Znamo i mi koji bi tu motor najlak¹e se uspentrao..ali meni bi recimo bio smor da vuèem motor na prikolici stotine km do odredi¹ta..menjam gume i jebavam ale..

Koliko su na¹e krave te¹ke i velike.. isto toliko su i udobne u odnosu na ostale daske.. tako da svako tera ono ¹to mo¾e i misli da mu valja..

meni je moj odlièan i mo¾da bih ga menja za f800.. al kad bi bio 2-3 soma..  :P

         I to je tacno...kompromisa tu nekog nema.....mozda TTR 600 ....donekle.

Bishke

Gde je Misa da kaze :

Moze i prs' u oko ali boli !
[rofl]

Prelepi predeli,stvoreni za voznju !
You should do one thing every day that scares you

srbac


Panta Zemunac

Citat: kepo poslato 10 Februar, 2013, 16:58
Ljudi koji nikad nisu sisli sa asfalta pisu o off road voznji, i sto je najgore neupuceni im veruju. I posle kazu sto je propao rock n roll.

Kepo a da te pita cika Panta ne¹to...


©to si pored Afrike kupio motorce za enduro vo¾nju po Divcibarama...

Pa sam si putopis dao kako si se proveo sa Afrikom na offu....3 puta zaglavljen do gu¹e!!

NAPARAVIMO RAZLIKU IZMEÐU OFFA I MAKADAMA!!!


Ja Afriku gotivim ali off i oni snimci sa YTa su za 0.05 % bajkera!!

F 800 nije za off...i .

Taraba

#111
Al ga vi tupite o nebitnim stvarima. Da li se off roadom smatra svaki silazak sa asfalta ili se off roadom smatra Romaniacs tura je nebitno.
Sve je to off road, samo je razlika u izazovnosti terena. Ja ti garantujem da bi David Knight isterao taj F800 gde 99% ljudi iz Srbije ne bi moglo ni 450EXC da proteraju.

Zna se kuda može F800GS da se tera i za koje je terene, a to je većina off vožnji koje se organiziuju u Srbiji.
Ko hoće da ide u šumu i da se provlači gde ljudska noga nije kročila, taj će da traži nešto lakše.

Sve je moguće, dok se ne dokaže suprotno.

www.youtube.com/watch?v=DlrkTbbV_bQ
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

kepo

 Cika Panto,
Da ti nebi ja sad ovde palamudio dve srane, poteraj ti to motorce sto imas i dodji na bilo koju enduro voznju, i sve ce ti biti mnogo jasnije.



Panta Zemunac

De, de ne ljuti se..

kada sam pazario Afriku svi su mi se smejali kada sam je nazivao ''putnim endurom''.....Sa 70kg sam je pred celim ''U¹æem'' podigao....ali....odmoran, ustao sa stolice, oboren  na ravnoj travi....ali, da li bih mogao posle par sati lomatanje, skliznut u jarugu a sam, samcijat!!!!!
F800, prelep i pre bih je nego GS1200....ali asfalt, makadam, utabane staze i to je to i to ne evrujem da bih oti¹ao sam na ne¹to malo te¾e!!

Lako je kurciti se pred vas desetoricom koji ce priskocitiu pomoæ ali ajde kao Farbaè, sam na more preko planina isu¹enim koritom potoka....

kepo

Cika Panto, ne ljutim se uopste nego nemam zivaca da ti objasnjavam. Da si bio nekad na takvim voznjama i da si imao bilo kakvog iskustva sa tom voznjom, sigurno me nebi tako nesto ni pitao.

pit

     

          A i ti si uskusan u pm...do juce su te gurali po Kosjericu da uplais raspalog bemvea pa kupio afriku pre par godina provezo par brda  i sad ce nam prodajes muda za burege....moze ali na buljoljub forumu ..

kepo


pit

Citat: kepo poslato 11 Februar, 2013, 18:51
Masni, pusi mi dupe.


       Eto ti sad ...;jos si i nekulturan...aj sto lazesr nego pocinjes da vredjas ....ne mozes da podneses da sam te pobedio posteno na Kokinom brodu.Aj pogledaj se u ogledalo videces ds ti je porasto nos....i zakuni se u decu da ovo nije istina.
       Vidi mi smo takve nevaspitrane kao sto si ti proterali ....uglavnom su na buljoljubu(cast pojedincima koji su normalni).
      Lazovcino jedna .....ne mozes sportski da podnese poraz.
           
         

easy

iskreno, ne kapiram tu vasu opsesiju voznjom po raznoraznom krshu brzinom malo vecom od hoda. mislim, priroda je super, kapiram da je i zezanje fenomenalno, ali poenta prevoznog sredstva je valjda da stignes negde brze nego kad bi isao peske i da se pri tome ne povredis ili sjebes prevozno sredstvo? :)

Vlajko

Dobro ¹to si se provozao nekad.. 80-100 na makadamu je mnogo uzbudljivije nego na asfaltu..ako ni¹ta drugo..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor