Glavni meni

BMW F800GS utisci....

Započeo davidoff, 06 Februar, 2013, 09:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PeraM

A zaboravio si, trosi 50litara specijalnog beznina kojeg kupujes u apoteci!
Al sam se jaheboooo [glavazid]

UFF

najgore od svega je sto ja znam kako su se njih dvoje zajebali i pored toga ja cu da se zajebem takodje nadam se vec sledece sezone

con3

Ja necu da se zajebem ja cu da kupim xr650 r ,sutra ktm ide u oglase  ;)

pit

Citat: con3 poslato 20 Februar, 2013, 02:01
Ja necu da se zajebem ja cu da kupim xr650 r ,sutra ktm ide u oglase  ;)

         Pametno zboruvas momce pametno.


PeraM

Citat: UFF poslato 20 Februar, 2013, 01:52
najgore od svega je sto ja znam kako su se njih dvoje zajebali i pored toga ja cu da se zajebem takodje nadam se vec sledece sezone

UFF-e, prodam ti moj da se resim bede!!!

UFF


pit



Jebo te Uffe pa to ce ti bude peti motor u ergeli i ti si naso da pitas mene odakle mi pare.ccccccccc

UFF

jebu me godista mojih motora

Bishke

sve teske maloletnice ;D
nijedna punoletna
You should do one thing every day that scares you

PeraM

Citat: UFF poslato 20 Februar, 2013, 11:39
jebu me godista mojih motora

Moj ef je '08. Tako da ti ostaje prazno za '05 pa da vezes lancano svoje konjice!

UFF

kad kupim ef-a prodajem trandzu (koji ce mi qrac pored njega?) tako da ce biti vezani  [yahoo]

PeraM


PeraM

Nema probas bez 20 Litara benzina onog iz apoteke! [nono]

Gvozden

PErin Fosamsto je kao nov...  [thumb_up]

pit


       
Citat: Gvozden poslato 20 Februar, 2013, 16:20
PErin Fosamsto je kao nov...  [thumb_up]


    Vidim Pera je mnogo ponosan sto je ponosni vlasnik fosamstotine.

Gvozden

Bio on i ponosni  KTemdzija, pa se resio kamenaca u bubregu i prodao drugom bolesniku   [rofl] [rofl]

pit

Citat: Gvozden poslato 20 Februar, 2013, 16:32
Bio on i ponosni  KTemdzija, pa se resio kamenaca u bubregu i prodao drugom bolesniku   [rofl] [rofl]

     Eto sad mu se pruza prilka da se oslobodi svog ponosa dok je vreme...i pacijent vruc.

PeraM

Citat: pit poslato 20 Februar, 2013, 16:34
Citat: Gvozden poslato 20 Februar, 2013, 16:32
Bio on i ponosni  KTemdzija, pa se resio kamenaca u bubregu i prodao drugom bolesniku   [rofl] [rofl]

     Eto sad mu se pruza prilka da se oslobodi svog ponosa dok je vreme...i pacijent vruc.

Malo ti¹e! Ako UFF proèita propade mi trgovina! E onda sam se venèao sa efosamsto!
UFF je dobro do¹ao! Kod mene ima piæe, klopu a ono treæe neka ponese i meni komada jedan! Ako mo¾e plavo?

Gvozden

#199
Dobijesh camac i ZZr ( sredjen ) za TA i svi srecni.. mozda josh koji evro preko  za neko pragnje protiv uroka... :)
Ustvari.....mozda bolje da bacite pragnje ako se djorate, da se ja ne mesham  [cheers]