Glavni meni

BMW F800GS utisci....

Započeo davidoff, 06 Februar, 2013, 09:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

nije skupo?
jel si zvao?
kako mislis da moze motor od preko 10k star godinu dana koji prodaje ovlasceni diler da bude povoljna kupovina?

vasqez

Mislim da taj primerak ima jos gomilu opreme na sebi a koliko se ja secam mislim da mu je cena 10.5K

srbac

Mislim da je dosta jeftiniji nego nov...

UFF


srbac

Ja mislim da bi za 9000e otisao sa svim dodatcima....kaze moze zamena....znaci ima lufta....

vasqez

Ako si zainteresovan ne kosta nista da pozoves  :D

pit




                  Takva kupovina je ok samo ako se kupuje od poznatog coveka ...tj zna se istorija vozila.Ovo vazi iza kola i za sve.Kad vec dajes tolu lovu daj jos soma i budi prvi....jebes dodatnu opremu.

davidoff

Ja sam zvao za taj u Radulovicu jos kad se pojavio u oglasu,motor kosta 10.500 eur. Od opreme ima sto je na njemu,to je neka specijalna serija sa tim rally bojama,neko ga je menjao za velikog GS-a.
We won't forget you Marco....


marckony


Panta Zemunac

Citat: Jefta poslato 12 Februar, 2013, 18:39
Па и на ендуро туре и не треба да се иде сам. Негде паднеш и сломиш ногу рецимо, а сам си, и шта да радиш, а баш си у рупи где немаш мобилног сигнала. нађу те после 20год :) Мотор зарђао, а од тебе остале кости

Pa sada ispade da je Farbaè trebao da povede jo¹ trojicu do mora da poseti svoje!!?!
Koliko ljudi po¾ele da se sami izduvaju na Fru¹koj lii Avali?

Ma svi se ovde sla¾emo da je to jedan od najlep¹ih bembara (novijih) i da bi ga rado posedovali ali tema je koliko je zaista on za off i ¹ta mi pojedinacno, smatramo offom!!

johann

Tema je toliko zasrana da mi ne pada na pamet da pi¹em ne¹to ozbiljno... Samo ofovanje..

pit



           
Citat: johann poslato 16 Februar, 2013, 23:06
Tema je toliko zasrana da mi ne pada na pamet da pi¹em ne¹to ozbiljno... Samo ofovanje..

   Pa pisi kako si se proveo sa njim na off-roudu...bilo bi interesantno potencijalnim kupcima tvoje iskustvo ...ili kako si recimo '' odro''R-ie na Misheluku...i tako te dugodovstine.

Bishke

Citat: Panta Zemunac poslato 16 Februar, 2013, 22:34
Citat: Jefta poslato 12 Februar, 2013, 18:39
Па и на ендуро туре и не треба да се иде сам. Негде паднеш и сломиш ногу рецимо, а сам си, и шта да радиш, а баш си у рупи где немаш мобилног сигнала. нађу те после 20год :) Мотор зарђао, а од тебе остале кости

Pa sada ispade da je Farbaè trebao da povede jo¹ trojicu do mora da poseti svoje!!?!
Koliko ljudi po¾ele da se sami izduvaju na Fru¹koj lii Avali?

ovo za izduvavanje u off-u si upravu,jbg svi bi da se voze sami po off-u,ali nije pametno,kao i gomila stvari u zivotu...
You should do one thing every day that scares you

UFF

Citat: pit poslato 14 Februar, 2013, 09:39



                  Takva kupovina je ok samo ako se kupuje od poznatog coveka ...tj zna se istorija vozila.Ovo vazi iza kola i za sve.Kad vec dajes tolu lovu daj jos soma i budi prvi....jebes dodatnu opremu.


eto i pit da kaze nesto pametno  [clapp]


nece da se mi se uvredi znam-poznajemo se  ;)

a i dao sam mu zahvalnicu

prpa_zr

Citat: UFF poslato 16 Februar, 2013, 23:52
Citat: pit poslato 14 Februar, 2013, 09:39



                  Takva kupovina je ok samo ako se kupuje od poznatog coveka ...tj zna se istorija vozila.Ovo vazi iza kola i za sve.Kad vec dajes tolu lovu daj jos soma i budi prvi....jebes dodatnu opremu.


eto i pit da kaze nesto pametno  [clapp]


nece da se mi se uvredi znam-poznajemo se  ;)

a i dao sam mu zahvalnicu

kud ide ovaj forum, kad Uff daje zahvalnicu Pit-u?
jo¹ æe mohikanac da izaðe iz banane kako smo krenuli :D

pit


Panta Zemunac

Evo jo¹ jedne zahvalnice ¹to je razmrdao lenje guzice da napi¹u pone¹to! [watching]

PeraM

Citat: johann poslato 16 Februar, 2013, 23:06
Tema je toliko zasrana da mi ne pada na pamet da pi¹em ne¹to ozbiljno... Samo ofovanje..

Svaka cast Johane!
Napisao sam text ali sam odustao poslati ga!
Bice zanimljivije da ponudim moj ef osamsto na prodaju?! Ma vozicu sinovu Yaomahu XT660R! Svakako ovaj ef je samo marketinski trik na koji smo naseli ti i ja!

johann

Citat: PeraM poslato 19 Februar, 2013, 22:29
Citat: johann poslato 16 Februar, 2013, 23:06
Tema je toliko zasrana da mi ne pada na pamet da pi¹em ne¹to ozbiljno... Samo ofovanje..

Svaka cast Johane!
Napisao sam text ali sam odustao poslati ga!
Bice zanimljivije da ponudim moj ef osamsto na prodaju?! Ma vozicu sinovu Yaomahu XT660R! Svakako ovaj ef je samo marketinski trik na koji smo naseli ti i ja!

Tako je Pero ja sam èuo da su nas neopisivo zajebali i prodali MUDA za bubrezi   ;D

Motor je kanta, ide ko trudna krava s plomljenom nogom  ;D

pit



         Pa dobro ne morate bas svoma da kazete da ste se zajebali....ima valjda nesto i pozitivno kod  njega...ajde slobodno iznesite utisce....ajmo Johane sta se stidis...ti si ga bar isprobao po terenu pa mozes rec -dve.