Glavni meni

kozna jakna

Započeo Ivan 1986, 30 Januar, 2013, 17:33

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivan 1986

Jakna je iz svajcarske,jako dobro izgleda i lepo stoji.
Broj 46,za devojke stvarno lep model. Mekane protektore ima.Za vise informacija slobodno pitajte na mob.
cena 40eura

[attachment deleted by admin]

Ivan 1986


Dutchman

daj po srpski , koliko je visoka devojka na slici i koliko ima kila ... godine i njen telefon ne mora :D

Ivan 1986

haha,sestra je na slici,tako da za broj mora da se prodju odredjeni kriterijumi :).
Visina - 168 cm
Tezina - 54 kg

CBRR1


rboban

NIje CHINA, vec iz 1986 godine..... vidis NICK?
Ride It Like You Stole It

mkt

ti si imao na tezgi nesto ovog tipa ako se ne varam

CBRR1

Citat: mkt poslato 31 Januar, 2013, 22:02
ti si imao na tezgi nesto ovog tipa ako se ne varam
Jos je imam,ostala plava i crvena 2500din,ali nova,al ovaj ocigledno hoce jos i da zaradi na polovnoj jakni... [facepalm]

eclipse4

hmmmm,znaci visina 168cm i tezina 54kg...samo trenutak da ubacim u kalkulator......super,prosla je sve kriterijume,sad daj broj ;) ;) ;)

srecna prodaja ;)

CBRR1

Citat: eclipse4 poslato 31 Januar, 2013, 22:06
hmmmm,znaci visina 168cm i tezina 54kg...samo trenutak da ubacim u kalkulator......super,prosla je sve kriterijume,sad daj broj ;) ;) ;)

srecna prodaja ;)
Sta prodaje sestru...

Ivan 1986

Citat: mkt poslato 31 Januar, 2013, 22:02
ti si imao na tezgi nesto ovog tipa ako se ne varam
Citat: CBRR1 poslato 31 Januar, 2013, 22:03
Citat: mkt poslato 31 Januar, 2013, 22:02
ti si imao na tezgi nesto ovog tipa ako se ne varam
Jos je imam,ostala plava i crvena 2500din,ali nova,al ovaj ocigledno hoce jos i da zaradi na polovnoj jakni... [facepalm]
Ako mislis ozbiljno,onda aj da vidim da ti je poklonimo  :D....Jaknu mi je dao drug da mu prodam,majke mi,kaze da je iz svajcarske,verujem mu. 2500 za koznu jaknu,to je malo smesno

CBRR1

ovo je skaj kao i kod mene na tezgi,i zato 2500din

Major

Ja pazario od CBRR1, jeste skaj ali za 2500 dindzosa ne moze bolje.
A ova jasa mi bas lici na onu crvenu koju sam gledao za zenu.

Si ti siguran da je ovo prava koza?

I jedan savet ne stavljaj slike sestre, majke, devojke, babe, strine, ujne, tetke ovu su bre manijaci ;D ;D ;D

eclipse4

bolje da stavljaju na net nego da idemo po kucama ;) ;) ;)

Dutchman

au bre ko te uchio da slikash , pa shto glavu odseche , kako sad da znamo dal je dobra jakna

Ivan 1986

Citat: Major poslato 01 Februar, 2013, 13:01
Ja pazario od CBRR1, jeste skaj ali za 2500 dindzosa ne moze bolje.
A ova jasa mi bas lici na onu crvenu koju sam gledao za zenu.

Si ti siguran da je ovo prava koza?

I jedan savet ne stavljaj slike sestre, majke, devojke, babe, strine, ujne, tetke ovu su bre manijaci ;D ;D ;D
Bas cu da proverim,stvarno mi nije padalo na pamet da nije koza. A za slike,ma opusteno  :D

Ivan 1986

Citat: Ivan 1986 poslato 01 Februar, 2013, 20:52
Citat: Major poslato 01 Februar, 2013, 13:01
Ja pazario od CBRR1, jeste skaj ali za 2500 dindzosa ne moze bolje.
A ova jasa mi bas lici na onu crvenu koju sam gledao za zenu.

Si ti siguran da je ovo prava koza?

I jedan savet ne stavljaj slike sestre, majke, devojke, babe, strine, ujne, tetke ovu su bre manijaci ;D ;D ;D
Bas cu da proverim,stvarno mi nije padalo na pamet da nije koza. A za slike,ma opusteno  :D
Nema sanse da je skaj,teleca koza sto posto. postavicu kasnije slike na rubovima,a i teska jakna kao zemlja

Ivan 1986

Citat: CBRR1 poslato 01 Februar, 2013, 11:23
ovo je skaj kao i kod mene na tezgi,i zato 2500din
Nije skaj,postavicu ti slike kasnije ili sutra. a ti ako imas pusti neku sliku da uporedimo bas.

MotoManijak

ja imam istu takvu od skaja ali moja je zute boje

Ivan 1986

daj neko neka postavi sliku,gde moze da se vidi da je skaj. Stvarno nemam nameru da lazem,pogotovo jer nije moja jakna. ja sam 90 posto siguran da je koza,postavicu slike gde se na ivicama vidi nalicje