Glavni meni

Goretex ili koza

Započeo coa_sm, 28 Januar, 2013, 00:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

coa_sm

 Da vas pitam... Trebao bi da uzimam opremu, pa me zanima jel bolje Goretex ili koza?
i cija oprema je dobra?

Unapred zahvalan

sibin

uzmes kozu, pa pravac plava ostriga

Blue Oyster Bar  :D

coa_sm

hahah :D nisam mislio tu kozu :)
:D

sibin

sta znam ja je nevolim kazu da je bolja. po meni tekstil od recimo alpinestars jeste malo skuplje ali opet nije kao koza. ima tu sigurno dosta dobrih brendova ali ima ljudi koji vise znaju.

dzimika

goretex je skup skoro isto kao i koza, u nekim slucajevima mozda cak i skuplji u zavisnosti od marke do marke
mozda neka sheltex membrana, isto samo duplo jeftinije od goretexa

Gvozden

Ako mozes da se pruzis gorotex. Koza je isto dobra, ali mislim da je odeca sa gorotexom univerzalnija. Ako das neke vece pare bar da uzivas u tome neki duzi period.  Milslim na vrucine i ladno vreme..

dr32

E video sam pre neki dan na sajtu Polomotorad odlicnu stvar,jakna od cini mi se gorotexa, ali sa kozom na kriticnim delovima koji su najcesce izlozeni klizanju pri padu, mislim da je to najbolja varijanta.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Jefta

Ма где кожа... Кожно одело можеш да носиш само у одређеним температурама, када је претопло не можеш, када је прехладно не можеш. Имам дводелно тркачко па знам из искуства. Ако хоћеш за свакодневну употребу текстилни комплет, са поставама. Ако имаш пара за горетекс онда Рука, а ако не онда Симпатекс и неки јефтинији бренд