Glavni meni

zejtin na stapu

Započeo TEEfqd, 27 Januar, 2013, 06:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

primetio sam tragove ulja na levom stapu. nista ozbiljno, ali recimo da se posle svake voznje napravi mali prsten prljavog ulja na sredini, dok je desni suv ko barut. dakle nisam primetio da nesto znacajno curi do te mere da pada ulje na pod cak i posle mesec dana garaze, nego mi je cudno da se na jednom stapu ima a na drugom ne. ja inace veze nemam sa popravkama zamenama i tako dalje, i lego kockice me muce a kamoli nesto kompleksnije te vrste, samo me interesuje jel treba da puknem neke pare i koliko ?

bokilic

semerinzi oko 1200 do 1500 ima i jeftinijih losijih... i ulju 1litar oko 900 din,ruke kako gde,od 20 do 50 evrica...
brmmmm

TEEfqd

jel hitno to mora da se odradi? ne mogu da sacekam nekih 1500km, kad idem na redovan servis?, opet kazem nista nije ozbiljno, samo ostavi mali trag posle nekog vremena.

UFF

Sto bi bilo hitno kad ga sad ni ne vozis?
A i da vozis nije hitno sve dok ne pocne da ti podmazuje kljesta, plocice i diskove :)

TEEfqd

#4
za 1500km imam redovan servis pa ono, da sredim sve u paketu.
hvala \o/

TEEfqd

http://sealmate.net/  . jel mogu da uradim ovo sa film trakom bez prednjeg stendera, dakle dok je motor na nozici?

TEEfqd

gotovo! bukvalno za 5 minuta sam zavrsio sa plastificiranom vizit kartom. neka vlakna sam izvukao i prljavstinu, sad ne ostavlja nikakav trag, suv ko barut \o/

UFF

mora da si ga tero po njivama i blatu :)
Priznaj da si trazio mesto u sumi da guzis preko njega

TEEfqd

kuku majci gde sam se sve zavlacio letos kad se setim, makis, kosutnjak, avala pa onda oni sumarci kod usca i ade xD
bilo bi gotivno da napravimo topic safe locations za pamprcenje :D
edit: + android gps aplikaciju :D

mkt

hahaahah jes pa da se guramo