Glavni meni

XRV 650-750 Trafika na Plin

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Ja sam zakljuèio da je Yamaha govno neopevano,ne bih ga uzo da mi ga da¹ d¾abe..

Kengur

Citat: pit poslato 23 Oktobar, 2011, 18:09

           I sta smo zakljucili na kraju ?

Pa nista, nastavljajte napusavanja odmah... Posle lepo ti zoves na burek, a druga strana na pivo.. :)

A mi ostali dolazimo na besplatnu klopu i pice...  ;D

MILJAN

Citat: monsterbnt poslato 23 Oktobar, 2011, 17:52
Koji ste mentoli svi odreda. Ne postoji najbolji motor na svetu. Ne postoji najgori motor na svetu. Sve je to isto sranje samo je razlika u detaljima, i u licnom ukusu i potrebama.
1000 pua sam napisao ne¹to slièno tj. da ne postoji ultimativno najbolja firma koja pravi motore, nego postoje dobri i lo¹i motori a sve firme imaju pogotke i proma¹aje.-..
ps. tdm 900 mi se jako sviða...
Cave ab homine unius libri

Plazma Keks

Citat: zmiya poslato 23 Oktobar, 2011, 18:34
Ja sam zakljuèio da je Yamaha govno neopevano,ne bih ga uzo da mi ga da¹ d¾abe..
nemoj sad i ti da preterujes. ja generalno ne volim japanske motore, gotivim samo njihova kola i viljuskare jer su do jaja za odrzavanje. pretpostavljam da su takvi i motori

zmiya

Citat: Plazma Keks poslato 23 Oktobar, 2011, 19:23
Citat: zmiya poslato 23 Oktobar, 2011, 18:34
Ja sam zakljuèio da je Yamaha govno neopevano,ne bih ga uzo da mi ga da¹ d¾abe..
nemoj sad i ti da preterujes. ja generalno ne volim japanske motore, gotivim samo njihova kola i viljuskare jer su do jaja za odrzavanje. pretpostavljam da su takvi i motori

Ovo sam odgovorio Pitu,namoj da mi se me¹a¹ u konverzaciju..

Plazma Keks

da li sam ja sad nesto lose rekao za japance? hm.. nema potrebe da vredjas moj motor jer je ionako sranje, a i realno, pola matorih vozaca je vozilo bar MZ-a, jawu ili I®-a zato nemoj srati sad i ti

pit

Citat: Plazma Keks poslato 23 Oktobar, 2011, 20:26
da li sam ja sad nesto lose rekao za japance? hm.. nema potrebe da vredjas moj motor jer je ionako sranje, a i realno, pola matorih vozaca je vozilo bar MZ-a, jawu ili I®-a zato nemoj srati sad i ti



                Ja sam imao pre 20 godima jedan takav IZ ...doso mi ko kusur u nekoj trampi.Mz i Java su za njega vasionski brod.Secam se da da sam ga trampio za neko stene pit-bula vrednosti oko 300-400 maraka.

Gašpar

A ne, ne, ne Jawa, CZ i Mz su masinerije za IZ ;D ;D ;D

Plazma Keks

pa pazi, mz je slabiji od iza i ima bolje razvijanje snage, nije nervozan ko ovo moje socokalo koje se gusi kad radi na leru i srednjim obrtajima, java ima problem sto se teze hladi. mani se toga vasionski brod jer se isto kotiraju

pit

Citat: Gaspar poslato 23 Oktobar, 2011, 20:35
A ne, ne, ne Jawa, CZ i Mz su masinerije za IZ ;D ;D ;D

            Pa to ti kazem aj da neko vozi Javu ili MZ pa i dsa ga razumem ali brate IZ ...jbt pa gde to nadje.

Plazma Keks

to nemoj mene da pitas, pitaj mog caleta kad je kupovao to  cudo 89'

pit

Citat: Plazma Keks poslato 23 Oktobar, 2011, 20:38
to nemoj mene da pitas, pitaj mog caleta kad je kupovao to  cudo 89'


              Ja sam za moj IZ pre 20 godin navatao neku budalu i uvalio mu rusko vozilo za stene pita a ti sad ne verujem da bi ti neko dao selsku dzukelu za tvoj.

Boban_m

Citat: pit poslato 23 Oktobar, 2011, 20:41
Ja sam za moj IZ pre 20 godin navatao neku budalu i uvalio mu rusko vozilo za stene pita a ti sad ne verujem da bi ti neko dao selsku dzukelu za tvoj.
Kako si ga zajebao brate [rofl]

Plazma Keks

sta me briga, meni je motor dobar, sa njim sa otisao: na rudnik, bajinu bastu preko debelog brda, jagodinu na jezero bagrdan i nijednom me nije izneverio... tako da ne vidim sta ima lose u tom motoru sem sto tandrce i izgleda neugledno? gledao sam ljude kako skacu po onim kurblama od emzejaca i nece da upali, a ovaj moj, bez sauga i dekompresora pali iz prve, tako da ne znam sta je to masinerija u odnosu na iza?

pit

Citat: Boban_m poslato 23 Oktobar, 2011, 20:45
Citat: pit poslato 23 Oktobar, 2011, 20:41
Ja sam za moj IZ pre 20 godin navatao neku budalu i uvalio mu rusko vozilo za stene pita a ti sad ne verujem da bi ti neko dao selsku dzukelu za tvoj.
Kako si ga zajebao brate [rofl]

Ahahahahhhah sta kazes a?

pit

Citat: Plazma Keks poslato 23 Oktobar, 2011, 20:46
sta me briga, meni je motor dobar, sa njim sa otisao: na rudnik, bajinu bastu preko debelog brda, jagodinu na jezero bagrdan i nijednom me nije izneverio... tako da ne vidim sta ima lose u tom motoru sem sto tandrce i izgleda neugledno? gledao sam ljude kako skacu po onim kurblama od emzejaca i nece da upali, a ovaj moj, bez sauga i dekompresora pali iz prve, tako da ne znam sta je to masinerija u odnosu na iza?


              Aj nemoj da zezas MZ ETZ 250 je motor sa kojim bih smeo na put oko sveta.Nemoj da poredis ta dva.Ti si u rangu sa Javom 175 ...mada moj glas ide Javi zbog dizajna.

UFF

pite sta je tebi jbt odrastao covek odavno a raspravljas se sa detetom koje je vozilo samo jedan "motor" u zivotu?

pit

Citat: UFF poslato 23 Oktobar, 2011, 20:49
pite sta je tebi jbt odrastao covek odavno a raspravljas se sa detetom koje je vozilo samo jedan "motor" u zivotu?


           Pa dosadno jbg pada kisa ...jos nije poceo film u 9 ...sta da radim drugo.

Boban_m

Citat: Plazma Keks poslato 23 Oktobar, 2011, 20:46
sta me briga, meni je motor dobar, sa njim sa otisao: na rudnik, bajinu bastu preko debelog brda, jagodinu na jezero bagrdan i nijednom me nije izneverio... tako da ne vidim sta ima lose u tom motoru sem sto tandrce i izgleda neugledno? gledao sam ljude kako skacu po onim kurblama od emzejaca i nece da upali, a ovaj moj, bez sauga i dekompresora pali iz prve, tako da ne znam sta je to masinerija u odnosu na iza?
Nemoj nikad nikom da se pravda¹ za motor koji vozi¹. Valjda se motor vozi jer u¾iva¹ u tome, èini te kompletnim kad dr¾i¹ korman a ne jer se zove ovako ili onako. Sem malo veæe potro¹nje ni¹ta njemu ne fali.

Phoenix

Ja sam odushevljen njegovim entuzijazmom za kantu koju vozi,mnogi su kupovali "stanove" na tochkovima pa it to nije uchinilo ni gram srecnijim!
Teshko je reci shta i ko je konkretno bajker ali mali nije pozer definitivno,on sa njegovom kantom mi je jachi od 10 pozera na R-ovima sa opremom koja je skuplja od moje vikendice  [dunce]
U to ime  [cheers]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.