Glavni meni

XRV 650-750 Trafika na Plin

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Slikano veceras - motor naseg kolege forumasa  [thumb_up]  ;)

Vlajko

Evo sta je meni covek doneo..i rekao: ovo sam maznuo za tebe..moras da zalepis..
i ja sta cu  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

noam chomsky

Jel ti to rezervoar za ulje Vlajko...E45? Jebiga kod mene staje samo 3l.. :)
lepota prirode je refleksija lepote nauke

noam chomsky

Citat: UFF poslato 04 Novembar, 2010, 04:11
Slikano veceras - motor naseg kolege forumasa  [thumb_up]  ;)
Evo sta se desava kad "kratkotrajni" zavidi "dugotrajnom" ... Pozz Uffe i necu da gi skidam, neka nalepnice  :D
lepota prirode je refleksija lepote nauke

markodjurovic

Citat: jager poslato 24 Oktobar, 2010, 11:40
Citat: UFF poslato 23 Oktobar, 2010, 22:31
Evo ako neko istera trafiku ovuda ja priznajem da je to motor za offroad ako nema ni kamenja ni blata

Pa èekaj sad ... zar nije poenta NE PASTI?? :) A i sa ovolikim rukama koje poma¾u i Afrika bi ovde pro¹la ;D ;D

Oèigledno ne zna¹ gde smo mi proterali na¹e te¹ke kamile kod Kepe ;D Popsy, ajde objasni im gde idu sve mrcine od 200+ kila ;D


Nije poenta NE PASTI, naravno sa necim sto ima tonu penta je i ne pasti. Poenta je zabaviti se i stalno povecavati svoje mogucnosti. Najvise volim "offere" koji mi kazu "ja nikad nisam pao", onda sedne na svog endurca i brzinom od 12 km/h sa sve obe noge dole krene u "jurnjavu". Pa tu treba talenat da budes pa da padnes
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Vlajko

Mnogo ste se zajebali obojica..sto niste sad bili po Kepojebinama..

Marko..ovog puta nisam ni jednom pao..nove gume su cudo ..

Inace covek je strpljivo vozio iza Jagera i mene..i svaku put priskocio u pomoc kada su se kangrbe spotakle..
Hvala Marko, i ori drumove...  [dancing]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

noam chomsky

ja sam cuo sprema se nov serijala za vikend....lepo vreme itd...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Vlajko

Pa negde se mora ici..cini mi se da je ovo poslednji lepi vikend pre snega..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

markodjurovic

#88
Citat: Vlajko poslato 10 Novembar, 2010, 17:35
Mnogo ste se zajebali obojica..sto niste sad bili po Kepojebinama..

Marko..ovog puta nisam ni jednom pao..nove gume su cudo ..

Inace covek je strpljivo vozio iza Jagera i mene..i svaku put priskocio u pomoc kada su se kangrbe spotakle..
Hvala Marko, i ori drumove...  [dancing]

Nema bre na cemu, al ne slusate me. Mora se pada :D ;).

Inace da se nadovezem na temu. Mnogi znaju moj stav o enduro dvocilindrasima :D, ali afrika je pokazala da u rukama pravih ljudi je odlican motor. Ne moze se takmici sa hard enduro kompanjonima, ali pitanje je da li to vozac uopste zeli. Isto mislim i za ST :).
Ovi momci svake nedelje idu na voznju i voze se, sto je najvaznije. Dzaba ti bilo koja svemirska naprava ako ti stoji u garazi. Zvuci kao jeftina retorika, ali je istina. Mogu ja pricam kako niko sa kravicom ne moze mene prati na CRki ili XLki (sto je i tacno :P), ako mi motori skupljaju prasinu (sto nije tacno :) ), a najdalja voznja mi Avala i to dvaput za sezonu.
Sa druge strane opet pricati kako je i pored svojih fizickih karakteristika Afrika neverovatan motor za off, je opet po meni lose. Jednostavno sa drugim namenskim motorom lakse ce se neki tereni preci.
Moje iskustvo sa afrikom je  sledece. Zeleo sam je vise nego bilo koji drugi motor. Pojavi se u KVu jedna za cenu od 1800e tada, sto je bilo ravno bogohuljenju u to vreme kada je najeftinija bila 3000e. Odemo drugar i ja da je probamo svako sa svojim majstorom i svako sa zeljom da je bas on uzme. Vlasnika necu reklamirati, ali nam je covek omogucio da nas oba probamo motor na duzim relacijama nego obicno (prvi put sam probao KV-KG, drugi put KV-KS (Krusevac) ). I tu se malo aj kazem razocaram, ljubav se otopila. Tako je ta afrika zavrsila kod mog drugara. Pokvarila se nije nikad, on nije mogao da je proda (doduse je i trazio vise nego sto ju je platio). On je izgleda motore izgustirao, ali mislim da je to zbog toga sto nije imao odgovarajuce drustvo.
Mada aj da kazem, ako se pojavi neka po ceni za koju ja mislim da je OK, doci ce u moj posed ;)

@urednici
jedva sam editovao post, nesto se zabagovalo pa sam dvaput kucao
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

MotoManijak

Slazem se da je afrika najbolji motor!

I meni je moj golf II bio najbolji dok nisam imao para za bolji (i nalazio sam milion razloga da druge a jos vise sebe ubedim u isto)

Sad me ni puskom u njega naterali ne bi!

kepo

Od kako si prodao golfa, poceo si mnogo da kenjas.

zodiac

Cuti ti, tebi jedan golf nije dosta, nego hoces jos lepsi i stariji ;D
Prijatelj je zao drug

kepo

Citat: zodiac poslato 11 Novembar, 2010, 09:21
Cuti ti, tebi jedan golf nije dosta, nego hoces jos lepsi i stariji ;D

Kako cu da vas derem sa tim austrougarskim mandarinama

zodiac

Prijatelj je zao drug

WOLVERINE


kepo

ko se zadnji smeje, najsladje se  [rofl]

kepo

Posto na ovom forumu vidim ima dosta ljubitelja ovog motora, red je da ima i jedna tema posvecena kraljici pustinje, razvrata i bluda.

Za pocetak jedan klip, a za na dalje molim ove Beogradske ¹uke da tupe mnogo, veæ nek se lo¾e na najnovije modele koje im nude ove nove belosvetske mamipare.

How to handle a Africa Twin

Kengur

Postoji tema o Africi.
Spojicemo ih posle.

Pozdrav

kepo

Citat: Kengur poslato 11 Novembar, 2010, 12:48
Postoji tema o Africi.
Spojicemo ih posle.

Pozdrav

Ono nije tema o Africi

Kengur

Nego o cemu je tema? O kiselim krastavcima?

Bice prepravljen naslov.