Glavni meni

XRV 650-750 Trafika na Plin

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zodiac

Hocu, rado, cim prolece zarudi. Po ovom vremenu, i gorem, onuda idu samo cvaje.
Prijatelj je zao drug

jager

Dogovoreno :)

A do proleæa neæemo nigde u oranje? Ili si veæ parkirao svoj motoriæ u neki zimovnik??

;D

zodiac

Nisam jos parkirao, ali ako ovako nastavi sa ladnocom, ne gine mu garaza. A na vikendici je 250MC, uvek raspolozen za testerisanje ;)
Prijatelj je zao drug

jager

Koja crna gara¾a? :) Mo¾e samo noæu, kada i ja spavam :)

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

zodiac

#45
I sta kazete, dual sport? I ovaj je tako mislio ;D


Africa-Twin Super Crash
Prijatelj je zao drug

noam chomsky

lepota prirode je refleksija lepote nauke

UFF

jbg malo su preterali sa izivljavanjem
i Giletov sin je svoj ktm slomio na pola  ;D

noam chomsky

e jbg sad...ono je link sa deckom koji izgubi prednji tocak u pesku i kao Afrika ne valja (jos nesto nisam primetio krampone na njoj)...a ovo drugo je ktm kome se ram na spoju ispod kormana slomio ko da je bio zavaren lepkom...ne kazem ja da KTM ne valja nego da treba da menjaju Varioce pod hitno  ;D
lepota prirode je refleksija lepote nauke

zodiac

KTM pukne, ali retko. Ali zato ide gde hoces. A afrika na bilo cemu sem asfalta radi isto ovo, ajd malo proslajduj sa 200kg ako ne verujes ;D
Prijatelj je zao drug

noam chomsky

Citat: zodiac poslato 20 Oktobar, 2010, 19:39
KTM pukne, ali retko. Ali zato ide gde hoces. A afrika na bilo cemu sem asfalta radi isto ovo, ajd malo proslajduj sa 200kg ako ne verujes ;D

desilo mi se...ali zato sto sam budala..na makadamu budala uvati da cese obraz, svrbelo me...dok sdam se osvestio lezao sam na bodljikavoj zici po kojoj sam klizao jedno 2 metra i otvorio jaknu i malo ruku...motor je pao preko mene...timberland cizme i farmerke i nigde ogrebotine ni loma....africi nista, rollbarovi i nosaci blago ogrebani...brzina je bila oko 60kmh
lepota prirode je refleksija lepote nauke

zodiac

Lepo ti ja kazem, menjaj motor ;)
Prijatelj je zao drug

Lazic

Ona SM varijanta je bas gotivna... ;D Jbm li ga kako ide... ;D ;D ;D

jager

To ¹to je lik pao sa Afrike.... pa jebi ga, nije do motora.... do vozaèa je. Ali ovo ¹to je ovaj Kratkotrajni puk'o po pola ba¹ i nije do vozaèa ... ;D

E vala afriku "po pola" jo¹ nisam video, a da se ¹tapovi ne pokrive ni malo ;D ;D

UFF

Citat: jager poslato 21 Oktobar, 2010, 00:14
E vala afriku "po pola" jo¹ nisam video, a da se ¹tapovi ne pokrive ni malo ;D ;D

Pa kako da je vidis kad su je pravili od armature?  ;D

zodiac

Ne bih bas ja rekao da onaj ne zna da vozi. Ali kako ga je motor zbacio, to je skandal. To ti je kad jases 200 i kusur kilograma po blatu. Moze, ali do 20km/h. A za to si u pravu, tako se ne krive ni stapovi, niti pucaju varovi :D
Prijatelj je zao drug

jager

Citat: zodiac poslato 21 Oktobar, 2010, 00:23
Ne bih bas ja rekao da onaj ne zna da vozi....

Pa jel' vidi¹ da ne zna! PAO JE!

;D

jager


jager


Dzambo