Glavni meni

Originalni zmigavci Suzuku K4 1000

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Januar, 2013, 18:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Danas isao coveku da skinem originalne i stavim neke dzidzi midzi...jel treba nekom...ubacio sam ih u gepek ni pogledao nisam kakvi su....samo dva su u pitanju, bili pozadi....ako nekom treba da izadjem na ovu zimu i slikam, ako ne nek stoje do proleca..onda ce nekom zatrebati.
Cenu ne znam jer ih nisam ni pogledao. Telefon necu ostaviti jer ce onda da me zovu a ja ne znam ni kakvi su ni koja je cena...nego ako nekog zanima nek pusti PP i nek me primora da lenju  guzicu namolim da izadje do kola po ovoj zimi...hvala na razumevanju  [thumb_up]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur


perlx

Na telefon dzaba i da te zovu kad se ne javljas :P

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 08 Januar, 2013, 18:07
Cena
telefon
slike


mac mac mac....





















































:P


odma sam rekao da mi je ladno da izlazim, do kola i slikam, a posto ih nisam ni pogledao, glupo mi da kazem cenu, a ne bih da ostavljam telefon, da me ne cimaju...dakle ako ima zaintresovanih, moooozda se nakanim da odem do kola :)
@perlx

tako je reci im..... :-[
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Pa ne javlja se merixu kad ga zove vise nego zena :D Lepo ti covek rekao da prodas zabara...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 08 Januar, 2013, 18:46
Pa ne javlja se merixu kad ga zove vise nego zena :D Lepo ti covek rekao da prodas zabara...
Kako me Bokilic dobija svaki dan po pet puta  :'( :'( :'(
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


perlx

Citat: Kengur poslato 08 Januar, 2013, 18:46
Pa ne javlja se merixu kad ga zove vise nego zena :D Lepo ti covek rekao da prodas zabara...
E ali kad ga zoves za motor obavezno se javi...

Dzambo

E pa sad da imas nesto drugo od K4, npr zadnje sediste, ondaK bih te i zvao, ovako necu.
Da nemas mozda to u kolima, jel te ne mrzi da pogledas? :)

bokilic

Citat: revolution poslato 08 Januar, 2013, 19:13
Citat: Kengur poslato 08 Januar, 2013, 18:46
Pa ne javlja se merixu kad ga zove vise nego zena :D Lepo ti covek rekao da prodas zabara...
Kako me Bokilic dobija svaki dan po pet puta  :'( :'( :'(
:P
brmmmm

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Dzambo poslato 08 Januar, 2013, 22:14
E pa sad da imas nesto drugo od K4, npr zadnje sediste, ondaK bih te i zvao, ovako necu.
Da nemas mozda to u kolima, jel te ne mrzi da pogledas? :)
Da si video kakav K4 ti ne bi verovao.....nov u prvoj farbi neograban, presao 7000...on prvi vlasnik kupio u eurosumaru...zadnji put vozen pre cetri godine....i nece da ga prodaje....a taman sam pomislio da ponovo poludim......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Brrka

Citat: Dzambo poslato 08 Januar, 2013, 22:14
E pa sad da imas nesto drugo od K4, npr zadnje sediste, ondaK bih te i zvao, ovako necu.
Da nemas mozda to u kolima, jel te ne mrzi da pogledas? :)

Jel ti treba od 600 ili 1000?

ЯЭВОЛУТИОН

ne trba i ..imam i stoje.....izgleda da ce odu na neki kineski skuter...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

jel pa¹e to kod mene, taman imam samo dva...:D

ЯЭВОЛУТИОН

previse je to fancy za tebe.....a i ne kace se isto.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Citat: Laziæ poslato 09 Septembar, 2013, 11:51
jel pa¹e to kod mene, taman imam samo dva...:D

Lazic bi sa pusi smesne cigare i zajebava narod sa 4 migavca pozadi :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Ne bre, imam ukupno 2 migavca na motoru...:o

ЯЭВОЛУТИОН

naci cemo neka dva...evo idem da trazim
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

imam neka dva u paru koja bi mogla na kle...doduse nisu atestirani....mislim imaju ono dot, i to, ali LAZICPROOF nemaju atest....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11