Glavni meni

gsx550l

Započeo metarex, 05 Januar, 2013, 23:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

metarex

87. godiste, kilometraza nepoznata kupljen u devastiranom stanju. mali video:
11. August 2012 11:10
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

Ako je ono na pocetku videa devastirano stanje, onda nam kriterijumi nisu isti....ono se zove kompletan motor koji je dugo stajao....devastirano stanje je u gajbicama.....mrtav sam ozbiljan.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

metarex

Citat: revolution poslato 06 Januar, 2013, 13:15
Ako je ono na pocetku videa devastirano stanje, onda nam kriterijumi nisu isti....ono se zove kompletan motor koji je dugo stajao....devastirano stanje je u gajbicama.....mrtav sam ozbiljan.
devastirano stanje znaci: ceo motor oksidiran. 3 dana sam polirao motor i deklove. odsustvo koromana, brzinomera, sedista i jos nekih sitnica. lanac i lancanici kompletno pordjali. lanac se mogao koristiti kao flah itd.. svi srafovi su bili odbrnuti ali bas svi! kocnice tj creva popucali. prvo sam ga vratio u originalno stanje a posto mi kao takav nije odgovarao preradio sam ga u bobbera. elektrika mi je jos najvise problema zadala. sve iseceno, budzeno... katastrofa!
vrlo lako je moguce da isto tako nemamo iste kriterijume. za mene je ono stanje bilo krajnje devastirano. mislim da imam negde slike kako je izgledao kad je kupljen. ako ih nadjem okacicu ih za sada jedna od zadnjih fotki:

[attachment deleted by admin]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

@ revolution
mali off
video sam da imas par oldtimera..
sta kazes na ovo:
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Indian4 ...jel to IOE varijanta...cini mi se....razbija....Ja sam svoju kolekciju nazalost rasprodao kad sam zidao kucu, ali polako se gomila....jedino sto ponestaje pristojnih primeraka za kupovinu....a i vlasnici ukucaju u google pretragu i misle da mogu da dobiju cenu kao za restauriran komad....a ne znaju da restauracija kosta toliko koliko kosta motor....tako da onaj ko krece od nule je uglavnom na gubitku.
Svidja mi se i ovaj donji ariel.....250 ....ovaj gornji mi je relativno nepoznat....imao sam Red huntera...zanimljiv je zbog slopovanog cilindra...sta je to....Panther je jedini imao (pored bsa slopper) tako nagnut cilindar, ali rebra nisu uspravno vec vodoravno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: revolution poslato 06 Januar, 2013, 14:54
Indian4 ...jel to IOE varijanta...cini mi se....razbija....Ja sam svoju kolekciju nazalost rasprodao kad sam zidao kucu, ali polako se gomila....jedino sto ponestaje pristojnih primeraka za kupovinu....a i vlasnici ukucaju u google pretragu i misle da mogu da dobiju cenu kao za restauriran komad....a ne znaju da restauracija kosta toliko koliko kosta motor....tako da onaj ko krece od nule je uglavnom na gubitku.
Svidja mi se i ovaj donji ariel.....250 ....ovaj gornji mi je relativno nepoznat....imao sam Red huntera...zanimljiv je zbog slopovanog cilindra...sta je to....Panther je jedini imao (pored bsa slopper) tako nagnut cilindar, ali rebra nisu uspravno vec vodoravno....


gresis oba su 500 i ariel je isto radio slooper-e. oba motora su 30.godiste. to su kolegine masine i pored njih ima jos norton comando iz 55. sada je kupio jednog ariela iz 30. ali 4 ventila. covek je maher za arijela

sto se indijana tice, coveka sam upoznao u dijon-u ( francuska) ove godine. tip mu dusu vadi na stazi!!! motor vredi oko 80 hiljada svajcaraca

sto se restauracije tice ona kosta barem 3 puta vise nego sam motor. ova dva sto vidis sada vrede oko 55 soma svajcaraca a u njih je ulozeno oko 60 pre dve godine.
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

aleks89rd

 [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]
sto mi se svidja indiaaaaaan  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: metarex poslato 06 Januar, 2013, 15:02
Citat: revolution poslato 06 Januar, 2013, 14:54
Indian4 ...jel to IOE varijanta...cini mi se....razbija....Ja sam svoju kolekciju nazalost rasprodao kad sam zidao kucu, ali polako se gomila....jedino sto ponestaje pristojnih primeraka za kupovinu....a i vlasnici ukucaju u google pretragu i misle da mogu da dobiju cenu kao za restauriran komad....a ne znaju da restauracija kosta toliko koliko kosta motor....tako da onaj ko krece od nule je uglavnom na gubitku.
Svidja mi se i ovaj donji ariel.....250 ....ovaj gornji mi je relativno nepoznat....imao sam Red huntera...zanimljiv je zbog slopovanog cilindra...sta je to....Panther je jedini imao (pored bsa slopper) tako nagnut cilindar, ali rebra nisu uspravno vec vodoravno....


gresis oba su 500 i ariel je isto radio slooper-e. oba motora su 30.godiste. to su kolegine masine i pored njih ima jos norton comando iz 55. sada je kupio jednog ariela iz 30. ali 4 ventila. covek je maher za arijela

sto se indijana tice, coveka sam upoznao u dijon-u ( francuska) ove godine. tip mu dusu vadi na stazi!!! motor vredi oko 80 hiljada svajcaraca

sto se restauracije tice ona kosta barem 3 puta vise nego sam motor. ova dva sto vidis sada vrede oko 55 soma svajcaraca a u njih je ulozeno oko 60 pre dve godine.
A sad zamisli mene kad naletim na Nortona ES2 i covek trazi 3000 evra za njega, a on lomina....a mene zanima samo fetherbed rami viljuska.....ludilo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

jos par aktuelnih...

[attachment deleted by admin]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

micko_13

prelepo nema sta...

MIGE


metarex

evew mali vidoje

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/0gv3lS0q9VE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo